Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek ezek a hangparancsok magyarban magyarul lesznek-e, illetve a tört magyar angolhoz mit szól ahogy megpróbálja a magyar kimondani a játék nevét... (esetleg úgy kimondani ahogy le van írva)..

Vagy itt nem is fog működni a hangparancs mint ahogy a windowsban levő se működik mifelénk?

Bár számomra kevésbé fárasztó megnyomni pár gombot, mint beszélni... persze kivéve, ha erre a menüt túlbonyolítják.
Főkép ha jön valaki és direkt szivatna.. míg játszol mindig hazaküldi neked az xboxot ...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem látom a videóban hogy hogyan is kell szakszerűen oldalba vágni a gépsast:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) rankesz válasza DraXoN (#1) üzenetére


rankesz
veterán

Olvastam valahol hogy állítólag a magyar premierre magyarul is "ért" majd..

(#4) sutyesz96 válasza rankesz (#3) üzenetére


sutyesz96
őstag

kizártnak tartom :N

Remélem megcáfolnak :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5) gianni85 válasza sutyesz96 (#4) üzenetére


gianni85
veterán

hivatalosan az a magyarázat a start elnapolására. Látván mit nyújt a magyar Live a "fejlettebb" országok Live-jához képest, én is kételkedem.

(#6) Glenda válasza DraXoN (#1) üzenetére


Glenda
addikt

Felénk működik a Windows hangvezérlése, sőt, a telefonom is érti ha beszélek hozzá.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7) hommeros válasza rankesz (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Én azt hallottam, hogy tájszólásra is reagál majd.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) Hakuhun válasza Glenda (#6) üzenetére


Hakuhun
tag

Angol nyelvi/keresési beálításokkal igen. Csak sokra nem megyünk a tellmevel :D

(#9) Glenda válasza Hakuhun (#8) üzenetére


Glenda
addikt

Call xyz angolul kiejtve on mobile. Ennyi :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) Hakuhun válasza Glenda (#9) üzenetére


Hakuhun
tag

Szerinted a Gergőt az Istvánt, esetleg a Hádát felismeri? xD
Lehet én voltam béna, de ha a Windows Liveba a rokoni kapcsolatokat be lehetne állítani és arra hivatkozni. Akkor jó lenne. :)

(#11) Glenda válasza Hakuhun (#10) üzenetére


Glenda
addikt

A páromnak Kovács a vezetékneve, "kovax"-nak kell kiejteni és kész. Ennyi kompromisszumot megér, hogy ebben a hidegben nem kell se gépelnem, se kivenni a telefont a zsebből. Se a kezem.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#12) PC-rev-RM válasza Glenda (#11) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Azt szabad kérdezni, hogyan jöttél erre rá? Zseniális, komolyan! Ettől függetlenül beszúrok a röhögéstől!
Egyéb magyar nevek Windows-nyelven? (Netán Lóbelt, Blájen?) :DDD

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#13) Glenda válasza PC-rev-RM (#12) üzenetére


Glenda
addikt

Nekem nem fog lefagyni a kezem, az hogy te berandítasz a röhögéstől az nem tud izgatni :)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#14) Mister_X válasza DraXoN (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem rémesen pocsék angolom van, mégis elsőre vitt mindent. Csak azt kell eltalálni, hogy nem "ikszboksz", hanem "ekszbáksz" és természetesen nem magyar szabályok alapján kell felolvasni az angol szavakat (ellenben egy "kenekt sportsz rájválsz preszízsön"-t (ettől leesne egy anyanyelvi angol) simán megértett).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.