Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szerintem még várhattak volna vele pár évet... ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Nem hiànyzott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) oriic válasza Wesder (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig jó cucc.

Live-Die-Respawn

(#4) Wesder válasza oriic (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Biztosan. Lemaradt, hogy nekem nem hiànyzott. Azért ennyi idő utàn kivàncsi leszek hogy fog fogyni Boxon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Mindössze 10 és fél évet kellett várni rá. :) A Hotline Miami is nyolc év után jelenik meg. Obduction 4 év. Ezek jól jellemzik az Xbox vonzerejét a fejlesztők között. Reméljük, a következő generációban másképp lesz.

A játéknak soha nincs vége.

(#6) Wesder válasza dreampage (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Amennyi utàlatot összeszedtek a generàció első felében, szerintem ne reménykedj. :N
Én sem teszem, max kellemeset csalódom ha mégis.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) dreampage válasza Wesder (#6) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Ez nem szeretet vagy utálat kérdése. Ha kellően sikeres egy konzol, akkor mindenkinek érdeke kiadni rá a játékát. Ha nem, nem. Az Xbox One eladások mindig is alacsonyak voltak, ez vezetett ahhoz, hogy sok fejlesztő, főleg a japánok és a kisebb nyugatiak, nem foglalkoztak vele. Ez csak pénz kérdése.

A játéknak soha nincs vége.

(#8) Wesder válasza dreampage (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, de az utàlat nem fejlesztői, hanem vàsàrlói oldalon keletkezett.
Ha valamit nem vesznek, nem lesz sikeres, és így tovàbb. Ràadàsul, most ahogy az MS kommunikàl nem is nagyon van olyan tényező, ami miatt ami miatt az àtlagvàsàrló mondjuk lecserélné a mostani konzoljàt, esetleg PC-jét egy SX-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Šolaire


Šolaire
veterán

Anno lumia 920- on toltam. Szerettem hangulatos kis játék. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Még csak most? Kenyérpirítóra hamarabb megjelent.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11) Bluverkill


Bluverkill
tag

DX12 ultiamte miatt másabb lesz a helyzet. Szinte smmi erőfeszítéssel lehet majd portolni játékokat pc-ről box-ra illetve fordítva

(#12) dreampage válasza Wesder (#8) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Miért, hogy kommunikál most a Microsoft?

A játéknak soha nincs vége.

(#13) Wesder válasza dreampage (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Leegyszerűsítve azt mondja hogy 2 évig még nem muszàj SX-et venned, ha MS ex címekkel akarsz jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.