Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ez tényleg nagyon ott van! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#52) Blyan válasza fatallerror (#50) üzenetére


Blyan
félisten

Milyen bunyóba?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#53) fatallerror válasza Blyan (#52) üzenetére


fatallerror
addikt

nézd meg a linkelt reklámot : P

don't tell me what i can't do!

(#54) Blyan válasza fatallerror (#53) üzenetére


Blyan
félisten

Láttam, de ezek kb másfél éve készülnek (még a WP7-tel kezdték), rengeteget forgattak Bennel (a kopasz csávó). Ezért nem értem miről van szó. Nem bunyó ez, csak egy szimpla reklámkampány.

[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#55) fatallerror válasza Blyan (#54) üzenetére


fatallerror
addikt

ja én azt hittem h ez az első eset :B akkor semmi, egyébként ezt nem tiltja a versenytörvény? (vagy mi a neve :D)

don't tell me what i can't do!

(#56) Blyan válasza fatallerror (#55) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, mert mivel ezek nem lejáratások, szimplán egy verseny, amibe utca embere (vagy éppen a kihívásra vágyók) önszántukból vágnak bele... és volt persze, hogy nem a WP nyert, bár nem túl sokszor, hiszen a
feladatok azért úgy vannak összeválogatva - fotózz, és oszd meg a FB-on, meg mittomén keress azonnal egy sushi bárt a környéken, vagy ismertess fel egy zenét a telefonoddal, - stb .

A végeredmény úgyis általában egy ajándék WP telefon. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#57) fatallerror válasza Blyan (#56) üzenetére


fatallerror
addikt

attól mert kiírják h nincs megrendezve még nincs rá garancia :D de ha a wp győz akkor lejáratás :DDD na de végül is mind1 :DD
inkább ötletes reklámokat kéne csinálni vagy nem megnevezve a konkurenciát hasonlítgatni.

például a mac vs pc jó volt :K

don't tell me what i can't do!

(#58) Blyan válasza fatallerror (#57) üzenetére


Blyan
félisten

Egy fenét lejáratás, maximum azok szemében az, akit sért, ha az ő kütyüje nem a legjobb valamiben.. Ez csak egy játék.
Leginkább arra világít rá az adott szituációban ez, hogy nincs semmi túlbonyolítva, egyszerűen és gyorsan használható - anélkül, igazán expert user lenne az illető.

iPhone userként én pl nem érzem lejáratásnak, mikor éppen iPhone maradt alul. :)

Lejáratás akkor lenne, ha az jönne ki végeredményként, hogy a többi egy használhatatlan szar és kész. Pedig erről szó sincs - még célzásszinten sem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#59) fatallerror válasza Blyan (#58) üzenetére


fatallerror
addikt

szerintem azt sem, csaka fanboyokat :K

don't tell me what i can't do!

(#60) szentespeter


szentespeter
tag

Nagyon jó klip lett! Nokia marketing elbújhat :C

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#61) Kasya válasza szentespeter (#60) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pont hogy a Nokia marketing indukalta...

(#62) dzsidzsas válasza Kasya (#61) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Mert nekik évek óta nincs egy épkézláb ötletük. a klip frankó, a gép frankó - egy baj van vele a winfos.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#63) Gusztáv válasza fatallerror (#55) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nyugateurópátban az összehasonlító reklám teljesen törvényes és bevett marketing mód. Plusz kb mindig az lett a vége a dolognak, hogy a versenyző kapott ingyen egy WP7 telcsit, ezért én is simán vállaltam volna a versenyt :D .

Laci

(#64) Kasya válasza dzsidzsas (#62) üzenetére


Kasya
nagyúr

A te hozzaszolasoddal meg csak egy baj van...baromsag :) no offense

(#65) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Megnyerte a közép-kelet Európa régióban! :K :C (1500 euró a díj)
Most jön a "világbajnokság", ahol 10000 euró a tét!
A többieknek nem nagyon van esélye, mert a másodiknak kb. 2000 megtekintése van, a többi hét videónak 300-400. :D

[ Szerkesztve ]

(#66) dzsidzsas válasza Kasya (#64) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Ez csak a "TE" véleményed. Nekem legalább van winfosos készülékem tudom miről beszélek. Van mit összehasonlítanom a többi telefonommal. De itt nem is erről van szó. Mindenkinek lehet szubjektív véleménye a marketingről.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#67) Kasya válasza dzsidzsas (#66) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyilvan, ugyanannyira az en velemenyem a hozzaszolasom, mint a tied neked :) A kulonbseg, hogy en latom az epkezlab otletuket a marketingeseiknek. A sok-sok poszter es tv reklamon kivul utcai "versenyekkel", rendezvenyekkel hirdetik az uj termekeket.

Mivel eleg gyatra a netem, igy nem tudok linkelni (azert megprobalom), de ha rakeresel, megfogod talalni: Neten elterjedt film, konnyed kez jatek, az alafesto zene, ami az N8 sajatossaga lett /ugyanezt a Lumia eseteben is megfigyelhetted/. A Deadmau5 koncertek Londonban, nyilt filmvetites epuletre, ingyen kiprobalhato Lumia modellek, utcai versenyek ahol telefont lehetett nyerni, verseny - ahol a te dallamod lehetett az egyik alapertelmezett csengohang az uj keszuleken /mai napig az egyik /nem nyert/ dal a csengohangom/ stb...
Nem dolgozok a Nokianal, nem tudok mindent felsorolni, de egy laikus, aki a telefonok utan erdeklodik, ezek mellett nem nagyon tudott elmenni. Meg ha csak mobilarenat olvas is.

Nem allitom, hogy nekik van a legjobb marketingjuk, de az allitasod akkor is alaptalan. Ezt meg a szubjektivitassal sem tudod kikerulni, amire mostansag eleg nagy slager hivatkozni.

Mellesleg, csak reagalva a stilusos megjegyzesedre: attol meg, hogy valami nincs feltuntetve az adatlapomon, nem jelenti hogy nincs. Nekem is van mit osszehasonlitanom, ezert hasznalom az N8-at mai napig is, mivel ez az egy (ill. 808 lehetne) a legjobb "tarsam" a mindennapokban.

(#68) dzsidzsas válasza Kasya (#67) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Ezt szerintem itt be is fejezheted. Egy nem ide való, kettő senki se kíváncsi rá. Privátban kérném, ha valami nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#69) Kasya válasza dzsidzsas (#68) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kerlek. Ha a marketingre es a reklamfilmre valaszolnal, nyugodtan megteheted itt is. Az off resszel pedig nem kivanok "szobara menni". Erdekelne a velemenyed, hogy te hogy latod ezt a helyzetet.

(#70) Andrewstarr válasza Andrewstarr (#65) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Megnyerte a 10e eurót is! :Y

(#71) kiskaktusz válasza Andrewstarr (#70) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az kemény, grat neki :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#72) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

aki mer az nyer! ez extrem jol sikerült és tuti megmarad az emberek fülében! (R)

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.