Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NGA


NGA
addikt

Na erre kiváncsi leszek. Bejelentik a wp9-et, és hogy a wp8 telok nem kapják meg :-)

(#2) Воланд


Воланд
titán

ugysem lesz semmi ujdonsag.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Blyan válasza Воланд (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Csak amit tudunk, a referencia ember Woland, és kész. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Воланд válasza Blyan (#3) üzenetére


Воланд
titán

egy zsak penzt kapok erte, meg van dedikalt serverem az azure-ben. ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Blyan válasza Воланд (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Ez a minimum haver! :K MS bértábla és Azure! Lehet még jelentkezni? ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) nexus6


nexus6
aktív tag

én egy android emulátort szeretnék, az lenne jó egy-egy nem wp-s progi futtatására... :C

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#7) Set-Comment™ válasza nexus6 (#6) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

én meg értelmes kívánságokat látni...

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#8) Воланд válasza Blyan (#5) üzenetére


Воланд
titán

persze, csak az ember lelket kerik cserebe.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Blyan válasza Воланд (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Az nem gond, minden csak pénz kérdése. :D

Őszintén remélem hogy lesz egy rahedli újdonság. A Wp még mindig a legokébb rendszer lehetne, ha odafigyelnének rá.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) nexus6 válasza Set-Comment™ (#7) üzenetére


nexus6
aktív tag

szerintem is az egyik legstabilabb rendszer és megfelelő hardver, csak vannak olyan programok amik csak a ratyigreenroboton mennek. A legrosszabb sokszor ez, hogy 1-1 program dönt a vásárlásokról. Sajnos.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#11) daniel909


daniel909
addikt

tavaly nem valami ilyesmin mutatták be a wp8-at? vagy az mi votl?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12) Rolly válasza nexus6 (#10) üzenetére


Rolly
veterán

nekem is pont ez a bajom 2-3 program ha lenne wp-re akkor most nem a droidra váltáson járna a fejem, de ami nekem most fontos (2 hónapja még nem volt)
- all voice recorder
- callblocker ...

(#13) Blyan válasza daniel909 (#11) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, itt beszéltem a fejlesztői részéről a dolognak, meg bejelentve a WP8. De az ecceri köznép számára tartott bemutató nem itt volt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Kivancsi vagyok mit mutatnak be. Jo lenne egy lumia 925, de ahhoz jelenlegi wp8-at nagyon gatyaba kellene razni.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) a.sebi válasza nexus6 (#10) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem csak a programokról szól a vásárlás, hanem a többi hiányosságáról...
Az a baj h akit nem zavar a kötött op rendszer az applet vesz az alkalmazás kínálat miatt, akinek megnem kell a rablánc csak is droidot választhat!
Èn nagyon szeretnék ùj oprendszereket, de a wp egy elba@ltázott gyenge ios csempékkel...
És mielőtt lecsesztek, már probáltam és nem mediamarktban...

(#16) daniel909 válasza jacis (#14) üzenetére


daniel909
addikt

van mar lumia 925

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17) lorinser válasza Rolly (#12) üzenetére


lorinser
senior tag

- [link1]
- [link2]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#18) Rolly válasza lorinser (#17) üzenetére


Rolly
veterán

most komolyan két appot linkelsz?
- az egyik 1*-os
- a másikban meg nincs automatikus rögzítés
Egyik sem váltja ki sajnos az androidos appot :(. Pedig a wp-t preferálom ... :(

(#19) Glenda válasza Rolly (#12) üzenetére


Glenda
addikt

Na igen, ez az érem másik oldala. Nincs API ezekre a dolgokra. Cserébe nem kell félned, hogy emeltdíjas SMS-t küld, hív, vagy felveszi a beszélgetésed.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#20) dejaris


dejaris
addikt

Tukon ulok :)

(#21) razzorr válasza a.sebi (#15) üzenetére


razzorr
őstag

Én meg azt szeretném hogy a droid ne laggoljon a legjobb vasakon sem és akkor majd talán örülni fogok annak a fene nagy szabadságnak.
Lehet bennem van a hiba, de én nem appok alapján választok telefont.

(#22) a.sebi válasza razzorr (#21) üzenetére


a.sebi
őstag

Mi laggol? Hol? 2013 át írunk....
Nem galaxy spicával focizunk már emberek!
Ne hasonlítsunk egy lumia 920 at egy mtk s kínai szarhoz...itt a z nem laggol ès pont, ellenben ha benézel a n920 topikba akkor már találsz vicces dolgokat...
meg azért az is ciki , h a 82 appból nem fut 72 a gyengébb lumiakon az 512 rám miatt.. De örüljünk h 50ezer.... Hehe

(#23) Root Banane


Root Banane
tag

Nálatok megy a stream?

(#24) dejaris válasza a.sebi (#22) üzenetére


dejaris
addikt

Nagyon el vagy tevedve :))

(#25) hkari válasza a.sebi (#22) üzenetére


hkari
őstag

Pedig laggol szerintem is és pont. Ezért adtam el az S3-at, mert egy Lumia 800 után is úgy éreztem, hogy nem az igazi... Egyszerűen nem olyan fluid mint a WP, ezen az androidosok szeretnek vitatkozni, de ez szerintem így van és kész. Bár lehet valami hiper szuper szemem van, és az a baj.

(#26) daniel909 válasza a.sebi (#22) üzenetére


daniel909
addikt

sokkal folyamatosabb a WP. az android nagyon darabos a csúcsgépeken is.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#27) ESP23 válasza hkari (#25) üzenetére


ESP23
senior tag

Nem csak szerinted, szerintem is.
Én használok Androidod is és Windows Phone-t is, de sokszor szeretném hogy az androidos olyan gyors és laggmentes legyen minta a WP.
Egyiket ezért szeretem, másikat azért.
De tény, hogy míg az egyik 2x1GHz és 1GB RAM mellett néha belassul és olykor összeomlik, addig a másik egy egymagos 1.4GHz-es procival és 512MB RAM-mal minden akadás és lassulás nélkül tökéletesen fut, immár egy éve.
De az is biztos hogy az Androidról sem mondanék le.
Nálam a két készülék kiegészíti egymást. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) a.sebi


a.sebi
őstag

Oké be is fejeztem....:)
Nincs értelme vitázni, kinek ez kinek az, én soha de soha de soha de soha nem váltok vissza wp re mert ekkorát még nem csalódtam, remèlem így is marad

(#29) Ádám16


Ádám16
addikt

Mutassák be a Notification centert, és az értesítések kiküszöböléséről kommunikáljanak. Azonnal váltanék! :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Glenda


Glenda
addikt

Na, a stream is meghalt. Vagy valaki Skrillexet játszik.

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#31) Воланд válasza Glenda (#30) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) Blyan válasza Воланд (#31) üzenetére


Blyan
félisten

Sezzel mit kell kezdeni? :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) Воланд válasza Blyan (#32) üzenetére


Воланд
titán

letolteni es/vagy megnyitni media playerrel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) ESP23 válasza Blyan (#32) üzenetére


ESP23
senior tag

Én sem tudtam hová tenni, de aztán elindult a Windows Media Player és mutatja a konferenciát.

(#35) Blyan válasza Воланд (#33) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem a bsplayer megnyitotta, de semmi, ezért nem értettem.
Már megy.

Volt valami érdekes?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36) Воланд válasza Blyan (#35) üzenetére


Воланд
titán

az nekem sem csinalt semmit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) Blyan


Blyan
félisten

Így azért elég eccerűnek tűnik. Belevágunk? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) Blyan


Blyan
félisten

És most?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39) Воланд válasza Blyan (#38) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) NGA válasza a.sebi (#22) üzenetére


NGA
addikt

Egy pici trükkel minden 512-esre nem telepithető alkalmazás felmegy a lumia 520-asra is. Nekem fentvan az Asphalt 5 is.

(#41) Root Banane


Root Banane
tag

Részletes összefoglaló [itt] is olvasható.

(#42) Blyan válasza Воланд (#39) üzenetére


Blyan
félisten

THX!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) Glenda válasza Воланд (#31) üzenetére


Glenda
addikt

Ah, most látom csak. Nem baj, lájkolom a dubstepet, ez is hasonló volt. Kis beszéd, kis zene.

Egyébként van valami ötleted, hogy miért mondja azt a notinál, hogy "this update is not applicable"?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#44) Воланд válasza Glenda (#43) üzenetére


Воланд
titán

mi a noti tipusa?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) Glenda válasza Воланд (#44) üzenetére


Glenda
addikt

Asus S400CA. Win8 volt rajta, Anytime upgrade-del upgradeltem Pro-ra a HyperV miatt. Holnap megpróbálom az ISO-val, de attól félek, hogy amíg az Asus nem hagyja jóvá, nem lesz itt update :(

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#46) Воланд válasza Glenda (#45) üzenetére


Воланд
titán

szvsz ide tartozik a tied is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) Glenda válasza Воланд (#46) üzenetére


Glenda
addikt

Ez elvileg i3 x64. De ezt miért nem lehet az FAQ-ba beírni...Microsoft kommunikáció FTW.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#48) Johnny194 válasza NGA (#40) üzenetére


Johnny194
aktív tag

hogy??? :Y

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#49) NGA válasza Johnny194 (#48) üzenetére


NGA
addikt

(#50) Blyan válasza NGA (#49) üzenetére


Blyan
félisten

És hogy muzsikálnak a nagyobb játékok?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.