Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lofagi


lofagi
addikt

Azért ez a trailer odateszi szerintem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) #65537792


#65537792
törölt tag

Steamen szépen le is húzták. :DD

(#3) Yodafon válasza lofagi (#1) üzenetére


Yodafon
senior tag

Dehogy teszi. Milyen hülyeség már az egész? A World War 3 néhány apró gombnyomás lesz pár táskában....

I'm gangsta!

(#4) kikikirly válasza lofagi (#1) üzenetére


kikikirly
senior tag

Trailerbe mindegyik játék be*arok beh*zokúl néz ki.Minden képkockán robban valami, tele van akcióval.Trailer alapján látványosabb mint a BF5(Pedig neki is vannak szép számmal hiányosságai,pl Test lövedék fizika,találtat animációk eléggé 12 1 tucat minőségűek sok rész óta,és nem javul semmit egyik részről a másikra,mivel ez a játék lényege nem keveset von le az élményből). Erősen meglepődnék ha a gyakorlatba is így lenne.

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Elég durva ez az EarlyAccess modell. Pénzt kérnek érte miközben megspórolnak egy rakat idōt,humán erōforrást,magyarul pénzt és még plussz bevételük is van.

Life, Uh, Finds A Way

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

World War 3 topik

Live-Die-Respawn

(#7) BoB


BoB
veterán

Ahahaha

Az RPG hátralökést produkál amikor lő vele. Persze ez a gyerekeknek / fotelmatyiknak nem tűnik fel :))

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8) #65537792 válasza BoB (#7) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem mindenki lőtt olyannal. ;]

(#9) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Nem rossz a trailer. :D Lehet megér egy próbát a játék. ;)

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#10) Bird válasza BoB (#7) üzenetére


Bird
addikt

A 3. vhban mar ilyenek lesznek az rpgk. Eljuttat abol bbe. Ez a battle royale rpg. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) Kristof93 válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


Kristof93
senior tag

Ez ilyen urban legend, hogy az early access megspórol egy profi qa részleget. Igazából költségesebb így játékot készíteni. (kell támogatni egy béta szoftvert, átmeneti javítások, ragtapaszok, több verzión dolgozni egyszerre) Lehet elfogyott a pénzük, vagy csak korábban akartak bevételt, stb

(#12) akoska07


akoska07
nagyúr

Én pont ma néztem erről egy gamaplay-t.
Nem rossz.
Olyan Battlefield 4.5.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13) nincsnév007


nincsnév007
őstag

csak jöjjön ps4-re létsziii :C

(#14) oriic válasza nincsnév007 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos PC only. Aztán ha sikeres lesz ki tudja, talán a végső kiadás után bejelentik konzolokra is.

Live-Die-Respawn

(#15) nincsnév007 válasza oriic (#14) üzenetére


nincsnév007
őstag

bízok benne, nekem nagyon tetszik:(

(#16) Bjørgersson válasza nincsnév007 (#13) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lét szíves? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) nincsnév007 válasza Bjørgersson (#16) üzenetére


nincsnév007
őstag

bocsi, léccci :DDD

(#18) Raysen623 válasza nincsnév007 (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Na azért :DD :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) Raymond válasza kikikirly (#4) üzenetére


Raymond
félisten

Ami jatekvideokat lattam belole YT-on nem csak a trailer-ben nez ki jol. Es nagyon BF3-BF4 vibe jon le rola ami nekem bejon.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#20) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Már minden csak MMO, senki nem akar AI-t leprogramozni, küldetéseket, meg semmi mást, csak berakunk x embert egy játékba, sé majd csak kezdneke egymással valamit... Lehetne akár buszmegálló szimulátor is.

(#21) Chrys_


Chrys_
addikt

Nálam megvan a töltőképernyő hiba hogy rohadjanak meg.

(#22) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kiköpött BF3 koppintás, egy kis "elmaradással"....változtatással..
kiv leszek, meddig jut a gém... a BF3-ba beletudtam tolni az 1000+ órát, hát, a WW3-ba nem hiszem :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) csongi


csongi
veterán

Hamarosan meg olcsobb lesz ez :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.