Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Érdekes... :)

Sic Parvis Magna

(#2) phanzetomox


phanzetomox
őstag

nem rossz.... kiváncsi vagyok milyen lesz , játszottam anno Wolfenstein: Return the castle játékkal és az baromi jó volt!!!!!!!! úgyhogy ez is jó legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Semmi egetverőt nem láttam... fantáziátlan helyszínek, deszaturált, taszító képi világ, darabos karakteranimációk... ennyi jött le ebből a trailer-ből.

[ Szerkesztve ]

(#4) phanzetomox


phanzetomox
őstag

majd meglátjuk......

(#5) kaito83


kaito83
csendes tag

Hát nem csináltam magam össze, 2009-van és valahol a grafika nem adja vissza az évjáratot!

[ Szerkesztve ]

(#6) whited


whited
addikt

nekem tetszik :K

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#7) zuchy


zuchy
őstag

PC-re lesz? Mert a videó végén nem láttam :(
Grafikáról: szokásos konzolos grafika...
De attól még jó lehet :)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#8) phanzetomox


phanzetomox
őstag

lesz pc-re nem kell izgulni

(#9) Quiksilver válasza zuchy (#7) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Konzolos grafika? :U a játék motorja az id Tech 4 lesz ami ha jól tudom a Doom 3-ba volt.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10) phanzetomox


phanzetomox
őstag

hát igen........ez elég gáz manapság

(#11) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Itt van egy kis 21 perces összefoglaló a játékról; sok eddig nem látott jelenettel :DDD

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#12) Quiksilver válasza phanzetomox (#10) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Légyszíves használd a válasz gombot, hogy tudjuk kinek akarod írni ;)

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#13) alien_ válasza phanzetomox (#10) üzenetére


alien_
őstag

Szerintem az elég gáz, hogy a grafikát ennyire túlértékeli mostanában mindenki.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#14) finest


finest
őstag

Nekem is tetszik a tréler, a képeken kicsit fantáziátlannak tűnik a grafika színezése, minden csupa pasztell szín, kicsit nyomasztó így elsőre.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15) alien_ válasza Bj Brooklyn (#11) üzenetére


alien_
őstag

Itt már jön a hangulat rendesen! Kegyetlen jó multiplayer játéknka tűnik.
És lesz bullet time!! :C

Swarm is coming.

(#16) phanzetomox


phanzetomox
őstag

lesz bullet time? ezt nem is tudtam ,akkor mégis van miért várni

(#17) Magnum_


Magnum_
nagyúr

kicsit sok benne a türkizkék, de jo kis trailer.

I humbly and respectfully decline™

(#18) hommeros


hommeros
őstag

Ultramegasuper fegyverek. Nem az én műfajom. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19) littlelion21


littlelion21
addikt

A karakterek mozgása nem túl életszerű + a kidolgozásuk sem vmi nagy durranás...de azért várós.

[ Szerkesztve ]

(#20) keIdor


keIdor
titán

Nem tudom hova ennél jobb grafika? Ha meg nem megy a népkártyátokon (HD4850, 9800GT stb.) akkor meg az a gond, és mekkora szemetek a fejlesztők, hogy nem foglalkoznak eleget a PC-vel. :U Vicc...

Jó lesz ez a játék, és a grafikával sincs semmi baj.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) phanzetomox


phanzetomox
őstag

hát igen ez a baj...... ha túl jó a grafika és erőmű kell hozzá akkor nem játszik vele senki
ha meg sz..r akkor meg az baj, tehát jobb az aranyközépút :DDD

(#22) Nimrod


Nimrod
addikt

Nem is tudom, meglepett ez a folytatás. Kicsit rókabőrnek tűnik.
Egy játék meg úgyis akkor jó, ha sokáig életképes multiban, ez már közismert jóideje.

(#23) kételkedem válasza alien_ (#13) üzenetére


kételkedem
addikt

Valóban nem minden a grafika, de így 2009 táján rossz grafika mellett lehet remek zene és nagyszerű játszhatóság, jó grafika nélkül nem az igazi.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24) alien_ válasza kételkedem (#23) üzenetére


alien_
őstag

Egyszerűen túllihegik legtöbben a grafika jelentőségét. Azt aláírom, hogy egy szint alatt ront a játékélményen, de nem hiszem hogy a Wolfenstein, vagy akár a Prey/Doom3 látványvilágában akármi kivetnivaló lenne így 2009-ben.

Swarm is coming.

(#25) kételkedem válasza alien_ (#24) üzenetére


kételkedem
addikt

Egyszerűen túllihegik legtöbben a grafika jelentőségét
Így van, ebben akár meg is egyezhetünk! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Engem különösebben nem fogott meg... :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#27) hommeros


hommeros
őstag

Érdekes. Erre példaként a régi quake motort tudnám felhozni, amire a cod1 épült. Ma is el lehet vele játszani. Két dolog miatt.A grafika szórakoztató, a sztori pedig jó. Valahol itt kellene lavírozni

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#28) phanzetomox


phanzetomox
őstag

azért a zene is fontos, nincs annál jobb mikor a harc közben beindul valami hátborzongató dallam vagy valami adrenalin növelő zúzós metál.........

(#29) hommeros válasza phanzetomox (#28) üzenetére


hommeros
őstag

Igen, persze. az sem elhanyagolható. Most meg egy crysis a hiper grafikával nem köt le. Nem tudok a karakterrel egyszerűen azonosulni. Szerintem általában azok a játékok lesznek a legsikeresebbek, ahol a főszereplővel a legtöbb ember tud azonosulni, és megfelelő környezetbe ágyazzák.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#30) phanzetomox válasza hommeros (#29) üzenetére


phanzetomox
őstag

van benne valami, nem jó ha túl külsősek vagyunk a történetben, sokkal jobb ha beleélhetjük magunkat és tényleg Mi vagyunk a főszereplők

(#31) nrgia


nrgia
őstag

Nekem bejön! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#32) kaito83 válasza phanzetomox (#21) üzenetére


kaito83
csendes tag

Erömű??? nem kell semmi más csak jól optimalizálni! Lásd COD4 néha azt hittem hogy tényleg a harcmezőn vok és simán elvitte egy 8600GT, mikor akkor a "csúcs" 8800 került 60E meg 70Ebe, vagy épp Stalker SOC mennyire megelőzte a korát!

(#33) phanzetomox válasza kaito83 (#32) üzenetére


phanzetomox
őstag

igazad van :K tudom nekem is 8600gt-m van jó az, de a mai játékok nagy részét nem tesztelik le elégszer és nem optimalizálják őket jól :( . Pedig sokkal többen vennék meg ha játszható minőségben elindulna gyengébb gépeken is :K (a crysis -is á..........)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.