Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) inf3rno válasza eladohardver (#141) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Bátyám kipróbáltam nordvpn-el, berlini és frankfurti szerverekről. Azt mondja, hogy ugyanúgy lagos neki. Szerinte a szerver nem bírja a terhelést, ha sokan vannak fent. Én is gyanakodtam erre valamennyire, mert nekem minden spawnnál leesik az FPS egy pillanatra meg üres itthoni szerveren 6-700 FPS van, üres külföldin meg a 125 sincs mindig meg. Persze biztosan sosem fogjuk tudni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#152) eladohardver válasza inf3rno (#151) üzenetére


eladohardver
őstag

Ha FPS-lagg a baj akkor az a sok wallhackes csíter miatt van, ez 17 éve is így volt... és még egyszer leírom magyarul is amit a csalást programozó muksó írt: Nexus doesn't impact your network settings or performance, but since it has a cvar unlocker, some users set extreme network configs that might have all kinds of effects, but by default it doesn't change any cvars though.

Nexus nem piszkál bele más userek netes beállításaiba telljesítményébe, de mivel van egy cvar unlockerje, ezért néhány felhasználó használhat extrém hálózati beállításokat ami mindenféle hatással lehet a többi játékosra/szerverre, de alapértelmezettként semmit nem válltoztat.

Ergo olyan beállításokkal játszanak egyesek amik mindent is befolyásolhat a szervereken. Ennyi!

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#153) inf3rno válasza eladohardver (#152) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jó, de nekem üres szerveren is FPS drop van. Szerintem az már csak a szerver vagy az én netes kapcsolatom hibája lehet.

Buliban hasznos! =]

(#154) eladohardver válasza inf3rno (#153) üzenetére


eladohardver
őstag

:Y megnéztem a hirntotodat... vagy nemt duom, 8 mapos etpro amit kidobott először az ingame list éjfél körül 8vs 8 semmi fpsdrop, semmi laggolás viszont valamiért a lagometert nem mutatta helyette egy ököl ikon volt... :F Whatafak? cg_lagometer 1-2-0 próbáltam semmi.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#155) inf3rno válasza eladohardver (#154) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem mutatja. De tökmindegy, mert legtöbbször nem látszódik rajta a lag, csak érezni, hogy ami pinget ír, ahhoz képest 100 msec-el el van tolva, meg szakadozik a kapcsolat. Lehet, hogy mobil nettel jobb lenne, mint ezzel, ki tudja. Nincs most lehetőségem szolgáltatót váltani, a sávszélesség fontosabb, mint ez, és itt még nincs digi vagy t, csak 30 megabites adsl, ami olyan, mint visszamenni a kőkorszakba.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#156) eladohardver


eladohardver
őstag

Szerver újra műxik lehet gyünni, és hozni még pár embert:) :R

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#157) lemmy71 válasza eladohardver (#156) üzenetére


lemmy71
őstag

Én nyár elején próbáltam, de mivel kihagytam cirka 17 - 18 évet így nagyon nyögvenyelősen ment a dolog :DDD
Bár csak a 2005 -s Sniper Elite szervere működne, multiplayer -ben az az én világom, vagy esetleg még a Quake 3. Team Arena :D
Ha valaki járatos a témában akkor lenne egy kérdésem, Xbox 360 slim -en fút a 2005 -ős Sniper Elite, vagy csak a régi konzolokon :U

[ Szerkesztve ]

(#158) eladohardver válasza lemmy71 (#157) üzenetére


eladohardver
őstag

Nem értem a dolgot... nekem el lett mentve az autoexec cfg... illetve még pár cfg és ugyan ott voltam... Mint 10 en éve... :DDD
Fel köll dobni az etlegacy-t és csapatni

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#159) lemmy71 válasza eladohardver (#158) üzenetére


lemmy71
őstag

Nem azzal van baj hogy mit és hogyan, hanem a reflexekkel és a reakció idővel :DDD
De ahogy írtam, én beteges sniper függő voltam (magyarock szoba volt az enyém az italin) bár a wolfit is kijátszottam egy párszor. De jönnek a téli esték és lesz időm, akkor majd csapatok veletek egy kicsit ;)

(#160) inf3rno válasza lemmy71 (#159) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jó lenne egyszer LAN-t szervezni, mint annak idején. Nekem hiányzik néha, de ilyen nettel nagyon frusztráló játszani. Állítólag lesz itt T optikai net néhány éven belül, akkor újra próbálom majd. Meg addigra össze akarok rakni egy egyedi egeret is 3d nyomtatott borítással.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#161) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Játssza még valaki?
Ej de jó régi lanpartik (15 + éve....)

(#162) doc válasza n@p@lm (#161) üzenetére


doc
nagyúr

en szivesen jatszanam, de nem talalok normalis servert. Vagy be sem enged, vagy ha igen, nem 'jutok szohoz', vagy csak botok vannak... meh :-/

(#163) inf3rno válasza doc (#162) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hirntot, ami még tűrhető volt. Ha nem lenne ez a lag 10 éve, akkor lehet, hogy játszanék. Így inkább hagyom a francba. Lehet eladom a videokártyát és a monitort is. Leszoktam én már erről, inkább csajozok. :D

Buliban hasznos! =]

(#164) n@p@lm válasza doc (#162) üzenetére


n@p@lm
őstag

ET Legacyt lekaptam nosztalgiából de valóban siralmas a server/játékos lista :(
Hirntot meg punkbustert kér, Legacy-ban nem találok olyat.
inf3rno : 47 évesen inkább nosztalgiázom (család mellett :D)

(#165) doc


doc
nagyúr

ha lesz egy kis idom ranezek, ha egyszeruen lehet dedikalt headless servert csinalni hozza, felpakolom a VPS-emre, aztan neha osszeszervezhetnenk egy meccset :)

(#166) inf3rno válasza n@p@lm (#164) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A feleséged is értékeli. :D
Ja legacy-hoz nincs punkbuster.

Buliban hasznos! =]

(#167) RpPRO


RpPRO
őstag

F|A BEGINNERS #1 XPS FOREVER szerveren [link] mai napig van forgalom, Németország, 50 körüli pinggel. Ebben a pillanatban 9-en tolják + botok. A Fearless Assassin tengerentúli szerverein még többen tolják, nekem 130 körüli a ping.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#168) n@p@lm válasza doc (#165) üzenetére


n@p@lm
őstag

Ok!
inf3rno : :)

(#169) lemmy71 válasza n@p@lm (#168) üzenetére


lemmy71
őstag

Én is benézek ha lesz server, bár így 5 X -l már egy kicsit lassabb a reakcióidőm :DDD
Jó lenne ha valaki összetudna hozni egy Sniper elite 1 servert, ott tuti hogy állandó vendég lennék esténként :D

(#170) eladohardver válasza n@p@lm (#164) üzenetére


eladohardver
őstag

Nem akarom reklámozni más szeróját, mert inkább gyertek hozzám, már amikor végre kész leszek a szeróval...
De ha valakinek hiányzik a humán enemy akkor ETC

Legalább 4-en itt csetlgettek, amiből három tuti tudna Játszani... Inkább lőjjétek be reggel a gépen a szervert azt ott csetljetek appám :D Hátha el kezdenek jönni.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#171) inf3rno válasza eladohardver (#170) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gyere facebook csoportba, aztán reklámozd a szervert, ott vannak magyar haverok Cujo, Karrde, bátyám Csafi, stb.: [link] Mondjuk eléggé halott a csoport ott is, de hátha. :-)

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#172) eladohardver válasza inf3rno (#171) üzenetére


eladohardver
őstag

Cujo járt UPC-re. Tutira :D
Csafi neve is ismerősen hangzik

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#173) inf3rno válasza eladohardver (#172) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Na itt profi szinten a lényeg az volt, hogy amikor még volt Clanbase, akkor ott két rangosabb állandó esemény volt ET-ben és sok más ilyen jellegű játékban is, mint pl a CS.
Az egyiknél nemzeti válogatottak játszottak egymással, olyan volt, mint a fociban az Európa Bajnokság, aztán később a kontinens győztesek is játszottak egymással, leginkább EU vs USA meccs rémlik. Ehhez a magyar válogatott a Team Hungary volt, én is abban voltam tartalékos tag egy ideig, magát az eseményt meg Nations Cup-nak hívták.
A másiknál a legjobb európai klánok játszottak egymással, olyasmi volt, mint a Bajnokok Ligája fociban, az eseményt meg EuroCup-nak hívták. Általában jellemző volt, hogy a EuroCup-os legjobb csapat adta a Nations Cup-os válogatottnak a gerincét esetleg néhány tartalékos emberrel másik csapatokból, egyszerűen azért, mert már összeszoktak és tudták ugyanazt játszani a válogatottnál, mint amit a saját klánjukban szoktak. Általában a Eurocup döntőt egy pár évig a Dignitas és a Dsky játszotta, az utóbbiak talán finnek, passz, már nem sok név maradt meg, Patti rémlik.
Publicnak a profiknak volt az Efterlyst, azt svéd szerver meg a Bio az meg angol, de az egy fokkal lagosabb volt és Kevlar valami közepes játékos volt az admin, akit ha belőttél, akkor dührohamot kapott és kirúgott. Az elején volt valami magyar szerver azt hiszem "red" volt a nevében, én ott toltam talán egy évig Cujoval, utána már szinte csak Efterlysten, amint elértem azt a szintet, hogy már nem voltam full kezdő, és nem rúgtak ki instant, meg $ectorral szoktam még face-elni, trickjumpolni. Az Efterlyst azért volt jó, mert néha megjelentek emberek top klánokból, mint a Dignitas vagy Dsky, és ott melegítettek be tétmeccsek előtt vagy csak funoltak néha, úgyhogy lehetett tényleg profik ellen játszani, nem wannabe-k ellen, mint itthon vagy mondjuk a Hirntoton és hasonló szervereken.

Játékosok és klánok terén először RTCW-ből jöttek át profik RTCW:ET-vel játszani 2003-2004 körül plusz volt rengeteg kezdő is. A FOP (később Quipler) [link] volt a legjobb magyar klán, Csupo, $ector, Igi, BJ, stb. ők csinálták a magyar válogatottat, és engem és Csafit is ők tanítottak, leginkább Csupo és $ector volt, akik foglalkoztak velünk. Mi ugye full kezdők voltunk 2003 végén 2004 elején. Volt még WSS és RT klánok, akik komolyabb szinten tolták, azokból most nem emlékszek egy tagra sem. Aztán funnak volt a TPM még abban az időben Syxtus, Boristen, stb., úgy rémlik ők is RTCW-ből jöttek át. Csafiék 2004-ben létrehozták a Gringost teljesen új ET-sekkel, az is nagyjából TPM szintre került később, aztán egy időben felette is volt. Idő közben a FOP, RT, WSS megszűntek fokozatosan, és talán olyan 2005 - 2006 körül csinálták meg Csafiék a későbbi Underscore-t olyan tagokkal, mint Nonix, Fobje, Usarmy, stb. A Team Hungary irányítását is átvették.

Utána én 2008 körül leléptem a net meg csaj miatt, úgyhogy onnantól annyira nem követem. Azt tudom, hogy jött egy újabb generáció, és talán Adze vette át a Team Hungary-t, amikor Csafi és a többiek is visszavonultak.

Nem tudom pontosan mikor, talán olyan 2010 körül teljesen megszűnt a Clanbase, mert nem tudták finanszírozni (ugye szerver üzemeltetés, pénzdíjas kupák, stb.), és vége lett a jó világnak. Az ki is nyírta teljesen az ET-t, de már előtte is haldoklott, ami már olyan 2006-2007 körül is látható volt, amikor a nagyobb nevek leléptek ennél újabb játékokat játszani. Ami megmaradt az néhány szerver és klán, elsősorban azok, akik nem profi szinten tolták, hanem csak funból, azt is leginkább publicon, például amcsiknál a Fearless Assasins (F|A), vagy Európában a Hirntot, Hirnlos, stb. szerverek. A profi public-ok közül az Efterlyst is megszűnt azt hiszem 2010 körül, a Bio még ment egy darabig utána is, mielőtt az is megszűnt. Volt még egy többé kevésbé profiknak szóló jelszavas szerver utána, de már nem tudom mi volt a neve, és igazán oda már inkább csak med - med+ emberek jártak, akik azt hitték magukról, hogy nagyon profik. Körülbelül olyasmik, mint akik Hirntoton állandóan ott vannak a toppon, aztán ha megjelenik egy igazi profi, akkor hármasával lövi őket, és megy a wh, bot, stb. gyanúsítgatások. Itt is az van, hogyha nem tudsz igazi profik ellen játszani, akkor egy idő után megáll a fejlődés, nem lehet szintet lépni.

Na úgy nagyjából ennyi az ET magyar története az én szemszögemből. Csafi, Nonix, Adze biztosan ki tudnák egészíteni még, ha itt lennének.

Buliban hasznos! =]

(#174) eladohardver válasza inf3rno (#173) üzenetére


eladohardver
őstag

Csupo, Cujo, Boristen,(Ők hárman tuti rendszeresen voltak UPC-n) Csafi, Nonix ezek a nevek ismerősek :D

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#175) inf3rno válasza eladohardver (#174) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja csináltunk annak idején LAN partikat, kupákat, meg volt ET találkozó, ahol kocsmáztunk úgy 30-an meg volt móri bornapok is a TPM-esekkel. De aztán lecsengett ez az egész. 2010-ben már semmi nem volt.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#176) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Felkerült a Steamre :)
[link]

(#177) Polllen válasza n@p@lm (#176) üzenetére


Polllen
nagyúr

Jobb később, mint soha. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#178) eladohardver


eladohardver
őstag

Nem ártott... Úgy látom többen vannak a szerón... akik maradnak is... :))

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#179) eladohardver válasza eladohardver (#178) üzenetére


eladohardver
őstag

ez volt kb 1 hétig és vissza àllt a "normàlra"...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#180) Gr3ddy válasza inf3rno (#173) üzenetére


Gr3ddy
tag

Basszus, TPM tag voltam, most mutattam a fiaimnak hogy s mint voltak a dolgok, jól körül írtad ezt, Mondjuk Vulcanius meg Syxtus elérhetőseg jól jönne :DDD
K-boy, Godboy, BCs ők megvannak.

[ Szerkesztve ]

win7 élményindex 7.3 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.