Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #71321344


#71321344
törölt tag

a LiveID komolyan ekkora para? annélkül mégis hogy képzelnétek el a programok beszerzését? iPhone-on is csinálni kell egy iTunestore-os accountot, különben elég nehezen tudnál fizetni az alkalmazásokért..

korlátozások abban az esetben nem zavarnának, ha cserébe gyors, stabil és nem csak egy fura köntösbe bújtatott OSX (egyedi megoldások vannak benne) én valamennyire power usernek gondolom magam, de az iTouchomat is csak 2 év után jailbreakoltem, mert ki tudott szolgálni a rendszer turkálás nélkül is (sok olyan dolog volt, amit hiányoltam ,de az igazán égetőket még hackerkedéssel sem lehet megoldani). Bing eröltetését mindenképp hibának tartom, de persze érthető, csak felhasználói szempontból nem a legjobb.

amúgy az egész koncepció nekem úgy tűnik, h ezt a nagy "közösségi oldal lázt" akarja megolvagolni, a facebook, XBOX Live és LiveID integrálásával. Ezt lehet nem szeretni, de ha jól sikerül összelőniük, akkor fiatalok körében népszerű lehet. Eddigi videók alapján nem is az üzleti felhasználókat célozzák meg elsősorban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.