Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Cathulhu válasza edward2 (#21) üzenetére


Cathulhu
addikt

Igen, mikor mindenki epp hiperzold akar lenni, elhiheted hogy fontos kerdes a "ha kilyukad a kocsim kereke, akkor ne kelljen uj kocsit vennem hozza tema".
Ez egyreszt.

Masreszt, meg mindig oltari baromsag amit mondasz, ugyanis ennyi erovel a konzol resze a kulso winchester, sot az eddigi osszes megjelent kontroller, az xboxnak a kinect, stb. Pedig szvsz kinectbol se kezel tobbet az x-box, erdekes mod megse okoz ez problemat senkinek, csak nehany nintendo fanboynak, akik mindent bevesznek amit mondanak aztan meg bizonygatjak is, hogy mar pedig ez mekkora igazsag. De nyilvan, ha tonkremegy az egerem, dobom is kukaba a laptopot. Szerintem hagyd abba, mert csak ugyanazt a rohejes ervet tudod szajkozni.

Harmadreszt, nem tudom melyik az eletszerubb helyzet:
a) elejtem a kontrollert (mert igen, ez egy kontroller, amivel az emberek onfeledten hadonasznak), esetleg leontom kolaval
b) Piri neni a boltban, annak ellenere, hogy 128-as betumerettel pirossal ra van irva a dobozra, hogy a konzolhoz csak egy kontroller tartozik, megis vesz egyet anelkul hogy megtargyalna ezt valaki hozzaertovel. Valamint ha mar jol bevasarolt vele, nem viszi vissza az eladas helyere miutan otthon elolvasta mi van rairva.

:O :O :O :O :O

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.