Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) speed3456


speed3456
aktív tag

Lehet ez a különleges irányító drágább mint maga a gép. De ez akkor is hülyeség akkor mi az értelme a visszafele kompatibilitásnak? :F

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#2) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

Frankó. Akkor csak "kicsit" lesz drága. Ráadásul, ha minden igaz hardverileg is csak kevéssel lesz erősebb a mostani MS/Sony generációnál.

(#3) DeFranco válasza speed3456 (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az, hogy ha wii-d volt, akkor utána használhatod az arra vett játékokat és a kontrollereket.

[ Szerkesztve ]

(#4) CHIPman válasza DeFranco (#3) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez stimmel, de ő arra gondol, hogy miért jó, hogy ezt a vackot megveszed a Wii U-val, és használhatod Wii-n is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#5) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szerintem ez beetetés...nem lehet kapni, mindenki megveszi a géppel, aztán mégis kiadják, és mindenki szentségelni fog. Marketing. tetszik a cucc = vegyél új gépet!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) sti10p


sti10p
senior tag

Marha jó. Akkor most ha pl. 4-en játszanak egy party játékot, ott van 1 valakinek egy szuper/mindenttudó contoller-je, a többiek meg bohóckodjanak a "kis" Wii kütyükkel. Szerintem ez nem túl jó politika, főleg, hogy a termék nevében még mindíg "We" szerepel, és elvileg a ninteno gyúr a legjobban erre a kozösségi/többjátékos élmény mizériára. Hát ezek után nem tudom...

XY

(#7) gybazsi


gybazsi
senior tag

És mi van akkor, ha tönkremegy a kontroller? Sztem biztos kapható lesz majd külön is, csak kicsit később.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#8) edward2


edward2
addikt

Több szempontból is csak így van értelme:

-maga a kontroller szerintem magában túl drága lenne, így a nintendo hajlandó eladni áron alul, de kizárólag csak az új konzollal

-így adott, hogy minden rendszer 1 speckó irányítóval van felszerelve fejlesztők tudják mi a konfiguráció

#6: Nem néztél látom promo videókat: a speckó kontrolleres csóka egy új résztvevő az interaktív játékokban nem lesz összeveszés gondolom a single playerben meg ugye mondanom se kell

#4: te ezt hol olvastad hogy ez a kontroller visszakompatibilis sima wii-re. 1. nem olvastam róla 2. kizártnak tartom mivel nehezen tudom elképzelni hogy a sima wii is rendelkezzen megfelelő streaming képességgel. A kompatibilitás az hogy a régi wii játékokat tudod majd erről irányítani az új konzolon. Én ilyenről hallottam.

#7: Gyanítom gari.

[ Szerkesztve ]

(#9) Cathulhu válasza edward2 (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

#7: Gyanítom gari.

Nyilvan. Ha leejted, vagy epp belefrizbized a plazmatevebe, akkor is garis?
Hulyeseg ez, kaphato lesz majd kulon tartozekkent is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#10) edward2 válasza Cathulhu (#9) üzenetére


edward2
addikt

Ha leejted vagy belefrizbized a plazmába akkor vehetsz új konzolt.

Most ha a konzol lesz mondjuk 450$ a kontroller magában meg 350$ért menne akkor szerinted mi a jó értelme külön árulni? Semmi?

(#11) Cathulhu válasza edward2 (#10) üzenetére


Cathulhu
addikt

Lol, ezt te sem gondolod komolyan, ha leejtem a kontrollert vegyek uj konzolt :))

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#12) edward2 válasza Cathulhu (#11) üzenetére


edward2
addikt

2. sort olvastad? Ha 350$ a kontroller és 450$ lesz a konzol akkor szerinted van értelme?

Igen komolyan gondolom. Ha nem saját hibádból megy tönkre akkor meg nyilván garancia.

(#13) Thome válasza edward2 (#12) üzenetére


Thome
addikt

Ő izé, kac-kac?

(#14) TazLeacher válasza edward2 (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sőt, ha kifogy belőle az elem, azt se lehet majd hozzá kapni, akkor is veszek új konzolt... :o

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) Cathulhu válasza edward2 (#12) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ember, te nem evilagon elsz :D
1) a nintendonak miert erne meg egy uj konzolt is melle adni, amin vesztesege van? vagy minden elromlott kontroller miatt bukjon mondjuk 300 dollart?
2) a kornyezetvedok meglincselnek a ninento vezereket
3) az emberek kirohognek, es mennenek a konkurenciahoz

szoval igen, olvastam, de attol meg hulyeseg maradt

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16) Mártógyurma válasza Cathulhu (#15) üzenetére


Mártógyurma
tag

Osztom. Egyébként nem értem mint gondol a N. Kidob egy új konzolt ami lesz vagy 120+ e Ft. csak amiatt a drága kontroller miatt? Éppeszű ember nem fog kiadni rá annyi pénzt Szerintem egy új konzol vételekor ez a kontroller nem nyom annyit a latban- ha dönteni kell MS/Sony/N között. Szóval vagy nagyon drága lesz az új gép, vagy a hw. nem lesz benne erős. Nehezen képzelem el, hogy a veszteséges üzletre törekednének. Egy biztos valami csavar van a dologban.

[ Szerkesztve ]

(#17) edward2 válasza Cathulhu (#15) üzenetére


edward2
addikt

1. MIlyen új konzolt ad mi mellé? Miért bukna 300$t? Attól hogy az árazás mondjuk 350$ kontroller 450$ konzol+kontroller az nem azt jelenti ám, hogy a gyártási költség is pont ennyibe kerül.

2.környezetvédők? ez most hogy került ide?

#14: bocs, de ez egy elég bugyuta komment volt. Igen az elem egyszinten van a teljes kontroller cseréjével. légyszives te is tudjál már értelmezni.

Továbbá gyanítom egy konzol egy kontrollert tud kezelni egyszerre így nem akar a nintendo belefutni abba a panaszba hogy "jajj vettünk 12 irányítót és nem tud mindenki egyszerre szupermárijózni". Így végülis a kontroller a konzol része. Tehát abban az esetben ha összetöröd a konzolt akkor új konzolt kell venned. Mit nem lehet ezen felfogni.

(#18) Cathulhu válasza edward2 (#17) üzenetére


Cathulhu
addikt

:W

-maga a kontroller szerintem magában túl drága lenne, így a nintendo hajlandó eladni áron alul, de kizárólag csak az új konzollal

Sajat kijelenteseddel vitatkozol, nemsemmi

Latom elektronikus hulladekrol es az ezzel jaro hatalmas problemarol meg nem hallottal. Manapsag, amikor az egyik fo tema az, hogy hogyan hasznositsuk ujra az elavult szamitastechnikai/kommunikacios eszkozoket, nyilvan a nintendo azzal ujitana, hogy minden kontroller melle ajandekba adunk egy eldobhato konzolt is. Anyam borogass.

De latom meg mindig makacsul ragaszkodsz a hulyesegedhez, hat egeszsegedre....

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19) TazLeacher válasza edward2 (#17) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, valóban reális, hogy 2012-ben, ha megveszek egy konzolt, akkor ahhoz 1 db kontrollert kapok, és kizárólag egyedül tudom használni, nem tudok másikat venni, sőt, ha tönkre megy, akkor a konzolt is cserélik...igen valószínű, hogy egy fizikailag használt alkatrész esetleges meghibásodása esetén a komplett konzolt cserélik...

Próbáltam valahogy megértetni veled az elemes példával, hogy mennyi khmm....khmmm....sületlenséget hordasz össze, de látom még ahhoz is khmmm....khmmmm...butus vagy, hogy ez "átmenjen"....

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) atisr


atisr
csendes tag

A kontrollert azért nem szándékoznak külön árulni, mert az konzol nem lesz képes két ilyen irányítóegységet kiszolgálni (sok fórumon írták már), így az unatkozó háziasszony bevásárláskor nem fog majd a termék mellé venni valami olyat amivel aztán nem tud mit kezdeni, és panaszkodhat majd minden felé.

(#21) edward2 válasza TazLeacher (#19) üzenetére


edward2
addikt

khmkhm az a baj hogy a te pici agyadon nem megy át semmi.

"valóban reális, hogy 2012-ben, ha megveszek egy konzolt, akkor ahhoz 1 db kontrollert kapok"

Igen olvasgass már külföldi fórumokat is légyszives. Halvány gőzöd sincs miről kárálsz. Ahogy #20 is és én is írtam nem akarnak abba belefutni hogy több irányító lesz és nem lehet őket használni.

"ha tönkre megy, akkor a konzolt is cserélik.."

Nem NEM cserélik a konzolt ha a vezérlő tönkremegy, mert kapsz gariban újat.(szerk.: 1 kontrollert! nem teljesen új konzolt meg kontrollert) De ha saját hibádból törted össze akkor végülis a konzol egy darabját tetted tönkre tehát vegyél újat. Jogosan. Mit nem lehet ezen megérteni.

#18: Igen áron alul adja el. Mert a konzol meg a kontroller összesen a piaci árakhoz képest mondjuk 700$ba kerülne (egy tablet + konzol), de a piacon ennyit nem lehet kérni érte, így áron alul adja el. OMG? Meglepő mi? Nem azt mondtam hogy veszteséggel(!!).

Nem értem még mindig az elektronikus hulladék mizériád. Szerinted mindenki a földön úgy vesz egy nintendo konzolt hogy holnapután összetöröm a kontrollert? Szerinted hány ilyen eset realizálódhat kb. százalékban? És hány olyan eset amikor valaki vesz fölöslegesen egy irányítót és nem tudja használni?? Mondjuk 0.1%/50%?? És újfent hangsúlyozom a deveknek is tudniuk kell milyen hardwerrel számoljanak konzolonként. (1irányító)

[ Szerkesztve ]

(#22) TazLeacher válasza edward2 (#21) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Van a hsz-edben egy olyan feldobott labda, amit ha most leütnék, valószínűleg alsó hangon 1 nap ban...ezt elkerülendő inkább nem reagálok rá, csak egyszerűen kinevetlek: :DDD

Csak egyetlen 1 dologra adj légyszíves épeszű magyarázatot:

Ha csak a konzol mellé kapok ilyet, akkor mi értelme, hogy használhatom majd a Wii-mmel is? Tehát megveszem ezt a cumót, tök jó, mert használhatom a wii mellé is...király. Tehát vegyek komplett új konzolt, hogy használhassam a wii-mel. Rendben megveszem....őőő...ha megvettem az új konzolt akkor miért is akarnám a wii-vel használni, ha itt az új konzol, és használhatom azzal is? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23) Cathulhu válasza edward2 (#21) üzenetére


Cathulhu
addikt

Igen, mikor mindenki epp hiperzold akar lenni, elhiheted hogy fontos kerdes a "ha kilyukad a kocsim kereke, akkor ne kelljen uj kocsit vennem hozza tema".
Ez egyreszt.

Masreszt, meg mindig oltari baromsag amit mondasz, ugyanis ennyi erovel a konzol resze a kulso winchester, sot az eddigi osszes megjelent kontroller, az xboxnak a kinect, stb. Pedig szvsz kinectbol se kezel tobbet az x-box, erdekes mod megse okoz ez problemat senkinek, csak nehany nintendo fanboynak, akik mindent bevesznek amit mondanak aztan meg bizonygatjak is, hogy mar pedig ez mekkora igazsag. De nyilvan, ha tonkremegy az egerem, dobom is kukaba a laptopot. Szerintem hagyd abba, mert csak ugyanazt a rohejes ervet tudod szajkozni.

Harmadreszt, nem tudom melyik az eletszerubb helyzet:
a) elejtem a kontrollert (mert igen, ez egy kontroller, amivel az emberek onfeledten hadonasznak), esetleg leontom kolaval
b) Piri neni a boltban, annak ellenere, hogy 128-as betumerettel pirossal ra van irva a dobozra, hogy a konzolhoz csak egy kontroller tartozik, megis vesz egyet anelkul hogy megtargyalna ezt valaki hozzaertovel. Valamint ha mar jol bevasarolt vele, nem viszi vissza az eladas helyere miutan otthon elolvasta mi van rairva.

:O :O :O :O :O

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) atisr válasza TazLeacher (#22) üzenetére


atisr
csendes tag

Az új konzol lesz visszafele kompatibilis a Wii játékokkal, futtatni tudod rakta a már meg vett Wii játékaidat. Azt azért nem várhatja senki el, hogy a régi vas tudjon kezelni egy ilyen kontrollert.

(#25) TazLeacher válasza atisr (#24) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Idézet ebből a cikkből:

az irányító visszafelé kompatibilis, használható a Wii-vel is

Tehát de. Csak akkor válaszoljon már valaki arra a kérdésre, hogy mi értelme, ha nem tudom megvenni külön?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) atisr válasza Cathulhu (#23) üzenetére


atisr
csendes tag

Rossz példa :D A Wii U és a kontrollere inkább úgy vannak mint az autó és a hozzá tartozó beépített autórádió. Ha elromlik a autórádió akkor nem kell az autót kidobni, csak nem fogsz benne zenét hallgatni:D Ugyanakkor szervizben biztosan megcsinálják neked, ha rászánod a pénzt. Persze nem tökéletes az én példám se, mert autórádiót tudsz venni másikat (bár igaz valószínűleg nem ugyanolyat), de jobban szemlélteti a helyzet.
Amúgy abban igazatok van, hogy biztosan ki fog kerülni a piacra a kontroller egy idő után, de egyenlőre az N nem szándékozik külön kiadni, mit nem lehet ezen felfogni?

Piri néni? Inkább Szőke cica, izomnyak kedvese, aki a 9 éves Tódorkának akar valamit szülinapjára, de idén nem arany nyakláncot:D
Most komolyan azt gondolod, hogy egy Tescoban vagy Auchanban az eladók bármilyen infót tudnak adni az elektromos kütyüről? Minimálbérért ne várj már el ilyet:D

(#27) atisr válasza TazLeacher (#22) üzenetére


atisr
csendes tag

Ezt hívják félrefordításnak :D
Azt azért te se gondolhatod komolyan, hogy a Wii ami már 5 éves konstrukció, képes olyan adatátvitelre, hogy kiszolgálja ezt a tablet kontrollert. Ha anno megoldották volna benne az ehhez szükséges adatátvitelt bizony már régen piacra dobták volna a most bemutatott kontrollert.

(#28) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Autokhoz van viszont orszagos szervizhalozat, szerzodott szervizpartnerek stb. A nintendo nem hiszem hogy most az uj konzol oromere minden nagyvarosba telepit egy kozpontot. A hibas darabok cserejet majd megoldja viszonteladokon keresztul, viszont abban a pillanatban mar is piacra kerult az uj kontroller.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.