Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) edward2 válasza TazLeacher (#19) üzenetére


edward2
addikt

khmkhm az a baj hogy a te pici agyadon nem megy át semmi.

"valóban reális, hogy 2012-ben, ha megveszek egy konzolt, akkor ahhoz 1 db kontrollert kapok"

Igen olvasgass már külföldi fórumokat is légyszives. Halvány gőzöd sincs miről kárálsz. Ahogy #20 is és én is írtam nem akarnak abba belefutni hogy több irányító lesz és nem lehet őket használni.

"ha tönkre megy, akkor a konzolt is cserélik.."

Nem NEM cserélik a konzolt ha a vezérlő tönkremegy, mert kapsz gariban újat.(szerk.: 1 kontrollert! nem teljesen új konzolt meg kontrollert) De ha saját hibádból törted össze akkor végülis a konzol egy darabját tetted tönkre tehát vegyél újat. Jogosan. Mit nem lehet ezen megérteni.

#18: Igen áron alul adja el. Mert a konzol meg a kontroller összesen a piaci árakhoz képest mondjuk 700$ba kerülne (egy tablet + konzol), de a piacon ennyit nem lehet kérni érte, így áron alul adja el. OMG? Meglepő mi? Nem azt mondtam hogy veszteséggel(!!).

Nem értem még mindig az elektronikus hulladék mizériád. Szerinted mindenki a földön úgy vesz egy nintendo konzolt hogy holnapután összetöröm a kontrollert? Szerinted hány ilyen eset realizálódhat kb. százalékban? És hány olyan eset amikor valaki vesz fölöslegesen egy irányítót és nem tudja használni?? Mondjuk 0.1%/50%?? És újfent hangsúlyozom a deveknek is tudniuk kell milyen hardwerrel számoljanak konzolonként. (1irányító)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.