Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Unom

Hozzászólások

(#34) whiz válasza cskamacska (#29) üzenetére


whiz
aktív tag

Nekem alapvetően komolyabb bajom nincs az egésszel, a bejegyzés címe is csak annyi, hogy "unom", nem az, hogy utálom... :U
De korábban - ez a szakmai részre vonatkozik - több olyan cikk volt arányaiban, amit úgy olvastam el, hogy eeez igen, szép volt. Ma meg mindenki előhozza a 2vs4 mag tesztjét, vagy valami egyebet, amit már láthattunk ötvenszer. Lehet, hogy ők komolyan gondolják, és végül is jobb, mint a semmi, de részemről már nem hoz lázba huszadszor ugyanaz (tehát nem sokkal jobb, mint a semmi). Akárcsak ez a retros dolog. Egynek jó volt, de kezd már sok lenni. Hiányoznak bacsis állatságai is, mert ő legalább színt vitt a sok komolyabb próbálkozás/cikk közé.
Ha annyira zavarna, odaírtam volna ezek topikjába, hogy fúbazz hányok ettől, de ez nem igaz. Csak unalmas már, a szó szoros értelmében.
Személyes bejegyzésekről csak annyit, hogy oda nyilván mindenki azt ír, amit akar, de korábban több olyannal találkoztam, ami számomra is érdekes volt, most meg inkább a divatmajomkodás a jellemző, amitől viszont konkrétan hányok (de megoldom, most már 70%-át el se olvasom a cím, vagy az első mondat után, pedig korábban nem így volt). Mondom ezt úgy, hogy nyilván engem is lehet negatív kritikával illetni (személyes bejegyzések), de ezt észrevettem magamon, és igyekszek majd változtatni rajta.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Unom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.