Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Én megtartottam volna.
..a 2.nemleges ember után

(#52) doc válasza whiz (#17) üzenetére


doc
nagyúr

ilyen penztarcas szorakozast mi is csinaltunk kolokkoromban, hal' istennek senki nem gozolt be annyira hogy bejojjon a kapun belulre es elkalapaljon :D

amugy az indulo sztori nagyon jo, orulok hogy vannak meg ilyen emberek :C

(#53) concret_hp


concret_hp
addikt

kár hogy a pénztárcámat nem te találtad meg :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#54) whiz válasza concret_hp (#53) üzenetére


whiz
aktív tag

Sok pénzt elvesztettél? :F

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#55) Voyage


Voyage
aktív tag

Kb 4-5 éve utaztam buszon, és kicszúszhatott a zsebemből a tárcám.
Apám megkért, hogy fizessek be valami nagyobb összeget valamire(kb 500-600.000ft).
Benne volt a tárcámban, minden irattal együtt, bankkártyája apámnak, másik zsebbe meg a pin kódja a kártyához, amin több misi volt, illetve keresztanyám-apám névjegykártyája, egyikük rendőr alezredes, másikuk vezérőrnagy. Mindkettejük telefonszáma, stb.
Elhagytam, semmi hívás, kb 1 hónapon keresztül, apám majdnem megölt.
1 hónap múlva felhívta valaki keresztapám, hogy talált egy tárcát, benne rengeteg lóvéval, és rengeteg doksival, kártyával, stb.
Rögtön megbeszélték, hogy mikor, hol vesszük át, az ürge egy volán dolgozó volt. Fater ráhagyott egy 20-ast, meg vittünk neki egy komplett ajándékcsomagot. Az az öröm, ahogy örült az emberke... :)
Azóta is egyszer mentem annyi lóvéval, mikor saját autómat vettem, de az benne belső zsebbe, és át volt tárcámon tekerve fejhallgatóm kábele kétszer, ha kiesik, rántsa ki a fülemből a fejhallgatót is... :DDD

Amúgy abszolút nemes cselekedet volt a részedről, én is hasonlóan tettem volna, de mindenkitől megkérdeztem volna, és aki szemrebbenés nélkül mondja, annak nem adom, de aki megnézi a zsebét, meg mindenét, annak odaadtam volna... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#56) whiz válasza Voyage (#55) üzenetére


whiz
aktív tag

"én is hasonlóan tettem volna, de mindenkitől megkérdeztem volna, és aki szemrebbenés nélkül mondja, annak nem adom, de aki megnézi a zsebét, meg mindenét, annak odaadtam volna"

:R :R :R

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.