Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #43960832


#43960832
törölt tag

Helyesen cselekedtél, már kezdtem azt hinni, hogy nem került elő a pénz gazdája. ;] Amúgy én hiszek benne, hogy a sors kárpótolja az embert, ha nem a látszólag legkönnyebb utat választja. (Esetedben a pénz zsebrerakása)

(#2) Jarod1


Jarod1
addikt

Kevés a becsületes ember a világon , de az egyik itt van köztünk! :C

(#3) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Könnyen szerzett pénz könnyen elvész.

Legalább egy kis borravalóval megdobhatott volna, hogy visszaadtad a 90 ruppóját. Pl. egy ezressel...

Harrrr!!!!

(#4) Eastman válasza #43960832 (#1) üzenetére


Eastman
őstag

+1 ! :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) whiz válasza #43960832 (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Hát én is kezdtem azt hinni, hogy nem lesz meg az illető, de szerencsére meglett :)
Mondhatnám persze azt, hogy 'csába, zsebre kellett volna vágni, és csumi húzás kifelé, kit érdekel kié (volt). De biztosan nem tudtam volna túl jól aludni utána. Meg attól még, hogy nekem rohadtul jól jönne most épp' ennyi pénz, attól még az a szerencsétlen nő atomnagy szarba került volna, tehát problémából nem lett volna kevesebb a Földön.

Ndruu: lett volna értelme? Meg úgyse fogadtam volna el :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Hmm szép dolog amit tettél : )
A legtöbb ember sz.tem elrakta volna zsebre úgy, ahogy van.
Ezen gondolkodtam én is. Azért biztos körbenéztem volna, de kérdezősködni nem kezdtem volna, mert hát ennyi pénzért azt megjátszhatja bárki.
Szal szép dolog volt! :R
Sz.tem klónoztasd magad!

(#7) Thunderzolee válasza Ndruu (#3) üzenetére

Jó csaj volt?
Ezért már egy smaci jár minimum. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) jorden06


jorden06
senior tag

5 mp-s szabályt nem ismered?
Leesik.. Ez kié? 1,2,3,4,5.. Senki..? Akkor az enyém! ;]

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) whiz válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Na azt főleg kihagytam volna... legalábbis nem egy ezrest kértem volna érte, hogy megtegyem :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

húú..hát ritka az olyan ember aki szerintem így cselexik

(#12) nandon


nandon
tag

De azé' az társadalmilag teljesen rendben volt, hogy becsületes voltál, és így(jutalomból) ismét beállhattál a sor végére! :) Ez egyfajta csattanója volt eme jól sikerült írásnak, ami korrajz-morzsának is teljesen korrekt. Jó írás, gratula.

[ Szerkesztve ]

RISC86 Power

(#13) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én a legnagyobb pénz amit találtam az ezer ft volt, az utcán találtam elszorva.Ha ennyi pénzt találnék az utcán én tuti nem kezdenék el kiabálni, hogy kié a pénz mert sok értelme nem lenne

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) puttputt válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Látom, "rátapintottál" a lényegre /A kérdés a következőképp szólhatott volna: "Vagyon/érték v. természetbeni fizetség lesz, kisasszony?"-bár, ez inkább "novellisztikus".../ :DDD

Szép sztori! (Valóban kuriózum, a mai világban/körülmények között pedig végképp!)

A legfurább "pénzlelő" sztorim: Délnyugat-Angliában, egy Woolacombe nevű "beach"-en (az angol Aranypartnak is szokás nevezni...) sétálgattunk a vendéglátó családdal - először csak a parkoló környékén. Ott vettem észre azt az 1 Fontos érmét (~400Ft), amit nem sokkal később, gyakorlatilag azonnal elfagyiztunk :DDD - ahelyett, hogy szerencsepénznek... :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

na..én még soha egy kétforintost se:D

(#16) Thunderzolee válasza puttputt (#14) üzenetére

Óhhh... én a mai napig őrzöm azokat az 1-2 forintosokat, amiket pl. a ~100ezres TV-ből, a ~30ezres borotvából, ~20ezres kabátból, stb kaptam/kapok vissza.
Van egy ilyen mániám. Mert ugye minden 99-re, vagy 990-re, esetleg 99900-ra végződik.
Bár hiába gyűjtögetem a "Szerencsepénzeket", nem sok hasznát veszem, a legtöbbet már nem is lehet(ne) felhasználni, nincsenek forgalomban.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#17) whiz válasza Jégkokó (#13) üzenetére


whiz
aktív tag

Ha az utcán találtam volna elhagyva (és nem úgy, hogy látom, hogy konkrétan valakinek abban a pillanatban esett ki), én se gondolkoztam volna rajta, hogy zsebrevágom-e. :)

Egyébként is óvatosan kell az ilyesmi kezelni. Pont tegnap mesélte sógorom, hogy minap ment kocsival egy kis utcán, 30-as övezet. Egyszercsak meglátta, hogy nagy vaskos tárca az út közepén, hát megállt, ugrott ki érte, hogy húú bazeg, na mi lesz benne? Ahogy odalépett, kiskölök berántotta kerítés mögé (damil volt rákötve). Sógor kicsit "örült" neki, hogy át lett csűrve a feje. :D :D
Lehet, hogy majd viszontlátom valamikor egy kandikamerás műsorban... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#18) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ígyvan! Az 5mp-es szabály! Én 10 másodpercen belül még a kerületben sem lettem volna! :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) whiz válasza nandon (#12) üzenetére


whiz
aktív tag

Na eegen... sok majom gondolom örült, hogy kitakarodtam a sorból előlük. De lehet, hogy azt várta mind, hogy mikor kérdezem végre őket, és akkor gyorsan elteszi valamelyik, ha sorra kerül. Aztán megsértődtek, hogy nem tettem, vagy nem tudom... hülyék az emberek na, de lásd aláírásom :D

gamerkiler: szerintem úgy nem sokban különbözött volna egy szimpla lopástól...

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#20) gamerkiller válasza whiz (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó, volt a hsz-ben egy erős túlzás, de akkor úgy mondom, hogy biztosan nem izzadtam, és izgultam volna akkor a pillanatban, vajon ki lehet gazdája.. Szerk: Ja és akinél ennyi pénz van, az vigyázzon rá jobban!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) whiz válasza gamerkiller (#20) üzenetére


whiz
aktív tag

Azért engem elkapott az ideg... ki tudja miért esett le, és miért nem keresi senki? Látszik, hogy nem vagyok egy született ügyeskedő :)
Egyébként meg tényleg vigyázhatna az, akinél ennyi zsé van kp-ben... :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#22) csimav válasza whiz (#21) üzenetére


csimav
senior tag

Helyesen cselekedtél:)

Velünk egyszer olyan történt, hogy jöttünk haza(Szabadbattyánba) egyik nyaralásunkról Székesfehérváron át. Aztán hívott a természet, válaszoltam a hívására. :DD Az egyik bokor tövében találtam egy pénztárcát. Megnéztem. Benne volt minden irat, pénz egy fillér se.
Aznap este felhívtuk a pénztárca tulajdonosát.
Elmesélte, hogy a kocsiját feltörték és ellopták a táskáját. Nagyon örült, hogy megtaláltuk,mert legalább jogsit,lakcímkártyát,személyit... stb..-t nem kell újra megcsináltatnia.
Másnap ellátogatott hozzánk a tulaj, hozott magával 8 doboz sört :))

whiz: Engem egyszer suliból küldtek át postára 350 ezer Ft-al! :Y
Mivel "ügyeletes" voltam, ismertem eléggé a tanárokat. Az iskola és pár tanár csekkjeit kellett befizetnem.
Eléggé fostam, hogy mi lesz akkor, ha elvesztek ebből valamennyit... 7.-es voltam.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#23) gamerkiller válasza csimav (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó gyerek lehettél ha ennyi pénzel elküldtek.. Minket még egy kávéért sem mertek :)

Én akkor fostam a legjobban amikor át kellett mennem a városon 140k-val befizetni a nyaralást.. Percenként megnéztem meg van e :)

A legtöbb kézpénz amit fogtam az 12.000.000 forint volt :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) Fadam


Fadam
csendes tag

Én nem is olyan régen találtam a főutcán, a járdán 2000 Ftot. Örültem is neki, mert eddig ez volt a legnagyobb pénz amit találtam és amit el is tettem magamnak. ;]

gamerkiller: Az szép summa. :Y Valahogy sejtettem hogy a házra volt. :D

whiz: Egyébként szép dolog volt tőled, hogy visszaadtad.

[ Szerkesztve ]

(#25) gamerkiller válasza Fadam (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az.. Csak hamar túl kellett adni rajta.. :D (kifizettük a házat.. :))

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) localhost válasza Fadam (#24) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Két darab egymásbahajtogatott tízezres a parkolóautomata előtt a földön, valaki kiránthatta a zsebéből.
Esélyem sem volt, hogy visszaadjam tulajdonosának.
Megtartottam. :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) Fadam válasza localhost (#26) üzenetére


Fadam
csendes tag

Hogy nekem mért nincs ilyen szerencsém. Nembaj, majd egyszer.

(#28) gamerkiller válasza localhost (#26) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nagyon helyes :) (#27) Fadam: eljön a te időd is :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) whiz válasza csimav (#22) üzenetére


whiz
aktív tag

"Másnap ellátogatott hozzánk a tulaj, hozott magával 8 doboz sört"

:R

Hát igen, az iratok nem csak pénzbe kerülnek, hanem az utánajárás, a szívás az okmányirodában, satöbbi... utálatos dolog.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#30) gamerkiller válasza whiz (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Be kellett volna nyögni hogy nem szereted a sört..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) Fadam válasza gamerkiller (#30) üzenetére


Fadam
csendes tag

Elképzeltem, hogy milyen fejet vághatott volna. :DDD :DDD

(#32) csimav válasza Fadam (#31) üzenetére


csimav
senior tag

ilyet:

:DD :DD

Amúgy szeretem a sört:)

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#33) whiz válasza gamerkiller (#30) üzenetére


whiz
aktív tag

Ha nekem hozná, ezt mondanám, mert én tényleg nem szeretem :D

csimav: LOOL :C

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#34) gamerkiller válasza Fadam (#31) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Valami ilyet : :((( :(((

(#32) csimav: Az se rossz :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#35) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Bocsi, nem szeretem a 666-ot...

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#36) Fadam válasza csimav (#32) üzenetére


Fadam
csendes tag

Hát ez fájj. :DDD

(#37) localhost válasza localhost (#26) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ma viszont én rántottam ki a zsebemből a kajapénzemet: -1000 Ft.
Egészen biztos, hogy a nadrágzsebemben volt és egészen biztos, hogy most nincs :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#38) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

én egy egész táskát találtam a megálló környékén. volt nagy sírás-rívás a telefonba. alig bírtam megnyugtatni a tulajt.
aztán megjelentek egy kurva nagy üveg jameson whiskyvel hálájuk jeléül:)
másnap meg még egyszer. egy kurva nagy doboz bonbont hoztak, mert feltűnt nekik, hogy "milyen fiatal" vagyok. szóval megvoltunk a kövi bulira :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#39) nandon válasza whiz (#19) üzenetére


nandon
tag

Ezen fásult embereket sajnálom. Nincs erejük tenni a kialakult helyzetük ellen... :( Tömeg-effektus... stb. A lehetősegekhez képest, próbálok én is bizalommal viseltetni mások felé, egészen egy bizonyos határig... Kívánom Neked, hogy egészséges hozzáállásod, becsületességed kísérjen utadon!

RISC86 Power

(#40) whiz válasza nandon (#39) üzenetére


whiz
aktív tag

Igyekszem :B :R

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#41) D1Rect


D1Rect
félisten

Most olvastam a sztorit. Nagyon tisztességesen intézted. :R
Respect!

(#42) atike válasza localhost (#26) üzenetére


atike
nagyúr

Hogy én nem bírok így járni... :)

Se úgy, mint hősünk a témában... :)

Úgy mondjuk meg nem akarok, mint a női főszereplő.... :DDD

(#43) Móci


Móci
addikt

Nagyon korrekt, tisztességes módon oldottad meg, gratulálok! :R
Ilyen emberből kellene több...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#44) atike


atike
nagyúr

Ja igen. És minden elismerés. Nem tudom hány ember járt volna így el. A legtöbb csak fogta volna, és...

Szóval NAGY respect! :R :R :R

(#45) whiz


whiz
aktív tag

Hát... köszönöm. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#46) Metalfan


Metalfan
senior tag

Respect, helyes döntés volt :K

(#47) bLaCkDoGoNe válasza whiz (#17) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vannak dolgok, amik nem változnak. Kb. 20 évvel ezelőtt mi is ezzel szórakoztunk. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#48) whiz válasza bLaCkDoGoNe (#47) üzenetére


whiz
aktív tag

Ezzel szerintem mindenki szívesen szórakozik, vagy röhög rajt' a tévében, de a másik oldalról nem mindig olyan vicces. :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#49) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hát jól tetted, hogy visszaadtad. Tényleg eláshattak volna, ha felvesz valami kamera. Persze, ha az utcán fordult volna elő, pláne vidéken, ahol nincs térfigyelő kamera, simán eltettem volna. :)
Elő is fordult egyszer velem, hogy találtam egy 20000-rest, de öcsém jött mögöttem és kiszúrta, szóval osztozni kellett. :(((

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#50) whiz válasza JetiRulez (#49) üzenetére


whiz
aktív tag

Azért ahhoz képest, hogy elég sokszor van szerencsém az életben, én 500Ft-nál többet még sosem találtam az utcán... :N

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.