Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt a windows alól elcseszett biosú lapot le lehetett volna smán gariztatni. Legalábbis nekem sikerült a P5K-mat, amit ugyanilyen módon nyírtam ki.

Lett helyette egy P5K Pro. Az milyen egy kibeb@szott kurvajó lap volt. Imádtam. De csak addig amíg meg nem cseréltem bele a 4 gigás gagyi 800MHz@CL5 geil ramomat 2GB 1000MHz CL4-es SuperTalent T1000-re 8 ropiért.

Hát nem kellett volna. A gép alig akart néha bekapcsolni, vagy ment vagy nem, néha random kékhalál, ha az alaplapi hangkártyát használom. Az alaplap hibájának tartottam a dolgot, vittem gariztatni - bezzeg a boltnak elinult a lap. :W

Jó mikor hazavittem a lap végre elindult, akkor teszteltem a ramokat: B@ssz@meg, az egyik egy kalap sz@r, 800MHz-en is hibázik. :O Ősember készségesen kicserélte őket, szinte azonnal. :R

De basszus, azokkal is ugyanolyan sz@r bugos az a redvás lap. Úgyhogy ráfizettem újabb 8 ropit egy Abit X38 QuadGT-re, amiről utólag derült ki, hogy nincs rá semmi gari (már az is gyanús volt, hogy nincs LGA-védő cuccos).

Hazaviszem, CPU bele - b@ssz@meg a retkes... Nem lehet ráhajtani a fém fedelet a procira... :DDD :O De aztán valahogy mégis sikerült ráhajtani, biztos beragadt, de eléggé megijedtem. Ok, ramok be, gép nem indul. :U Jólvan, gratuláltam magamnak.

Ősembernek megint szóltam, hogy a ramok már végképp nem működnek (nem voltak rosszak...), s még így is cserélte őket 2x1 giga kingston 1200@CL5-ös HyperX-ekre. :R

Végre ment minden. Aha, minden... 1200-on sose mentek a ramok, de azóta már lesz@rom. Most 800-on mennek CL5-ben, kész. Nem kellett volna anno ramot cserélnem. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) szablya


szablya
tag

Mit mondhatnék, peches vagy :F
Amúgy most nekem is egy 9600GT dobog. És nem szeretem az MMORPG-ket, szóval még legalább egy évig marad :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) whiz válasza lezso6 (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Az ASUS lapot még gariztatni fogom, csak mivel a Giga jelenleg jól viselkedik (szerintem azért mert nincs nagyon meleg), és lustaságom határtalan, egyelőre elmaradt. :B

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#4) lezso6 válasza whiz (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak le ne járjon idő közben a gari. :N

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) Móci


Móci
addikt

Ismerős helyzet...
X1950Pro nekem is volt, csak leégett a drága... :DDD
Giga lapok? Huh... Anno, amikor megjelent a 780G, rögtön be is ruháztam egy ilyen Giga lapba, mer az milyen kurvajó, meg zsír ugye a HD3200, keveset fogyaszt, stb. Túrót. Jó szar volt az integrált vga, pedig elég lett volna papíron. Bemérgesedtem, eladtam a fenébe. XFX Gef8200-as deszka, hogy legyen valami jobb. Az meg beszart. Köszönöm, am2-ből ennyit. A 775-ben, meg a P5Q-ban nem csalódtam, csak sajna szétkúrta a villám a lapot, így ez a jóság is megszűnt.
Jelenleg egy P35-ös Giga lapom van, ami jó. Nem semmi. P5Q meg átkonvertálódik hangrendszerré szerintem.
Volt egy 78GT-m is, s a 939-es lapomban szarakodott. Nem is adtam el, hiszen senkit sem akarok átverni.
Amikor leégett az X1950, valamit be kellett tenni a gépbe, s csak ő volt otthon cserének.
És bakker tökéletesen működött! Azt hittem az agyam eldobom...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Kickass


Kickass
őstag

fuhhh na ilyen sztorik nekem is vannak :D az elmult egy ev szinte folyamatos fejlesztgetesei alatt tortent egy s mas, de most legalabbis tavaszig megallapodtam sot mondhatni elegedett vagyok

de volt itt lap meghalastol vga halalig minden, a 9600GT-k jo kis cumok, eleg sokaig hasznaltam egy Gigat, aztan kenyszerbol visszatertem hozza egy Asus szemejeben de mindkettot szerettem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.