Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Gausz


Gausz
aktív tag

Szerintem jó a játék, a rádióban jók a zenék, az OST számok gyengék. A valóságtól eléggé elrugaszkodik, hogy épp csak nekikoccanok a kerítésnek, az meg leborul 10m hosszan. Autók vezetésével és laggal sosem volt bajom, pedig notebookról nyomtam FHD-n max grafikával. A felhőkarcolók oldaláról hiányzik mindennek a tükörképe, de egy olyan belvárosban elég komolyan lefogná a gépet, ha a tükörkép tükörképének a tükörképét kellene számolni.
GTA V 70%-a arról szól, hogy vezess már át a térkép másik végére csak úgy poénból, lövöldözz 2 percet, majd 5 percet vezess vissza... És közben gagyi zenék mennek... Annak idején Vice City sokkal kisebb volt, de mindenhol volt valami történés, nem csak annyi, hogy itt már 500szor keresztülszáguldtam. WD-nél ha dolgod van valahol messzebb, 3mp alatt átteleportálhatsz, nem kell 1 percet taxira várni, hogy aztán még oda is kelljen futni hozzá.
WD online része is tök jó, havi jó pár órát nyomom még, míg GTA-nal, hogy élvezni tudd, el kell kérni a karakterrel bizonyos szintre. Ami már csak azért is frusztráló, mivel a többiek már legalább 100on vannak, én meg 10 alatt és tuti, hogy kidobnak a csapatjátékokból, szóval szinte az örökkévalóságig kell szenvedni, mire részt vehetek a rablásokban...
Szóval inkább várom a WD2-t, mint GTA VI-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.