Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Shadowguard válasza S e t h (#50) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én azt a hitmant nagyon gyorsan lecseréltem egy másikra. Valami piercing-es miniszoknyás csajt adott, szerencsére találtam a városban egy John Wickre hasonlító figurát.
Egyébként hihetetlen mennyire idióta karaktereket tud összerakni a random, a hajviseleteken meg a két kiló piercingen rendre kiakadok.
Bár az is vicces, hogy akartam felvenni még egy palotaőrt (mindenből legyen kettő), de csak feketék vannak. Alaphelyzetben nem zavar különösebben, de azért nah... Olyanom már van egy :U

(#52) S e t h válasza Shadowguard (#51) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ami nekem nagyon tetszett, amikor egy oldalon bemutatták a drone expertet, mint az egyik legjobb besorozható karaktert és amit meg én láttam egy helyen az meg volt átkozva, igazából bármelyik pillanatban meghalhatott, kellemes. Megkeresed, végre megvan, aztán meghal küldetés közben, mert olyan képességet sorsolt neki a sors. :)

Egyébként számomra az egyik legOPabb karakter a construction worker, ami erősen vicces első hallásra, viszont amit ő el tud intézni a teherszállító drónjával, az vmi durva, szinte már csalásként élem meg a vele való játékot.

De az a karakter is jó, aki ittasan nem nagyon veszi fel az ütést és harcol mint a tigris. :)

Viszont a drone experttel és a beekeperrel nem mentem semmire. Vhogy nem tudtam használni a képességeiket. Nem jöttem rá miképpen működik a lebombázok vkit drónnal, de a miniatűr méheket sem tudtam célba juttatni, hiába jelöltem ki a célpontot, nem tudtam útjukra bocsátani őket, én voltam balfék, de nem jött össze.

Ellenben a kémmel egy percet sem játszottam, de szerintem a hitman is erre a sorsra jut, túl jó a teherszállító drón. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#53) Shadowguard válasza S e t h (#52) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én sokat használtam a teherdrone-t, de magát a workert csak akkor amikor kötelező volt az elején. Ugyanis a különböző platformoknál bárki tud hívni magának és akkor másoknak jobbak a képességei. Ha a cargo drone-t csak a worker tudja használni akkor úgy több értelme lenne, mert én így nem láttam létjogosultságát.

Nálam a hacker az, ami nagyon bevált, tudok vele úgy lopni kulcsot, hogy ne legyek közel és sokkolni is tudja az ellenfeleket. A legtöbb helyet vele pucoltam ki, szereztem egy cargo drone-t, berepültem a helyszín fölé és egy kis felderítés után kidobtam a pókot. Legtöbbször le se kellett szállnom, póki mindent megold. :K ÉS tegnap végre találtam egy másodikat is.

A Beekeepert meg se néztem, a drone experttel kicsit kísérleteztem, de csak a Betray miatt. Azóta kifejlesztettem tech pontból a képességet, nem is használom. Hitman a takedown miatt vacak. Fegyverrel lehet vicces lenne a gunkata miatt, de egyébként bohóckodik a hurokkal és sokkal lassabban üti ki az ellenfeleket.

A rendőrnyomozót is szerettem, félig a kulcsos képessége, félig a skin miatt. Tegnap három óra alatt sikerült találni egy másik karaktert azzal a skinnel, de egyrészt politikus a szentem, másrészt doomed...

Ellenben ritkítani kell a csapatot, betelt a létszám :DDD Rákerestem, 45 a limit, ebbe a felvett és a csak lementett emberek is beletartoznak, a három extra karakter, illetve a promóciós (adtak valami streamert, meg később a DLC-s karakterek) viszont nem.

(#54) S e t h


S e t h
nagyúr

Lehet mégis ki kéne próbálni a hitmant. :Y
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55) bulikavagyok válasza S e t h (#52) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az építőipari melós nekem is a kedvenc karakterem, egyedül belőle tartok kettőt.

#54 S e t h: Ez jó! Tesztelni fogom.

Más: Tegnap jöttem rá, h fehérneműig le lehet vetkőztetni a karaktereket! Vicces így játszani egy csajjal. :D

[ Szerkesztve ]

(#56) S e t h válasza bulikavagyok (#55) üzenetére


S e t h
nagyúr

Engem folyamatosan röhögésre ingerel, hogy az egyik top verekedő karakteremre szoknyát, magassarkú cipőt és fülbevalót raktam. Egy huligán bunkó, aki részegen verekszik mindig és amikor teljesíti a küldetéseket, akkor mondják neki, hogy ez milyen jót tett a mozgalomnak, milyen célokat értek így el, ő meg derékig érő akcentussal közli hogy fuck yes.

Hogy lehet őket levetkőztetni?

Építőipariból nekem is kettő van, mert ha az egyik meghalna, akkor keresgethetném napestig az utódját.

Reggel néztem, tippek még a játékhoz. Nekem pl újdonság volt, hogy lehet inzultálni az ellenfelet és akkor kinyitja a zárt ajtókat, kapukat.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#57) bulikavagyok válasza S e t h (#56) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Áááá, én azért nem merészkednék odáig, h női ruhába bújtassak egy férfi karaktert! :D

Ha egy adott ruhadarabon rányomsz a vállfára (default) akkor leveszi róla!

Köszi a videót, meg fogom nézni! :R

(#58) S e t h válasza bulikavagyok (#57) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, ez lesz az első amit ma kipróbálok. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#59) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Tegnap én is elkezdtem használni a hitmant. Egy sima toborzós mellékküldetés végén olyan mennyiségű ellenfelet dobott a játék a szerencsétlen, frissen besorozott hackeremre, hogy kereshettem is új csapattagot a helyére (permadeath :((( )... És ezzel a lendülettel be is fejeztem a finomkodást és a nem halálos fegyverek használatát.

Idáig egy-két küldetést leszámítva próbáltam nem megölni senkit... Megérte váltani ;] Egyrészt a G36 sokkal hatékonyabb, mint a DedSec-es standard puttyogátor, másrészt CT Drone-nal a területek kipucolása is pillanatok alatt megvan. És minimális a kockázat.

És még így is vesztettem egy embert... Amit az egyik ponton rámdobott a játék... Második nekifutásra Getaway driver és AR Cloak megoldotta, harcoljon azzal a tömeggel akinek hat anyja van :(( De ma ha minden igaz a végére érek, már nem sok lehet hátra...

(#60) PeAdam


PeAdam
tag

Én is főleg a Hitmant illetve a Spy-t használom, mert az alap DEDSEC-es fegyók néhol iszonyat gyengék tudnak lenni. A permadeath-et meg kikapcsoltam mert a kedvenc karakterem szétlőtték, úgyhogy el is ment a kedvem ettől a funkciótól. Majd esetleg 2. végigjátszásra.
Ettől eltekintve a játék nagyon tetszik, szépen is fut a konfigomon very high-ultra keveréken.
Egy erős processzor mindenképp kell neki, örülök, hogy lecseréltem az i7 4770-et év elején ugyanis a Ryzen 2600X-et is megtekeri olykor 60-70%-on. :K

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#61) Shadowguard válasza PeAdam (#60) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Amíg pacifista úton játszottam addig nem volt gond, mert megoldottam mindent a csapdákkal meg a pókocskával. Csak egy idő után a játék ezt nem akarja engedni, mert rendre belekényszerít a tűzharcba.

Én négy karaktert veszítettem eddig a permadeath miatt, de abból három olyan volt, hogy ha előre tudom mire számítsak túlélik. Az elsőnek esélye sem volt, a játék legelején sikerült összevitatkoznom egy Riot drónnal. Kikapcsolni már nem fogom, saccra 4-5 küldetés lehet csak hátra. Legfeljebb felszedek a csapatba még 2-3 nehézfegyveres Albionost :((

(#62) Shadowguard válasza Shadowguard (#61) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igen, kb. annyi volt hátra, plusz egy epilógus. 47 óra lett a vége. Nekem tetszett, egy kicsit meg is tudott lepni a végén.
Bár sikerült belefutnom egy csúnya bugba is, szóval (remélem) spoilermentes tipp: amikor a Zero Day "bázisáról" kell menekülni tegyétek el a fegyvert mielőtt használjátok a liftet. Háromszor játszottam újra azt a részt, mire negyedjére sikerült. De csak azért, mert előtte rákerestem a megoldásra :((

(#64) PeAdam


PeAdam
tag

Eddig nagyjából 30 órám van a játékban. Tény, nem hibátlan alkotás, apróbb bugokkal találkoztam. Viszont ami letehetetlenné teszi számomra az a gunplay és a lopakodás a hekkeléssel kiegészítve. Egyszerűen zseniális az egész, millió féleképpen meglehet csinálni egy küldetést. A különböző karakterekkel, skillekkel annyira addiktív és szórakoztató az egész, hogy még a sztori gyengeségeit illetve az apróbb hibákat is simán elnézem neki. Ennyire élvezetes soha nem volt őrposztokat kipucolni 1 játékban sem.. Mondom ezt egy tsushima után ami szintén remek volt, de számomra gameplayt tekintve a Legion az év egyik legjobb játéka. És még csak nem is permadeath-en próbáltam az első végigjátszást, azt majd 2. végigjátszásra tervezem. Egy szó mint száz, akik szeretik a TPS lopakodós-lövöldözős játékokat azoknak ez a játék egy kánaán. Ráadásul még a karakterek keresgélésével, mellékes dolgokkal is igen jól el lehet szórakozni.
Én adok rá egy 10/10-et. :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.