Hirdetés

2020. november 29., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Shadowguard

Shadowguard
senior tag

Négy órát toltam bele este :K Valamiért este 11kor már ma volt, gyorsan belenéztem... Nem is esett jól fél ötkor felkelni...
Eddig tetszik a rendszere, a sztoriból eddig nem sokat láttam, de mindenkit IS be akarok sorozni. Már akinek vannak hasznos képességei :U

(#3) gyimger

gyimger
senior tag

Még szinte semmit sem láttam belőle, de leírások alapján az Agents of Mayhem ugrik be róla. :)

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#4) BoneDragon

BoneDragon
addikt

Vajon mennyit fizetett ubi ezekért a pontszámokért? :U

(#5) bulikavagyok válasza Shadowguard (#2) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Én is nyomtam vele 3-4 órát, eddig csalódás. Belső terekbe még nagyjából OK, de kint az utcán elég "furcsán" néz ki. Plusz (PC-n) szörnyen optimalizálatlan. A ray tracing-et nyugodtan el lehet felejteni, ha 60fps körül szeretném futtatni. A DLSS-t "muszáj" quality módban használni, mert anélkül még pocsékabb a látvány. A játékmenet sem nagy szám, kb mint az előző két rész. Összességében 7/10 nálam eddig.

Szerk: Mindenesetre furcsa látni ezt a grafikát három évvel az Origins megjelenése után, ami szerintem a mai napig az egyik legszebb open world játék.

[ Szerkesztve ]

i7-10700K - ROG Strix RTX 3080 OC - Samsung C49RG90 ●● Dell XPS 13 9380 ●● PlayStation 5

(#6) VágniValó

VágniValó
őstag

IGN 8/10

Istenem, van még bárki 2 lábbal a földön, aki komolyan veszi ezt a média-qrva bandát? Épphogy nem tollbamondják nekik mit írhatnak és mondhatnak.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) Ctrl+Alt~Del

Ctrl+Alt~Del
kezdő

Ezek nem tul jo pontszámok, főleg ha azt nézzük, hogy altalaban a többségük 1-1,5-tal fölé lő a realis ertekeleseknek.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X | PlayStation 5

(#8) tibaimp

tibaimp
addikt

Eléggé vegyes képet mutat...
Nekem az 1. rész még be is jött (minden hibájával együtt), de a 2. rész számomra szörnyű volt. Így, ez most, jó kérdés :U

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Scholes9 válasza BoneDragon (#4) üzenetére

Scholes9
nagyúr

Nekem is egyből ez ugrott be :U :K

(#10) Chalez válasza bulikavagyok (#5) üzenetére

Chalez
őstag

1080p-re ránéznél esetleg RT-vel mit tud? :F

cuccok: LG OLED B9 65" ł 3800x ł 2080 Ti FE

(#11) bulikavagyok válasza Chalez (#10) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Hogyne! Pár óra türelmedet kérem! :)

i7-10700K - ROG Strix RTX 3080 OC - Samsung C49RG90 ●● Dell XPS 13 9380 ●● PlayStation 5

(#12) Ctrl+Alt~Del válasza tibaimp (#8) üzenetére

Ctrl+Alt~Del
kezdő

Egyszer majd bekerül Game Pass-ba. :)

(#13) drotsztyuart válasza BoneDragon (#4) üzenetére

drotsztyuart
tag

A 4/5 vagy 8/10 pont allatti pontozoknak eltokitettek a bankszamlaszamat.
Lehet a kirugott producer geniuszok noteszeiben voltak....

#5 mondjuk az tenyleg nagyon pengen nez ki attol fuggetlenul, hogy milyen lett maga a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#14) GodGamer5

GodGamer5
addikt

Elég jók az értékelések. Rosszabra számítottam. A gépigénye viszont úgy látom elég húzós lett.

Eladó tömör fenyő asztal két paddal: https://hardverapro.hu/apro/elado_tomor_fenyo_asztal_ket_paddal_9/hsz_1-200.html

(#15) tibaimp válasza Ctrl+Alt~Del (#12) üzenetére

tibaimp
addikt

Jogos! :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) bulikavagyok válasza Chalez (#10) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Futtattam pár benchmark tesztet, érdekes eredményeket kaptam. Valamit benézhettem szerintem, mert FHD-n majdnem ugyanazt tudja mint DQHD-n. Sry, hülye vagyok ehhez, ritkán futtatok ilyen teszteket. Az első teszt 1080p, majdnem fullos beállítás, RT ultra, a második ugyanaz Dual QHD felbontáson, a harmadik páros pedig ugyanaz csak RT nélkül (így játszom egyébként).

[ Szerkesztve ]

(#17) Scholes9 válasza bulikavagyok (#16) üzenetére

Scholes9
nagyúr

Teljesen rendben van az optimalizáció :( :U

(#18) Chalez válasza bulikavagyok (#16) üzenetére

Chalez
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R Ahogy nézem, rászorul a játék még kis optimalizációra, 3080-al 1080p-n azok a beesések 60 alá eléggé kiábrándítóak :U

cuccok: LG OLED B9 65" ł 3800x ł 2080 Ti FE

(#19) Malibutomi

Malibutomi
nagyúr

Utobbi evek legszarabbul optimalizalt jateka.

(#20) Ctrl+Alt~Del válasza Malibutomi (#19) üzenetére

Ctrl+Alt~Del
kezdő

Ubisoft :)

(#21) gejala válasza Malibutomi (#19) üzenetére

gejala
senior tag

Eddig minden rész rosszabbul futott, mint az előző. Pedig már a WD1 is nagyon gyengén muzsikált. Ubi idén is kitesz magáért. :DDD
De a 2 legalább nagyon jól nézett ki megjelenéskor, ez meg kifejezetten gyenge sok tekintetben. De holnapra ígérnek performance patchet. ;]

(#22) GreatL

GreatL
senior tag

Kevés lesz ez ide. Mindig a minimumos értékeléseket nézem meg, általában nem annyira szemellenzősek mint a többi.

Intel Core i7-9700K | SNSV RTX 3080 STRIX OC | Xiaomi Mi 9

(#23) Shadowguard válasza GreatL (#22) üzenetére

Shadowguard
senior tag

Én kilenc óránál járok, én eddig élvezem :K
Jól kell hozzáállni a játékhoz, uborkás játéktól én csak egy nagy játszóteret várok el ahol élvezetesen lehet mászkálni. Az Odyssey már túl nagy játszótér volt, az FC5 meg nem engedett rendesen szabadjára, de többnyire ezt tudják hozni tökéletesen és NEM többet.
Ha komolyabb történet vagy összetettebb játékmenetet szeretnék akkor meg előszedek egy jó kis cRPG-t (Pillars, Divinity, Baldurs Gate EE).
A grafika meg abszolút mellékes, a héten 15 órát öltem az Iratusba... Kijött a DLC :U

Szóval tessék a helyén kezelni a játékot és akkor remek szórakozás ;)

(#24) Fitzgerald

Fitzgerald
veterán

A WD2 még négy évvel később, modern hardveren is gyalázatosan szarul fut, szóval nem meglepő. Szokásos igénytelen UBI-játék.

(#25) ribizly

ribizly
veterán

Én ezen nem lepődöm meg. Már első rész is unalmas és repetitív volt. 0 day vásárlás volt és sose vittem végig. Azóta sokat nem változott a koncepció. ;]
Nekem már a trailer-ek alapján unalmas volt, így csupán távolról figyelem az eseményeket, de az RT bevonása a dologba csak további károkat fog okozni neki, mert a gamer-ek fel fogják húzni magukat rajta és megy majd a refund. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) Z10N válasza Sirandrish (#1) üzenetére

Z10N
addikt

Loptam :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) Cshavez

Cshavez
őstag

Ez valami szörnyen sikerült, a 7éves gtaV szebben néz ki!!!

Origin-Steam-Uplay-Microsoft ID : Csavez

(#28) ribizly válasza Cshavez (#27) üzenetére

ribizly
veterán

Ez azért túlzás.

(#29) Cshavez válasza ribizly (#28) üzenetére

Cshavez
őstag

Egymás után beraktam és a laikus feleségem, aki nem tudja melyik mikor jelent meg, és még páran, mind a gta-ra szavaztak. A vezetés, a hangok, az egész város a ahogy élni próbál katasztrófa lett.

(#30) ribizly válasza Cshavez (#29) üzenetére

ribizly
veterán

Azt nem vitatom, hogy a játékelemek, amelyeket említesz mind jobbak a GTA5-ben. Én kizárólag a "szebben néz ki"-re reagáltam. Abban egy ideje az Ubisoft igencsak az élen jár lehügyen szó Assassin's Creed-ről vagy Watchdogs-ról. Főleg a Ray-Tracing miatt is (persze nem mintha bárki is bekapcsolná akármilyen HW-en ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#31) velizare válasza ribizly (#28) üzenetére

velizare
veterán

nyugi, minden játéknál betrollkodik ezzel valaki. a gta5nél meg a gta4re mondták, hogy szebb. ;)

[ Szerkesztve ]

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#32) ribizly válasza velizare (#31) üzenetére

ribizly
veterán

Jogos. De legalább mondaná a RDR2-t. Azt megérteném.
Az Ubisoft tényleg komoly dolgokat tesz le grafika meg engine terén (Division, AC), meg amit művelnek valós város lemodellezésekkel az is példaértékű. A többivel meg próbálkoznak. ;]

(#33) Cshavez válasza velizare (#31) üzenetére

Cshavez
őstag

Játszottál ezzel a játékkal? Hát nem egy odyssey, pedig az is már két éves és gyönyörű, és lehetne sorolni még az ubis játékokat.
RT-dlss ide vagy oda szar lett ez a játék. Az előző kettőt végigjátszottam, de ez egy szenvedés lenne.
Az rdr2-t ps-en játszottam ki, így ahhoz nincs viszonyítási alapom.

Pár napja raktam fel megint a gta-t. Ég és föld ehhez a játékhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#34) velizare válasza Cshavez (#33) üzenetére

velizare
veterán

streamet néztem csak, az alapján a grafika azért nem egy gta5. egyébként most a játék a szar, vagy ahogy kinéz?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#35) Cshavez válasza velizare (#34) üzenetére

Cshavez
őstag

A belső terek szépek, és ennyi... az autók mintha festett vetített műanyag lenne, nem tudom máshogy leírni, tényleg ki kell próbálni, pedig vártam a játékot és szerettem is eddig.

(#36) Nandusz

Nandusz
csendes tag

Eddig tetszik, izgalmas, érdekes, el lehet merülni a küldetésekben.
A Grafika elképesztő, megkockáztatom az eddigi legszebb játékról van szó. Borzasztóan részletes, kidolgozott az egész, tömérdek részletes objektummal. Ha nem tudná az ember, hogy játszik, akkor azt hinné egy filmnek a részese.
Nagy öröm az eddigi két WD-vel szemben, hogy itt tényleg az tükröződik vissza a boltok, kirakatok, pocsolyák felületéről, ami valójában ott is van. A korábbi részekben ugye fix tükör felületek voltak. Tehát hiába voltál egy homokos beachen, akkor is egy nyüzsgű város jelent meg egy-egy tükörképben. Ez már egyébként akkor is elég lehangoló volt. De ezen orvosoltak most.
Hiányolom, hogy nincsenek külvárosi részek, csak a zsúfolt belváros. Ehhez képest akkor már a WD2 is emlékezetesebb volt a San Franciscó-i lenyomatával. Ott azért volt bőven minden, ami itt nincs és sztem 2x akkora volt a terület. Véleményem szerint igenis fontos a nagy bejárható terület és térkép, amivel itt most nagyon spóroltak. Víz alatt továbbra sem lehet utazni, úszni, ami elég érdekes. Ezt már egy korábbi vetélytárs 5 évvel korábban meg tudta oldani.
Borzasztó magas a gépigénye, egy csúcs gamer konfiggal is kompromisszumokra kényszerül az ember, ha nem akar akadozást.

Összességében egy jó hangulatú, játszható, változatosan kivitelezhető küldetésekkel tarkított játékról van szó, ami látványban is tényleg nagyon szép.

GIGABYTE Z370P D3 | i7 8700K | EVGA RTX 3080 FTW3 ULTRA GAMING | 32GB DDR4 | LG 32UN650-W |Kingston 240G+500G SSD+500G M.2 SSD | Win10x64 | Gigabyte P850GM 80+ Gold | PS4 Pro

(#37) S e t h

S e t h
veterán

Ha játszik innen vki a játékkal, attól kérnék egy kis segítséget, mert elakadtam.
A hitmant szeretném feloldani a The Black Hole of Battersea küldetésben, amikor a régi, elhagyatott börtönben kell egy drónnal világítanom az utat a sötétben.
Van egy hiányos híd, ahol UGRANI kell, de nem tudom hány gombbal is próbáltam már, de a szerencsétlen emberem mindig zuhan a padlóra és kezdhetem elölről a botorkálást a sötétben.
Ps4-en tolom, néztem mi van kiosztva funkció a kontrollerre, nem lettem okosabb.
Az ominózus jelenet itt található, ezt az ugrást kéne elsajátítanom. [link]

Kiléptem de azt már látom, hogy kezdhetem majd elölről a küldetést, halleluja.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38) bulikavagyok válasza S e t h (#37) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Pont tegnap csináltam meg azt a küldetést, nem volt egyszerű. :) Én PC-n játszom Xbox kontrollerrel, ha jól emlékszem ott az A gombbal tudtam ugrani. DS4-en szerintem az X gomb lesz az!

Más: egy kép csak úgy. A város hangulata lenyűgöző. Vannak kevésbé kidolgozott részei is, de összességében rendben van szerintem. Azzal mondjuk egyetértek, h az autómodelleket egy kicsit jobban is kidolgozhatták volna.

[ Szerkesztve ]

(#39) S e t h válasza bulikavagyok (#38) üzenetére

S e t h
veterán

Kétszer zuhantam le az x gomb megnyomása után. :)
Addig nem is akarom folytatni a játékot, amit nem találok megoldást, mert az odavezető út is rázós, aztán lehet megint feleslegesen tenném meg.

Lehet keresek vmi parkouros részt és gyakorolok amíg rá nem jövök.

(#40) .LnB válasza S e t h (#39) üzenetére

.LnB
félisten
LOGOUT blog

Miért nem csináltok a játéknak egy topikot? Ahogy nézem még nincs.

Homo Ludens ထ Sic Mundus Creatus Est ထ

(#41) bulikavagyok válasza S e t h (#39) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Az előbb teszteltem, most már biztos vagyok benne, h az X gombbal kell átugranod! Találtam egy jó helyet a gyakorlásra a Nemzeti Galéria tetején. A toronydaru miatt viszonylag könnyen megtalálható. Csillaggal jelöltem a képen!

[ Szerkesztve ]

(#42) S e t h válasza bulikavagyok (#41) üzenetére

S e t h
veterán

Nagyon köszi!
Ha még a térképen is megjelölnéd nekem, hogy merre van a galéria, akkor nálam te vagy az év arca, nem nagyon vagyok Londonban ismerős. :D
Vagy ha leírod, hogy melyik kerület melyik részén keressem, ott már a daru is támpont.

[ Szerkesztve ]

(#43) S e t h válasza .LnB (#40) üzenetére

S e t h
veterán

A második részt is alig kísérte érdeklődés, eléggé meglepett amikor megláttam mennyi hozzászólást tartalmaz az itteni topik, lehet, hogy a legion sem lenne több.

(#44) .LnB válasza S e t h (#42) üzenetére

.LnB
félisten
LOGOUT blog

Videjó: [link]

#43 S e t h
Ja értem. Oké.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens ထ Sic Mundus Creatus Est ထ

(#45) bulikavagyok válasza S e t h (#42) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Jaja, a térkép kimaradt, sry! :B De LnB linkje alapján könnyen megtalálod. Igazából én sem vagyok ismerős Londonban, egyszer jártam csak arra, a Nemzeti Galéria meg pont kimaradt (mert valójában bulizni mentem oda). :D

[ Szerkesztve ]

(#46) S e t h válasza .LnB (#44) üzenetére

S e t h
veterán

Így már menni fog, köszi! :)

(#47) paltom válasza gyimger (#3) üzenetére

paltom
tag

Ugye 20fő a max csapatlétszám, viszont tagokat lehet elküldeni? Vagy permadeath-nél aki màr meghalt az is beleszàmit a 20ba? Tehàt ott lényegében 20 életünk van? Vagy aki meghalt helyére felvehetünk màst?Hogy működik ez?

(#48) Shadowguard válasza paltom (#47) üzenetére

Shadowguard
senior tag

Cáfolnám a 20 fős limitet :) Nálam most 35 tagú a csapat, miután tegnap vesztettem egy embert... Ráadásul mellékküldetés közben, a játék ugyanis nem szólt előre, hogy ha elkezdem a hackelést a pókkal (!) akkor simán észre fog venni mindenki is, hiába vagyok kint az utcán. Gyakorlatilag megmozdulni nem tudtam, már öten lőttek... :Y
Pedig szerettem azt a karaktert, szinte az elejétől kezdve a csapat tagja volt, jó skillekkel és normálisan is nézett ki... Benne volt a háromtagú fix csapatban... De utána bosszúból bementem az Albionos karakterrel és LMG-vel lelőttem mindenkit IS :((

De lényeg a lényeg, PC-n tuti, hogy nem 20 a limit, de azt nem tudom mennyi lehet. Este lehet megnézem, van eltéve cirka 15 karakter, akiket fel akarok még venni :K

(#49) S e t h

S e t h
veterán

Ne kérdezzétek hol olvastam, de vhol azt írták, hogy ökölharc esetén ha nem veszed elő a fegyvert, akkor ellened is így fognak jönni.
Hát tegnap meglepődtem. :D

(#50) S e t h válasza bulikavagyok (#41) üzenetére

S e t h
veterán

Ott álltam tanácstalanul, minden gombot megnyomva, semmi.
Aztán sikerült.
Hosszan x. :)
Köszi neked és Lnb-nek is, most megyek vissza és kiszabadíton a bérgyilkost. :)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.