Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Egész korrektül néz ki. Tetszik az open world kialakítás, meg a grafika úgy anblokk. Mondjuk a menüket egy picit techno-gótikusabbra vettem volna, de ez már tényleg csak szubjektív dolog.

Kár, hogy a Diablo-szerű nézet nem az én világom. :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) oriic válasza Cifu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem viszont pont a nézete miatt fogott meg a játék, pedig nem vagyok nagy WH40k fan, kb egy játékkal sem játszottam. :D

Live-Die-Respawn

(#3) myckey


myckey
veterán

ARPG + Warhammer 40K ?! :Y :C

Ide vele!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) XuChi válasza oriic (#2) üzenetére


XuChi
addikt

+1. Eleddig csak is hallomásból ismertem a warhammer univerzumot, de ez a "diablo" klón engem is kilóra megvett :)

(#5) Axekiller


Axekiller
csendes tag

kell :))

Nem haldoklom....így élek!

(#6) vodkaboy22 válasza Axekiller (#5) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nini lesz egy 2017 kedvenc? :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#7) persil válasza Cifu (#1) üzenetére


persil
nagyúr

"anblokk"---> en bloc

Egyébként, nem tudom ki mennyire bírja a wh40k-t, de szerintem ez a cím már a bejelentésétől kezdve is eszméletlen gagyinak tűnt, és ez egészen eddig a videóig sem változott semmit. A mozgás is, grafika is, eddig egyik videóban sem volt olyan zene, aminek bármi keresnivalója is lenne a wh40k univerzumban.
Ezt a mostani might and magic zenét meg végképp nem is értem, hogy sikerült a videó alá rakni :D

Ne legyen igazam, mert bitang is jó lehetne, de szerintem ez gyenge próbálkozás.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8) ZoltCarter


ZoltCarter
újonc

Eddig elég faszán néz ki, igaz utoljára és kizárólag a Warhammer 40,000: Dawn of War-ral játszottam úgy kb. 10 évvel ezelőtt.
Viszont az RPG jöhet, a dark fantasy pláne, az pedig szimpatikus hogy változatos lesz a terep.

Várom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.