Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Bár nem véletlenül dátumoztam át a mai napról, de ha már kiraktad ám legyen.
Szóval, hogy a többieknek is világos legyen, hogy miért van két Dawn of War teszt: ez az iromány az "írj cikket és nyerj" pályázatunkra érkezett.

(#2) ashtm válasza Zsoccc (#1) üzenetére


ashtm
csendes tag

Akkor bocs, csak úgy emlékeztem, hogy a pályázatra március 14-ig kell megjelennie, de akkor ezek szerint félreértettem és 14-ig csak feltöltve kellett lennie. :W

Soha ne becsüld le a hülyeség erejét...legfőképpen, ha kitartással párosul!

(#3) Zsoccc válasza ashtm (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nincs probléma.

(#4) Túrin


Túrin
tag

Hmm,semmi gond,ha a Káosz jönne,akkor megjelenik hirtelen Felix és Gotrek =)), és lecsapnak mindenkit a Rúnalordok Fejszéjével. ;) ;) ;)

Túrin Turambar

(#5) Szirti


Szirti
tag

Tetszett az írás, de le "Császározni" az Istencsászárt azért picit pontatlan. (nem egyezik a 2 fogalom ;) )

[ Szerkesztve ]

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem találom a fórumhoz tartozó cikket. Nem gamepodon van cikkek között? :F
MOD: jól van, írások között. Beírok az ellenőrzőmbe egy lámát tanár úr. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Invadrr_Zim válasza D1Rect (#6) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

(#8) D1Rect válasza Szirti (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Eredetileg "Emperor", tehát a császár fordítás elmegy....
Invadrr_Zimm: Már megvan azért köszi. :R

(#9) ashtm válasza Szirti (#5) üzenetére


ashtm
csendes tag

Igazság szerint amíg a Trónprotézisbe nem került, addig csak Császárként emlegették, ezután, amikor létrehozta az Astronomicont ( mentális vezérlőfény a hiperűrön való átnavigálás segítésére ) kezdték Istencsászárként emlegetni + az angol eredetije valóban az Emperor-Császár, csak a magyar fordítás rakott rá némi hangsúlyt.

Soha ne becsüld le a hülyeség erejét...legfőképpen, ha kitartással párosul!

(#10) animoni


animoni
csendes tag

Grat a cikkhez! :C Én is nagyon szeretem a DoW-ot, de bevallom annyira a történeti hátterével nem vagyok igazán tisztába :B Így reggel az a Dreadnought leírás kicsit lesokkolt :Y , azt tudtam, hogy az Űrgárdisták sokat módosítanak a testükön, no de ez azért már kicsit sok...

Az este, ahogy feküdtem az ágyamban, és bámultam a csillagokat, arra gondoltam: hova a francba lett a tető?

(#11) ashtm válasza animoni (#10) üzenetére


ashtm
csendes tag

Kösz. :B
Igazság szerint itt már gyakorlatilag a testüknek vége, úgy tudom, hogy csak az agyukat és a megmaradt szerveiket kapcsolják hozzá a gép létfenntartó rendszereihez, így irányítani tudják azt, elhagyni azonban soha többé nem lesznek képesek, ha a gép elpusztul, vele halnak ők is.

Soha ne becsüld le a hülyeség erejét...legfőképpen, ha kitartással párosul!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.