Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) proof88


proof88
addikt

Huh, hát most én is parázok, nekem még középsuliban lett egy lyukas fogam, bal alsó 5-ös, aztán betömték, aztán nem túl hamar de valamikor kijött belőle a tömés, újra betömték, aztán később letörött a fogból egy darab ... na most az van hogy jó ideje így van, szerencsére nem fáj, de néha érzékenyebb, mindenesetre hétfőn voltam voltam fogászaton mert a jobb oldalon is lett egy lyuk egy másik fogamon, mondom nem szabad halogatni, ezt már nem úszom meg, ezért elmentem, de nekem nagy félelmeim vannak és elmondom hogy miért. :D
- egyrészt, hátul vannak ezek a fogak, tehát jó nagyra kell tátani a szám, régen is ez volt, rohadtul fáj az állkapcsom ilyenkor és félek hogy kiakad :B :( vagy hogy begörcsöl vagy ilyesmi ...
- másrészt régen amikor fúrták, kérdezték kérek-e injekciót, aztán abban egyeztünk meg hogy menet közben eldöntöm ... és amikor mondtam hogy huhh már fáj nagyon, akkor mondta a csávó hogy már csak kicsi kell, és végül nem kértem és örültem hogy így megúsztam ... mert parázok az injekciótól és elmondom hogy miért... nem azért mert belém szúrják a tűt... nem érdekel, sokszor szúrtak már :D hanem az érzéstelenítőt nem akarom :( egyrészt reménykedek, hogy hátha nem fog annyira fájni és akkor fél óra szenvedés után kész vagyok, ahelyett hogy órákig nem tudnék nyelni ... másrészt régen mikor a lábujjamon kellett a körmöt kivágni, ráadásul 2x is, először 1 érzéstelenítő injekciót kaptam, hát nem sokat hatott, második alkalommal 3 injekciót is kaptam és ugyanúgy rohadtul fájt, viszont a fejem baromira kómás lett, émelyegtem utána meg azt hittem elájulok, na ez baromi szar érzés, amikor parázok hogy mindjárt hányok vagy elájulok ... meg amikor a mandulámat vették ki, kaptam érzéstelenítést de baromira fájt és iszonyat kába voltam, főleg az elején azt hittem hogy beájulok ... ráadásul az az érzés hogy először ilyen gombóc lesz a torkodban az érzéstelenítő spray-től, az egy külön dolog, meg nem lehet nyelni, ráadásul egyszer félrement a nyálam akkor meg fulladoztam eh... lehet hogy nem úgy hat az érzéstelenítő nálam ahogy kéne? :( szóval az van hogy kaptam időpontot fogászaton hogy mikorra kell visszamennem, de nem tudom hogy kérjek-e injekciót vagy se ... ha altatásban lehetne csináltatni, azt se vállalnám, mert régen gázzal altattak egy műtét miatt és utána 3 napig hánytam tőle .... a vénás altatótól meg parázok mert az nekem morbid. :D Szóval májusban megyek vissza és para-para-para. :B :U

szerk.: ráadásul egy szigorú nő csinálja, akkor legalább férfi lenne, akkor nem szégyenülnék meg ennyire :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.