Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

nekem mindkettő mélyen ingerküszöb alatt van, valahogy egyik se tetszik...tervezzenek vonalzóval, de akkor ne használják már ennyit :B bár biztos erre is megvan a piac.

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ó te jó ég...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) Srodney


Srodney
senior tag

óóóhhh nekem igenis megdobogtatja a szívem,főleg a második....az első eléggé szokásos...

(#4) lsc


lsc
nagyúr

RS9-em van, viszont a ventik szabályozva is hangosak. A tetejére mehet 92 mm-es, 120-as és 140-es venti, 120-assal hülyén néz ki, a venti mellett lelátni a házba, most rendeltem bele 2 140-es lian-li ventit, remélem azzal jó lesz. Egyébként jó ház , könnyű szerelni, a vezetékek szépen elférnek az alaplap mögött.

Az élet kegyetlen .

(#5) TESCO-Zsömle válasza lsc (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha csöndes ventit akarsz, és nem sajnálod a rávalot, akkor Noiseblocker a te cuccod. 6 év gyártói gar a jobb modellekre. Ezeket tudom ajánlani. És a tápomat hallgattattam el egy 140-essel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) lsc válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


lsc
nagyúr

Ez a lian-li is 3000 darabja, a noiseblocker még drágább. Ráadásul golyóscsapágyast tanácsoltak a vízszintes helyzet miatt, abban meg még kisebb a választék. Ezek 900-as ventik, ha leszabályozom max csapágyhangja lehet.

Az élet kegyetlen .

(#7) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

nem is rosszak, kár, hogy nekem a másodikról a HSf jut eszembe. ;]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#8) Probber


Probber
őstag

Hát nem tudom. Szerintem nagyon csúnyák és akkor még szépen fogalmaztam.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) Gyuffa


Gyuffa
tag

Wáó. Az AMD-s jól néz ki nagyon!! :C
Tisztelet a tervezőnek érte :) :R

(#10) lujó55 válasza Probber (#8) üzenetére


lujó55
őstag

Dehogyis csúnyák! Pirosak. A tűzoltóparancsnok számítógépe.
Azt azért hiányolom, hogy nincs fotó az AMD-ről belülről. A front mindenesetre érdekes. Szóval nem csúnya, de szerintem zajos, mert túl sok a szellőző rács. Biliacél, nyeklik-nyaklik, mint a Thermaltake VL80001W2ZD V3 amit gyorsan el is passzoltam

(#11) kkittike24


kkittike24
csendes tag

Ejha, tetszetős darabok :C Az én gépem Aerocool házzal rendelkezik, azt szeretem benne, hogy egy hatalmas turbina pompázik az elején, mintha egy nagy repülőgéphajtómű lenne. Monumentális látvány. Szeretem, ha egy gép kívülről is erősnek tűnik :D

(#12) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az Aerocool RS-9 Devil Red ha szokványos is, de nem néz ki rosszul.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13) tsi


tsi
tag

Inkább az AC, a TT-t már túlzásnak tartom. Viszont ha már fekete-piros:

Element S

Jobban tetszik mint a szögletes formák...

[ Szerkesztve ]

(#14) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Kevés olyan színkombinációt lehet találni, ami annyira összeillik, mint a fekete és a vörös.

Én egy fehér-zöldet szeretnék. Semmi közöm a fradihoz, csak már fárasztja a szemem a sok fekete ház. Persze ez ízlés dolga, ettől még szépek ezek is.

[ Szerkesztve ]

(#15) F e Z o válasza DeFranco (#14) üzenetére


F e Z o
veterán

Én olyan számitógép asztalt csináltattam, ahol nem látszik csak a gép eleje...
Nálam is csak a belső számit... :K

H2O über alles!

(#16) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Az első egy hányinger nekem, főleg az a rikító piros(ha vörös lenne, talán jobb lenne), amivel a belseje ki van fújva. A másik már jobban bejön...

(#17) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Úristen ezmiez ?? :DDD elég rikító lett ezzel a piros belsővel... :DD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#18) ftc válasza DeFranco (#14) üzenetére


ftc
nagyúr

szívemből szóltál :R nem is rossz ötlet....megtervezem, legyártom...s olyan lesz mint amilyet én akarok :)

(#19) wardred


wardred
tag

Lehet, hogy a kisebbségbe tartozom, de hányinger kerülget ezektől komolyan...

(#20) capulet75 válasza tsi (#13) üzenetére


capulet75
addikt

Na igen.Ez egy szép,stilusos kuckó. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#21) maláj


maláj
őstag

nekem viszont tetszik mind a 2 házikó - egyszer talán lesz pénzem is ilyesmi kuckókra ;]

(#22) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nekem tetszik mind a kettő.RS-9-em van nekem is,de egy ilyen oldallap jól jönne hozzá.Lehet valahonnan külön szerezni?

(#23) Morden24


Morden24
nagyúr

Hétről hétre olvasom itt az ilyen gépház-híreket, néha elkapok egyet-egyet külföldi oldalakon is, és ledöbbenve tapasztalom, hogy ha asztali gépet kéne vennem (nem kell) és nekem kéne összeraknom (remélem soha többé nem kell), akkor konkrétan tű a szénakazalban lenne az, hogy találjak olyan dobozt, amitől nem hányok cifrát. Aztán a néhány tűből építhetnék még egy szénakazlat, és talán találnék egyet, ami tetszik is. Bár ahogy elnézem, erre az esélyem erősen közelít az origóhoz.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#24) V.Dave


V.Dave
senior tag

Nekem a 2. képen lévő TT a60 házam van sima kék feketébe, és nagyon meggyőzött, ugyanis csendes vetije van(3db) és szépen összerakott, jól átgondolt ház csak ajánlani tudom. Egy dologba lehetne belekötni az pedig a vezetékek elrejtese, de moduláris táppal megoldható.

Xiaomi mi 8 6/128

(#25) misx


misx
senior tag

Ez a piros belső undorító. :( Akkor már inkább fekete.

(#26) lsc válasza misx (#25) üzenetére


lsc
nagyúr

A sima rs9 fekete, az oldallapja is más.

Az élet kegyetlen .

(#27) F e Z o


F e Z o
veterán

Örüljünk, hogy csak ennyi, ha a thermaltake rakott volna rá még egy ferrari logót is, akkor 1,5* ennyibe kerülne.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#28) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az AMD-s megoldás nem is rossz :)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#29) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez nem is olyan rossz, Thermaltake Armor A60 Leo Edition :B

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.