Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Swinegod


Swinegod
őstag

Pedig az az ezüst színű kerámia verzió de elképesztően király volt. Technikailag egy tükör, de nagyon szép. Mondjuk max a Mi 7-re esetleg Mi Note 4-re váltanék, de ez se rossz

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Egyik itt is jól ismert szlovák webáruház információi szerint lesz B20-as nemzetközi változat.

(#3) Ájvé


Ájvé
veterán

Eustockon is azt írták lesz B20-as nemzetközi verzió.

(#4) somogyib


somogyib
őstag

Eustockon - az egyik itt is jól ismert szlovák webáruház információi szerint - lesz B20-as nemzetközi verzió.

[ Szerkesztve ]

(#5) Ájvé válasza somogyib (#4) üzenetére


Ájvé
veterán

Igaz is, le se esett :D
De akkor össze is raktuk 3-an, mondjuk nem értem miért nem írta ki kcsa hogy eustock, nem titkos, ismert és ph-val is kapcsolatba vannak, nem egy készüléket küldtek már tesztelésre.

(#6) kcsa válasza Ájvé (#5) üzenetére


kcsa
veterán

Nem akartam nevén nevezni, de igen, rájuk gondoltam én is :)

(#7) vigyori78 válasza kcsa (#6) üzenetére


vigyori78
őstag

Nyugodtan nevezheted nevén hisz sok készüléket adnak tesztelni jár a reklám nekik :D

(#8) somogyib válasza Ájvé (#5) üzenetére


somogyib
őstag

:D

On: az arany kameraszegélyeket kicsit túlzásnak gondolom.

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sokadjára ugyan abba a sz**a léptek. Már meg se lep..

Everybody lies.

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Még várok türelmesen, mert B20 kerámiást vennék. Ha nem lesz, akkor jöhet az üveg.

(#11) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem értem ezt a nagyon menő, iszonyat tartósnak gondolt mobilt.
Hogyhogy a kedves gyártók eddig azt akarták, hogy évente cseréljünk, ez meg tartósnak igérkezik?
Valami hibázik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Matada2.3 válasza Polarstar (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ha a külső az is, az SoC akkor is kevés lesz már 3 év múlva, vagy ha nem, akkor már csak azért is le lesz váltva , mert nincs benne annyi fícsör.

Finn the human

(#13) jonnyjoker01 válasza Polarstar (#11) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak marketing az egesz, ettol nem fogjak az emberek abbahagyni az evente cserelgetest. Abban viszont igazuk van hogy a keramia egy nagyon jo premium erzetet ad (mintha masszivabb lenne).

Bocsi az ekezetek hianyaert

Üdv. Johnny

(#14) mnorbert90


mnorbert90
csendes tag

Nem kötekedés képpen de a kerámia nem a Mi 5 óta a premium "jele"?

" De úgye nem felejted el feltelepíteni a Google-t ?" /

(#15) Griff55


Griff55
senior tag

"A Xiaomi tavalyi koncepciókészüléke óta Mi Mix óta a prémium prémiumát a kerámiaburkolat jelenti"
Téves, már a Mi5 óta van kerámiával szerelt xiaomi készülék

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#16) beyruth82


beyruth82
veterán

Miért jó a kerámia?Milyen előnyei vannak a hagyományos fémházzal szemben?

(#17) Crafter32 válasza beyruth82 (#16) üzenetére


Crafter32
őstag

Talán jobban törik az oldalablak az autón ha beledobod lezárt autóba, hogy kived a kulcsot.

(#18) mjani1172 válasza beyruth82 (#16) üzenetére


mjani1172
addikt

Kb annyival jobb mint amennyivel egy hosszú limuzin a szűk utcákon. Azt is nagyon szeretik kínában.

[ Szerkesztve ]

(#19) beyruth82 válasza mjani1172 (#18) üzenetére


beyruth82
veterán

Normális választ miért nem lehet adni?Egy ilyen fórumnak az lenne a lényege,hogy egymásnak adjanak információt,segítséget,tanácsot az emberek nem pedig magukat szórakoztassák az idióta megjegyzéseikkel.Egy agyhalott facebookos csoportban több segítségre számíthat az ember mint itt a kockafejű bunkók között..

(#20) somogyib válasza beyruth82 (#16) üzenetére


somogyib
őstag

"...kiemelkedő szilárdságot és kivételes keménységét jelent. A 7 napig tartó, 1500 fokon folytatott égetés a Mohs-skálán 8,5-ös szintű anyagot eredményez." link

Tehát nagyon karcálló, viszont törékeny, de talán nem jobban mint egy üveghátlap.

[ Szerkesztve ]

(#21) beyruth82 válasza somogyib (#20) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm szépen a normális választ.Ezt a tehnikát nem lehetne a kijelzőüvegnél is felhasználni,hogy tényleg karcállóak legyenek?

(#22) kcsa válasza beyruth82 (#21) üzenetére


kcsa
veterán

De felhasználható. Csak semmit nem látsz a kijelzőn, mert a kerámiák nem éppen átlátszók :)

(#23) Drenadar válasza kcsa (#22) üzenetére


Drenadar
veterán

Valamit valamiért :-)

Én inkább maradok a plusz üvegnél és ha ronda lesz lecserélem :-) gondolom nagyon nagyon drága lenne olyan üveg ami nem karcolódik. Pl zafír. Mint az órámon.

(#24) wysless válasza Drenadar (#23) üzenetére


wysless
csendes tag

A Mi5 óta a prémium telefonok kamerájának fedő üvege zafírból van tudtommal. De a Mi5-é 100%.

[ Szerkesztve ]

(#25) Drenadar válasza wysless (#24) üzenetére


Drenadar
veterán

De mi most a kijelző védelméről beszéltünk a kamerát nagyon kicsi üveg védi.

(#26) slimshady


slimshady
senior tag

Sose árulják el hány darabot árulták ki. Nem tudom amúgy miért pörögnek rá a kerámiára... Szép szép de nem kéne.

üdv.: SlimShady

(#27) Fejvadi válasza beyruth82 (#16) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Normális használat mellett, nem karcolódik meg, és nem kopik, mint a festett fém. Nagyon rideg anyag, ezért ha leesik, biztos elreped. Kicsit különleges és nagyon szép.

(#28) GoldhandRent válasza Drenadar (#25) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Arra is van zafir, htc U ultra vagy mi a banat.

Plusz: elvileg vannak helyek, ahonnan meg rendelheto. Pl spemallon mintha meg lenne raktaron keramia.
Azert fogy el a keszlet, mert kb a "viszonteladok" berendelik az osszeset raktarra

[ Szerkesztve ]

-

(#29) Drenadar válasza GoldhandRent (#28) üzenetére


Drenadar
veterán

HTC desire után már elvből se fogok venni HTC-t :-) de rá keresek hogy a jerry rig videók alapján is zafír van e rajta :-)

(#30) mjani1172 válasza beyruth82 (#19) üzenetére


mjani1172
addikt

Bocs, viccnek (iróniának) szántam,azt hittem te is úgy írtad, hiszen tényleg nem gondoltam volna, hogy be kell mutatni valakinek a mai világban a kerámiát, sosem látott ilyet és a neten keresve sem talált róla semmi információt.

[ Szerkesztve ]

(#31) GoldhandRent válasza Drenadar (#29) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Az van, volt is itt cikk rola.
Egy zaffiros oraval hasonlitja ossze, es tenyleg. Ellenben a legdragabb kijelzovedo s8-ra meg akkora kamu, hogy nemhogy nem zaffir, de meg csak tempered glass se. Sima mezei muanyag

-

(#32) kromatika


kromatika
veterán

Fájdalmasan jól néz ki.Érthető a siker.

(#33) nordo válasza beyruth82 (#16) üzenetére


nordo
tag

Karcolásokkal szemben ellenálló és sokkal jobb a hővezető képessége,ráadásul alig árnyékolja a rádiójeleket.

De ez az aranyozott szegély nem igazán szép.

[ Szerkesztve ]

(#34) beyruth82 válasza mjani1172 (#30) üzenetére


beyruth82
veterán

Annak jobban szántam aki kocsiüveg bedobást írt csak neked írtam mert te rákontráztál.

(#35) Akos01


Akos01
tag

Nem rossz, de én elérkezettnek látom elváltani a Huaweiről, a Mate S-em már így 2 év után kezdi feladni a harcot. Bár Samu kizárva. Azokból 4 generáció volt, egyik se bírt belül többet,mint 1 év.

Lehet rápróbálok egy Xiaomi-ra/re

Arany keret szerintem exclusive. :K

Above & Beyond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.