Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Vistaboy válasza DeadMeat (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, sorban állnak, eddig a bő hét év alatt, amióta ott vagyok, jött kb. havonta egy új festő, aki jól is festett. És abból kb. évente egy marad itt. Volt olyan is, aki nagyon jól festett, és amikor megtudta, mennyi a fizetés, már el is ment. Olyan is akadt, aki bejött, meglátta, milyen körülmények között dolgozunk, és már fordult is vissza. Persze sokan jöttek festőnek, de abból sok volt az olyan, pl. szobafestő, aki már tizen x éve festett, de pisztollyal nem tud. Én is úgy álltam be festeni, hogy előtte Én sem láttam még pisztolyt életemben, mégis megtanultam.
Abból a szempontból tényleg jó az éjjeles, hogy nem baszogatnak. De azért úgy más, hogy három nap után három napot otthon vagy. Én egy héten keresztül megyek éjjelre, két-három napig szoktam bírni, a Csütörtök és a Péntek kritikus. Például tegnapelőtt és tegnap sem mentem be, mert nem tudtam aludni ebben a rohadt melegben. Kértem az orvostól egy igazolást, de Hétfőn biztosan le fognak baszni. Mindegy, akár igen, akár nem, a jövő éjjeles héten valószínűleg megint ez lesz. Úgyhogy lassan más munkahely után kell néznem...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.