Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

És április 13 péntek lesz? ;] Amúgy grat, nem kis dolog egy népszerű oldal szerkesztőjének lenni. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

Grat :)
nekem még 147 nap.

rip and tear, until it is done

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

Gratula, kedves gémpodder kolléga. (:

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Grat hozza es sok jo cikket a jovoben! ;)

(#5) kisza25 válasza Lauda (#4) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

látom te se ma néztél be ide először a PH-ra :)
pár nap és neked meg is lesz a 2000
én idén leszek 5. éve itt és idén lesz meg a 2000-napom is
hm, hogy repül az idő :N
mintha tegnap lett volna, emlékszem akkor még fingom sem volt a számítógépekről :N
itt tanultam meg szinte mindent :K jó érzés az itt felhalmozódott tudást megosztani másokkal
és segíteni az első lépéseket az IT világába, mint ahogy tették ezt sokan mások is amikor még nekem volt szükségem tanácsokra, hű a végén még elérzékenyülök :B
ja és természetesen gratula az 1003.napodhoz

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6) e=mc²


e=mc²
őstag

En meg mar azt hittem, hogy ez is csak egy "olyan" topic, amit ironikus celzattal jott letre ;)

Ambulimax Provider

(#7) D1Rect válasza e=mc² (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, nem az kedves 2242 napos fórumtárs. :))

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Köszi mindenkinek, és én is gratulálok a 2000 napos, vagy annál "öregebb" kollégáknak! :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Lauda válasza kisza25 (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Hat tenyleg nem, ugy repul az ido, hogy ihaj, :) eszre se veszi az ember, csak ugy mennek a napok/honapok. PH!-ra pedig csak annyit, hogy mind az oldal, mind kozosseg tekinteteben az elit jelenleg Mo-n. :K Szeretek itt lenni, jokat beszelgetni, ha pedig gond van, nyugodtan lehet kerdezni, mert segiteni fognak es tudnak is, mert ertenek hozza, termeszetesen ez visszafele is igaz, en is orommel segitek barkinek, ha tudok. :R

Grat Neked is! :C

Vistaboy :))

[ Szerkesztve ]

(#10) Móci


Móci
addikt

Gratula! Meglesz az a 2000 hamar, nem kell félni. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) Vistaboy válasza Móci (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem félek én attól, de azt még meg is kell érni. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) jimmy399


jimmy399
senior tag

Fú, én meg 2900 valahány napja vagyok itt, és hát, hamar eltelt...

--- N/A ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.