Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Na, ez azért király mert akkor tudom indokolatlanul nyomkodni, amikor csak a kézben akarom tartani. :R

(#2) #24536576 válasza hogabesz (#1) üzenetére


#24536576
törölt tag

Látom sok edge kijelzős telefonod volt.

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mi lehet az az istentelenül fontos információ amit muszáj megosztani a felhasználóval egy valójában jelentéktelen csíkon - és mindez miért nem fér el máshol????

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Pityu. válasza Polarstar (#3) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A profit kérlek szépen,fogyasztói társadalom ,mindig kell valami ujjat csinálni még ha hülyeség is vagy haszontalan is csak az egyre sűrűbben megjelenő termékeket el kell adni.Hatni kell valahogy a vevőkre,hogy cserélgessék a készülékeiket,de ez így megy minden iparágban,valójában a valós fejlődés meg igen csekélyke.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5) joey04


joey04
titán

Megint egy nagyon scifi, de haszontalan dolog.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Lehet venni Sirokkót inkább féláron... :D

Mondjuk nem ideális design szerintem sem, a túl vékony keret fogása kicsit kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#7) berek21


berek21
senior tag

Ha jól olvastam, több mint 6000-es akksi lesz benne.

LG Velvet eladó!

(#8) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Ez miben különbözik az edge kijelzőtől?

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#9) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Jópofa Galaxy S8/S9 másolat.
Én a pokolra kívánom az ívelt képernyőket.

(#10) Fred23 válasza eldiablo (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is így álltam hozzá, és most is jobban bejön a lapos, viszont szokható az ívelt is. Nem kell félni a vétlen érintésektől, havonta talán 1x fordul elő (nálam), a baj inkább az ívelt kijelzőből következő vékonyabb keret. Ez az S8-ak és S9-ek esetén még teljesen elfogadható, de a saját telómon csak 4 hónap után szoktam meg, hogy a fém keret 2mm vékony.

(#11) eldiablo válasza Fred23 (#10) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Íveltet használok/használtamtam(S10, S9, S8), de akkor sem szeretem. :DDD Nekem az S6 az etalon. Ez a buta lyuk is ami van teljesen felesleges. a Nex 3-on legalább nem erőltették. Ilyen szempontból az S8/S9 forma szerintem messze a legjobb. Persze ez is ízlés dolga.

(#12) balko235


balko235
kezdő

Mesés!

(#13) rigoberto


rigoberto
őstag

Azért vagány, bár nyilvánvalóan hasztalan megoldás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.