Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gregorius


Gregorius
őstag

Ez valahogy egy flash játék színvonalát hozza... És nem egy színvonalas flash játékét...

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Mekkora fejlesztés ez a játék.... :F

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Nincs "semmi" baj a játék grafikai megvalósításával (azaz a stílus és a design még csak-csak elmenne) .. már ami a pálya egyes részeit és a szereplőket jelenti, de a pályaelemek amiken a kiscsaj ugrándozik le és fel, plusz az a szögletes lépcső ami csúszkál és színt vált - megláttam, és elfogott egy érzés így szombat reggel, felhorkantottam, majd kitört belőlem a "hang" -MUHAHAHA ;]

Felteszem a kérdést: Vajon erre van szükség az embereknek 2009 őszén a Lucasrts-tól?

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) Hardzsi


Hardzsi
tag

Ez olyan, mint az Another World vagy a Flashback, csak 15 évvel később készült és bárgyúbb, rondább, igénytelenebb. Ezt nevezzük fejlődésnek...

Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nos. Ehhez nem kellett volna annyira váratni az embereket. :U

(#6) Illidan


Illidan
tag

Ez a f*s bezzeg jön PC-re is, a Force Unleashed-t meg csak konzolra adták ki :(((

(#7) Gregorius válasza Illidan (#6) üzenetére


Gregorius
őstag

a Force Unleashed-t meg csak konzolra adták ki
Jön az PC-re is. Nem mintha kicsit is lázba hozna ellentétben a korábbi Jedi FPS-ekkel.

[ Szerkesztve ]

(#8) Cleinor


Cleinor
tag

Tudjátok mit?

A 6 éves kisöcsém inkább ezzel játszon mint a crájzisszal meg a vólfenstein-el nomeg a Kod 4-el.... :(((

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#9) PowerBuldog válasza Cleinor (#8) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A 6 éves kisöcséd szerintem mennyen ki a homokozóba, minthogy a gép előtt ücsörögjön. :(((

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10) pckownz válasza PowerBuldog (#9) üzenetére


pckownz
senior tag

:C
Sajnos ez így van.
Nekem unokaöcsém 5évesen kezdett el gépezni, most 7 éves, és mást nem látok tőle, mint hogy San Andreas, Serious Sam és hasonló játékokkal játszik. :W
Ha már a videót kell kommentelni, had ne mondjam, hogy a tegnapi ebédem maradéka jutott eszembe róla :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.