Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Szép darab, bár nem hallottam még a márkáról (najó de, MO top torrent oldalán kint van a bannerja, egyszer ránéztem, de gyanúsan olcsó volt mind :D ) de ha tetszik, ennyi pénzért nem rosz. Mondjuk kicsit gáz hogy trükközni kell a zsinórral, de ez van :D Egyébként meg szerezz be valami erősítőt, teljesen más hangja van mint egy alap hangszórón.

(#2) Roly023


Roly023
csendes tag

Szia

Köszönöm a leirást,itt gondolkodtam én is,hogy vegyek e ilyen gitárt mert nem találtam semmi infót róla,de szerintem mostmár fogok egyett venni,ha ez a vélemány róla.

Köszönöm!

Roland

(#3) Szten Márs válasza Roly023 (#2) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ahogy a bejegyzés utolsó mondata is írja: próbálj ki több (minél több) gitárt, és ha van rálehetőség, szakavatott ismerőssel menj gitárt venni. Személyes próba nélkül nem igazán érdemes. Minden gitár más, főleg ebben az árkategóriában, előfordulhat hogy egy példány jól szól, egy másik meg kevésbé. (Mondjuk ha ebben az árkategóriában gondolkozol, szerintem vegyél sima akusztikusat. Mennyire lehet jó, mint akusztikus gitár és mennyire lehet jó elektronika tekintetében egyszerre ezért a pénzért egy gitár? Némileg szkeptikus vagyok. Ha nem fontos az elektronika, szvsz jobban megéri pusztán akusztikusat venned.)

[ Szerkesztve ]

(#4) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Én is tervezek tőlük gitárt rendelni, mert az árak tényleg verhetetlenek, de én csak sima akusztikust...egy a gondom hogy én balkezes arc vagyok, így baromi nehéz találni helyet ahol van balkezes nem szimmetrikus gitár, sajnos náluk is csak 2-3 hónap múlva lesz. : /

amúgy 2 gitárerősítőm is van, teljesen kihasználatlanul...ha gondolod...[link] ;)

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#5) Szten Márs válasza --Disztroj-- (#4) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem szimmetrikus akusztikusban? Cutaway-os gitárra gondolsz? Tényleg használnád az alsó bundokat, tehát lenne konkrét értelme a cutawaynak?

(#6) --Disztroj-- válasza Szten Márs (#5) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

lehet hogy nem használnám, de mindenképp zavarna, azért az esélyét meg kell hagyni...nomeg balba fogva a jobbkezes hogy néz már ki :]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#7) Szten Márs válasza --Disztroj-- (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Elkezdtél már tanulni gitározni? Mert ha nem, akkor erősen megfontolandó, hogy jobbkezes modellen talnulj meg. Balkezesként is ugyanúgy meg lehet tanulni - amúgy is mindkét kéznek bőven van szerepe -, és utána jóval több lehetőséged lesz gitárt választani, plusz olcsóbbak is általában a jobbkezes modellek.

Amúgy abszolút szubjektíve, de akusztikusban engem a cutaway zavarna, vagy ha nem is zavarna, de nem tetszik. És rendkívül ritkán használják ki az előnyeit, főleg kezdőként.

(#8) --Disztroj-- válasza Szten Márs (#7) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Gitároztam régen, csak már egy ideje nem akasztottam le a falról a cuccost, szegény ilyen egyszerű kis akusztikus törött nyakkal, szakadt húrral, letörött hangolóval :]

Erre már nem vennék húrt, inkább vennék új gitárt és majd ahhoz.

De sima szimmetrikus lesz a vége. pl ez amit áthúrozok és kész :]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#9) Szten Márs válasza --Disztroj-- (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szép a fekete test nagyon, csak az ujjlenyomatokkal kell majd megbírkózni :D De ezt leszámítva kifejezetten tetszetős :K
És igen, így könnyebben lehet balkezes gitárt készíteni, az tuti :)

(#10) Napfénysüti

Szép gitár. Tényleg csak 17k volt?

Öcsém is nemrég vett ilyen elektro-akusztikus gitárt ha jól emlékszem Yamaha márkájút meg hozzá egy Yamaha erősítőt. Bár az picit többe is került de tetszik. Kár hogy nem tudok gitározni. :B

Használd egészséggel! :R

Més que un club!

(#11) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A gitár még megvan, azóta is sokat használom. Szerintem azóta még szebb lett a hangja. Az erősítő része is jól működik. Ennyi pénzért tényleg nagyon jó vétel volt!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12) kisgee95


kisgee95
csendes tag

Sziasztok!

Tervezem egy Uniwell CS-33CEQ-N elektroakkusztikus gitár megvételét. Esetleg van olyan akinek ilyen gitárja van? Mi a vélemény, tapasztalat vele kapcsolatosan és mennyire kopik el a bund?

Esetleg a 20ezres árkategóriában tud valaki jobb/jó minőségű elektroakkusztikus gitárt?

Előre is köszönöm
László

[ Szerkesztve ]

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A gitár azóta is megvan, minden rendben vele.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

És még mindig, ráadásul az eredeti húrokkal. Bár mostanában nem érek rá gitározni sajnos.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15) updog válasza Victoryus (#14) üzenetére


updog
senior tag

"ráadásul az eredeti húrokkal" 2010-03-09 20:52

:Y :)

Amúgy átérzem, az én elektromosomon is 2013-as húrok vannak, és még csillog-villognak :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.