Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 426os


426os
őstag

Én Lenovo P770-en a 3.1.0.6458 verzót használom, a hangminőséggel még nem volt problémám.
Ellenben a laptopon Win 8.1 alatt az asztali Skype folyton kifagy. Ismert jelenség, de még mindig nincs kijavítva..A végén a Skype is az MSN sorsára jut..Köszi Microsoft..

.

(#2) total90


total90
veterán

Sokszor olvasom, hogy kinek milyen gondja van vele... nekem halomnyi gépen, telefonon, eddig sehol sem volt gond. Szerencsém van :))

Egyébként ha ennyi panasz van, nem értem miért nem csinálnak semmit. Na jó, nem sok a konkurencia...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) marositech


marositech
senior tag

Nekem is a Windows 8.1-nél a skype kifagy/kilép.
Most szólt az egyik kollega, hogy az újonnan vásárolt WayTeq tablettel nem megy rendesen a skype.
Bezzeg az iOS rendszereknél tökéletesen megy...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#4) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Nekem az xperia minimen tökéletesen működött minden funkció. Azóta windows phone-ra váltottam. Nincs landscape mód, az autoscroll gagyin működik, a hívás gyakran megszakad, és míg betölt az is elég hosszú. Szerintem szégyen, hogy androidon jobb volt, mint wp-n.

(#5) ferensz válasza total90 (#2) üzenetére


ferensz
senior tag

Windows 8.1 alatt az asztali verzióval nekem sincs semmi gondom, viszont használom egy első generációs Nexus 7-en is, és nem is az, hogy nem megy, hanem valami dög lassan kel életre. Befonom a szemöldököm, mire egyáltalán megjelenik az app.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#6) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Xperia P,Xperia S,Xperia Z1,Huawei Ascend P6 ,Oppo Find semmi gond tökéletesen működik.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#7) #56573440 válasza marositech (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

a 8.x-es változatot nem tudom megszokni... egyszerűen botrányos szerintem, össze vagyunk zárva, céges lapos és valamivel kapcsolatot kell tartani a többiekkel, de megszeretni nem tudom...

azt legalább megoldották, hogy a word beillesztéseket nem küldi romba a click and call szolgáltatása ;] fél napig nem értettem hova tűntek az opciók a formázás megtartására...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.