Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Vic87 válasza krizmo_ (#8) üzenetére


Vic87
csendes tag
LOGOUT blog

Megkérdeztem, nem tudott mit mondani a hölgy, aztán javasolta, hogy kérdezzek rá az önkormányzatnál (ma sajnos nem tudtam személyesen, így e-mailt küldtem, amire még nem jött válasz).
Kutyát minden nap lehet sétáltatni, az általam írt idő között (pontosabban fél 5-ig, mert akkorra kell visszaérni az utolsó kutyával), szóval lehet fix, ha nem fogy el közben a kutya, akit lehet sétáltatni (sok önkéntes tevékenykedik ott).
Hogy miért pont kutyasétáltatás? Mert szerettem volna közöttük lenni, még akkor is, ha nap végére nehezebben bírom, plusz lehet későbbiekben hazaviszek egyet közülük, így nem rossz, ha bennfentes vagyok.
Szakmám az van, de kitörölhetem vele a s.ggem (arra jó, hogy saját részre és barátoknak kamatoztassam).
Nem lett meghatározva mennyinek kell lennie, csak hogy a 30 nap legyen meg, ennyi.
Igen, FHT. Gazdagisztánban ennyivel törölhetnek hátsót, vagy fújják bele az orrukat, de nekem és a családnak segítség, ha arról van szó. Illetve amíg egy normális állást nem találok, addig jó ha van. A munkára térve pedig, ha közmunka is, ezzel le lehet dolgozni a 30 napot (szerepelt az önkéntes civil szervezetek honlapján [ezt az önkormányzatnál az ügyintézőm mondta, hogy akkor fogadják el, ha szerepel azon az oldalon]).

Az igazi barátok sosem hagyják hogy hülyeséget csinálj...egyedül!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.