Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) menyus4661 válasza 8th (#199) üzenetére


menyus4661
tag

:R :R

(#202) Balion válasza <Lacy85> (#190) üzenetére


Balion
senior tag

Nem aggódom az alkatrészeim miatt, viszont jó érzés testre szabni a játékokat. Valahogy a konzolok soha nem azt szeretnék, amit én (konstans framerate-et).

Régebben örültem, hogy jön a PS4 Pro, merthogy végre FHD-n lesz 60fps, erre rámennek a supersamplingra, meg a megnövelt részletességre, fps-t meg letojják. Vettem egyet, de aztán megbántam, mert csalódás volt. Elégedett vagyok egy butább PC-vel is, mert azt teszi és úgy, amit és ahogy én szeretném.

AxBattler: Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#203) Dilikutya válasza Balion (#200) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sose tudjuk meg, meddig jó egy CPU, az alaplapok kihalnak alóla addigra. De tényleg nagyon tartósak, tönkremenni se sokat láttam még, és valószínűleg mindnek megvolt a nyomós oka.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#204) Balion válasza Dilikutya (#203) üzenetére


Balion
senior tag

Bevallom az alaplapomra nem vagyok büszke, egy láb a cpu foglalatban totál el volt hajolva, nekem kellett vissza pofozni, a vga lockoló pöcök hiányzott, és egy kondit is alaposan megkarcoltam szerelgetés közben, ezt utólag szigeteltem. A házba megfelelő helyre ragasztottam belső hűtést, a táp ventijét beolajoztam, meg még egy csomó dolgot bütyköltem benne. De tök jó érzés, amikor egy ilyen maszek gépet rak össze az ember, valahogy megvan a feelingje, ami megfizethetetlen :D
Tökéletesen szuperál, jéghideg, sose fagy :K

[ Szerkesztve ]

(#205) ->Raizen<- válasza Balion (#204) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Toled se vennek gepet , ossze vissza ganyoltad takoltad. Xd mekk mester.

(#206) Balion válasza ->Raizen<- (#205) üzenetére


Balion
senior tag

Hát ilyen gépet nem is adok el, amit eladok, annak meg leírom töviről hegyire az előéletét.
Ha vettem egy hibás lapot és megcsináltam, illetve egy hangos ventit megolajoztam, és most halk, és ez neked tákolás, gányolás, ám legyen, de azért ránézhetnél az értékeléseimre, mielőtt kritizálsz.

[ Szerkesztve ]

(#207) CJ4567 válasza ->Raizen<- (#205) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor rá se nézz az LGA771 Xeont LGA775-be installálásra. Modolt BIOS, CPU-ra megadott helyre matrica, és akkor vagy az alaplapot mókolod(két műanyag pöcköt levágsz), vagy a CPU-t vágod be.

No Sana No Life

(#208) Gyuri27 válasza CJ4567 (#207) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igaza van. Intelesektől nem kell semmi. :N :P ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#209) 8th válasza Gyuri27 (#208) üzenetére


8th
addikt

;]

(#210) Pécsi gyerek válasza CJ4567 (#207) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:C elsőre tényleg brutálisnak tünhet ez a xeon/775 mokolás,de jó móka,és nem is olyan vészes.Ja és faszán mükszik :DD Kb 2 éve az első fasza gépem így lett,és a mai napig imádom,peddig van egy zsír új g4560- as gépem is. :)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#211) <Lacy85> válasza Pécsi gyerek (#210) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én a 1366-os 6/12-es Xeon-okat nézegettem, mert egész jó árban meg lehetett volna venni.
Csak mikor kiderült, hogy 4,4Ghz-re húzva sem ér a mai procik közelébe sem....
inkább vettem egy 6700-at. :D

(#212) ->Raizen<- válasza <Lacy85> (#211) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hát igen, végre valaki aki tisztán látja a helyzetet. Egy ilyen HSM provokátor itt bezzeg sosem vallaná ezt be. Pedig odaraktam a tesztem én is crysis 3, ugyan az a beállítás ugyan az a szitu. Neki volt kb 40 fps adott helyen, nekem meg 70-80. Vga kb 1 kategória /r9 290 neki gtx 970 nekem/. Erről ennyit, Neki 6 magos 1366-os kövületje van és veri magát a 3dmark score-ra. A 6600k 4,7 ghz-en kenterbe ver bármilyen régi 6 magos vasat.

[ Szerkesztve ]

(#213) Chp


Chp
őstag

Elég későn találtam rá, lesz mit holnap olvasni. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.