Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Rodi 4.80 válasza AxBattler (#146) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

A mai játékokhoz egy 770/780/780Ti is kevés, ha nem végtelenségig butított grafikán akarsz játszani.

Érdemesebb konzolt venni, ha nem vagy buta milliomos.

(#152) kolopele válasza Rodi 4.80 (#151) üzenetére


kolopele
nagyúr

A buta szót felesleges volt odaírni szerintem a milliomos elé, de ha meg tudod indokolni miért buta az aki nem sajnálja a pénzt egy csúcs gépre hanem inkább konzolt vesz akkor szívesen elolvasom. Más kérdés hogy nekem is van konzolom, bármennyire is nem rajongok értük a Zelda meg a God Of War kihagyhatatlanok voltak számomra.
Pécsi gyerek: 750 TI - vel low - on HD - ben el lehet lenni majd vele. Az az érdekes ennél a játéknál hogy szinte semmi különbség nincs grafika terén low és high között, mégis zabálja a kártyát meg a procit. Totális optimalizálatlanság.

[ Szerkesztve ]

(#153) Balion válasza Rodi 4.80 (#151) üzenetére


Balion
senior tag

Bocs, hogy bele szólok, de mivel AxBattler nekem írta ezt a hsz-ét, kifejteném a véleményem.

1: nem mai játékokhoz kell elsősorban egy ilyen kártya.

2: miért lenne érdemesebb konzolt venni, mikor a 750Ti, vagy egy 1030 is kb xbone, ps4 szintet hozza, és ez mégiscsak egy számítógép? Xbox one is 720p (vagy 900p?) és nem épp high beállítások.

kolopele : osztom véleményed, 750 Ti szintű kártyáim vannak általában, és elég sokat ki lehet belőle hozni, ha az ember nem a grafikára megy. Nem tudom azt sem, egyesek szerint mi számít mai játéknak. Pl ki lehet hozni egy titanfall 2-t 60 fps-re, meg egy Forza Horizon 3-at fix 30-ra, amivel ugye ugyanott van az ember, mint egy konzolnál, csak épp jobban testre szabható a grafika, esetenként kicsit szebbre is ki lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#154) AxBattler válasza Rodi 4.80 (#151) üzenetére


AxBattler
félisten

Nemtom', de én ilyeneket mértem otthon, a 780Ti azért szerintem tud még ennyit:

Batman Arkham City
2560x1080, FXAA (High), MVSS+HBAO, Tesselation High, Very High/High...
1050Ti min/avg/max: 36/78/103 fps
RX560: min/avg/max: 20/49/76 fps

Doom (2016)
2560x1080, TSSAA 8TX, FoV 120, Overall quality: High
1050Ti OpenGL: 65-85 fps
RX560 OpenGL: 45-50 fps

Dirt 3 Complete Edition
2560x1080, 8xMSAA, Ultra Preset
1050Ti min/avg: 103/122 fps
RX560 min/avg: 58/70 fps

Middle Earth: Shadow of Mordor
2560x1080, Graphical quality: Ultra
1050Ti min/avg/max: 37/50/71 fps
RX560 min/avg/max: 27/39/50 fps

Tomb Raider
2560x1080, Quality: Ultra
1050Ti min/avg/max: 64/78/92 fps
RX560 min/avg/max: 54/65/80 fps

Szóval csak óvatosan az ordas általánosításokkal.
+ Nem tisztem védeni a beszűkült gazdagokat, de a "legyél-konzolos-vagy-gazdag-hülye" elmélet szintén elég egyszerű gondolatmenetet tükröz.

(#153) MöBalázs
Szerintem itt nem neked kell bocsánatot kérned, és igazad van: ha nem exkluzív címekről, vagy elbaltázott portokról van szó, akkor simán használhatóak ezek a kártyák.
Akit a bebüfizésen kívül érdekelnek az eredmények is, az utánanézhet, pl. hogy mire képes egy GT1030 mondjuk GTA5 alatt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#155) Balion válasza AxBattler (#154) üzenetére


Balion
senior tag

:R

(#156) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Már nagyon várok egy olyan tesztet ahol végre az LP profilos VGA-k vannak összehasonlítva teljesítmény és melegedés szempontjából, illetve HTPC-s szempontokból, mert ilyen tesztet nem nagyon látni.

Nagyon szeretnék egy olyan HTPC-t összerakni ami kicsi csendes és problémák nélkül viszi a 4K-s filmeket, csak sokszor mindig kompromisszumot kell még mindig tenni a méret és a melegedés miatt, mert ha teljesítményben eddig jó volt egy VGA akkor meg elég rendesen melegedett amit ugye hűteni kellett és a hűtés vagy zajjal járt, vagy olyan hűtési megoldással ami mérete és formai világa már nem igazán volt nevezhető HTPC-nek, sajnos a pc piac eléggé elhanyagolja ezt a területet holott jelentős potenciál van ebben a területben is, mert nem mindenki akar nagy méretű és hangos gépet látni házimozizás közben.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#157) <Lacy85> válasza Daelion (#92) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Na igen és akkor a konzolon hogy van ez? :F 'sose játszottam konzolon'"

Úgy, hogy meg sem mondod, mennyi FPS-ed van. Van egy csomó játék 30FPS limittel, meg van rengeteg 60-al is. A 30 is folyamatos, szaggatásmentes.
Ez a fix 60, meg "fáj a fejem, ha csak 45 van" valami fiatalabb generációkat sújtó betegség lehet, vagy nem tudom. :D
Az ilyeneket azért leültetném a gép elé fraps nélkül is. Kíváncsi lennék, megfájdulna-e a feje egy fix 45FPS-től, ha azt sem tudná, mennyivel fut. :D

Mondjuk az hozzá tartozik, hogy konzolon ha rendesen meg van írva a játék, akkor az a 30FPS fix 30, nem ugrál +-50eket, mint PC-n.
BF1 multit tolok rengeteget. A PS4 hardverét ismerve erős a gyanúm, hogy 30-on megy. De semmit nem érezni belőle.

(#158) Balion válasza <Lacy85> (#157) üzenetére


Balion
senior tag

A lényeg, hogy fix legyen, ne ugráljon. Jobb egy fix 30, mint egy 45-60 közötti ugrálás.
A 30 folyamatos, a 60 meg folyamatosabb. Ez azért tény, egyértelműen jobban esik a szemnek, és teljesítmény növelő is lehet. Ettől függetlenül 30-al is lehet élvezni a játékot, ez egyéntől függ.

(#159) kenwood válasza Hannibhál (#73) üzenetére


kenwood
veterán

"Párom pedig a far cry primalt 25-30-as avg fps-el max beállításokkal, és nagyon élvezte"
En is ismerek olyat,akinek a 100 forintos sor,a tescos cola vagy a 12%os narancsle izlik,nem er neki 2x annyit a "valodi iz", de azert nem tekitenem oket hivatkozasi alapnak.
a 25-30 fps egy lovoldozos jatekban pont az a kategoria,ahol egy nehezebb resz siman az fps droppon mehet el.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#160) <Lacy85> válasza kenwood (#159) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Egyik ismerősöm valami 1000 éves laptoppal WoW-ozik ilyen 15-20FPS-ekkel.
Ha ennyi idő után még mindig élvezetes neki a játék ilyen framerate mellett, akkor én már mindent elhiszek. :DDD

(#161) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


CJ4567
veterán

A Strix verziónál is hiba ez, hiába tápcsatlakozós, a BIOS alapból 48W-ra van limitálva. (Simán felvesz 60W felett a kártya egyes játékokban.)

No Sana No Life

(#162) kenwood válasza <Lacy85> (#160) üzenetére


kenwood
veterán

igen,imadtam az ilyen guildtarsakat.
tank alatt vannak healben,vagy dpsben.
azt meg nem hallom,h mit mond a raidleader, mert allandoan jelzi,hogy bloodlust utan 30 secig nem lat semmit a fightbol :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#163) CJ4567 válasza CJ4567 (#161) üzenetére


CJ4567
veterán

Bár két féle Strix van, egy gyári tuningos, meg egy alapórajeles, nekem az utóbbi van.

No Sana No Life

(#164) <Lacy85> válasza Balion (#153) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"osztom véleményed, 750 Ti szintű kártyáim vannak általában, és elég sokat ki lehet belőle hozni, ha az ember nem a grafikára megy."

Igazából még akkor sem vérzik el, ha egy kis "grafikát" is adsz neki.
Épp most dobálom ki a régi holmikat a gépből. Már csak a VGA vár cserére. Viszont úgy döntöttem, hogy nem nagyon kapkodom el a dolgot, mert az i7 mellett meglepően jól megy a 750Ti (kicsit ugyan húzva van :D ).
Titanfall 2 fix 60-on megy high beállítások mellett, BF1 medium / high kombóval szerintem 45-50 alá be sem nézett, ezen kívül meg jelenleg csak a diablo 3 van fent (100-140FPS), meg javarészt inkább mmo-zok PC-n.

Az optimalizálatlan szarok (Wildlands, PUBG, stb.) persze nagyon durván megfogják (bár utóbbi mostanában már nagyon szépen fut), de ezzel meg úgy vagyok, hogy nehogy már én dobjak ki vagyonokat azért az ablakon, mert egyes stúdiók olcsó Jánoskodnak, és ilyen állapotban adják ki a foshalmazaikat. :D

Majd ha ismét normalizálódnak a VGA árak, akkor nézek helyette egy 1060-at, addig meg egyék meg. :K

(#165) prolad


prolad
őstag

Ha már szóba került az 1030,kellemes meglepetés volt, alap netezős konfigba lett véve, de játékra sem teljesen alkalmatlan (gta 5-t végigtoltam rajta, teljesen jól ment még fullhdban is), nem játékra termett, de cserébe olcsó, alig fogyaszt (30w), van rengeteg passzív típus, meg kapott 2.0-s hdmi-t.
Amúgy nyáron VGA nélkül voltam, rx480 4GB-om ment a bányászoknak, most egy 1050ti jön a gépbe, kíváncsi vagyok mennyire elég fhd-ra, 480 talán már felesleges is volt, de tavaly még nagyon olcsón árulták.

(#166) <Lacy85> válasza prolad (#165) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Néztem én is a 1050Ti-t, csak az a gond vele, hogy a normálisabbak majdnem olyan árban vannak, mint bánya / ram idők előtt a 3GB-os 1060-ak voltak. Így egy kicsit húzom a számat miatta. :D

(#167) dugo_ válasza <Lacy85> (#166) üzenetére


dugo_
veterán

Megveheted a legolcsóbb egy venti Giga D5-öt is max 50-ért. 75W-ra nem igazán van olyan, hogy "nem normális" hűtés.

(#168) <Lacy85> válasza dugo_ (#167) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Háááát a legalább 2 venti nálam alap. :K
a 750Ti is talán 60W-os, és még Windforce hűtéssel is karcolja a 60 fokot.

[ Szerkesztve ]

(#169) dugo_ válasza <Lacy85> (#168) üzenetére


dugo_
veterán

Hűha. :D

Nálam a kétventis Asus Exp. 1050Ti is beleér a 74 fokba.

(#170) Csupingo válasza <Lacy85> (#168) üzenetére


Csupingo
veterán

Azért 60 °C nem sok egy vga-nál. Ha picit visszamegyünk az időben, akkor a 75-90 is egész gyakori volt.
Ráadásul az újabb kártyáknak általában már csendesebb is a hűtése. Amúgy én is inkább úgy gondolkodom, hogy egy venti kevés, három sok, de új kisfogyasztású kártyákra már bőven jó, az 1050 topikban pozitívan szoktak nyilatkozni a normálisabb egy ventilátoros kártyákról is.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#171) <Lacy85> válasza dugo_ (#169) üzenetére


<Lacy85>
addikt

+15W, +15fok. Helyben is vagyunk. :D
Na jó, mondjuk ez a 60 fok egy durvább OC mellett értendő. Alapjáraton talán 55fok körül megy.

#170: Ez lehet, hogy csak ilyen személyes hülyeség nálam. Úgy vagyok vele, hogy abból még nem volt gond, ha hűvösebben volt tartva a VGA. :DDD
Tudom, hogy nem sok a 60 fok sem, csak miután anno gyönyörűen megsült a ref hűtéses 8800-am, inkább biztosra megyek. :D

(#172) prolad válasza <Lacy85> (#166) üzenetére


prolad
őstag

Valóban nem olcsók, most 55ért vettem palit kalmx verziót, ez legalább passzív és extra tápcsatlakozó sincs rajta. Nem volt éppen olcsó, főleg ha azt veszem, hogy október végén 72ért vettem a 480at, de ha fhdra elég lesz némi kompromisszummal, akkor rendben van.

(#173) kolopele válasza dugo_ (#169) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ha egy kártya nem v-sync - el megy 60-75 fps - el hanem 100% - on pörög bármelyik beleszalad olykor a 75-80 fokba. Semmi bajuk nem lesz tőle. Annyit lehet tenni hogy manuálisan kell állítani rajta, de elég azoknál a játékoknál ezt megtenni amiről tudvalévő hogy melegítik a kártyát jobban.

[ Szerkesztve ]

(#174) kolopele válasza Csupingo (#170) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerintem semmi baj nincs ha 3 venti van egy kártyán, a Giga az Aorus - szal megmutatta hogy teljes terhelésen is lehet egy kártyát 70 fok alatt tartani halkan, vagy ott a Zotac hatalmas AMP! Extreme 3 ventise. Rávernek még a Gaming X - re is hűtés terén, pedig az nem kis dolog, főleg ha én mint MSI fan már ilyet mondok :)

[ Szerkesztve ]

(#175) Csupingo válasza kolopele (#174) üzenetére


Csupingo
veterán

Nem azt mondtam, hogy nem jók, mert általában jobb adatokat produkálnak a két ventilátoros változatoknál. Akkor kicsit pontosítok: kb. 150-170w alatti kártyáknál tartom túlzásnak. A jelenlegi kártyák között pl. a gtx 1070, vagy a vega 56 alattiaknál. Egy normális kétventis, hőcsöves megoldás is halkan, baráti hőfokon tudja tartani a kártyát. Valamint a batár mérete se tetszik és a tudat, hogy szinte ki akarja tépni magát az alaplapból se olyan megnyugtató.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#176) kolopele válasza Csupingo (#175) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az Aorus 3 ventis 1060 mérete nem nagyobb az MSI - nél, súlyra sem nehezebb, viszont jobb a hűtése. Az Asus Expedition 1050 TI - ket cseréltem ki ilyenekre a srácoknak, és bizony a kis 1050 TI képes volt 70 fok fölé menni v-sync mellett is mondjuk egy Mafia 3 - nál, míg ez 60-65 között jár, mindkettőnél természetesen gyári venti mellett. Az persze tény, hogy az Asus nem pörgette fel még 70 foknál sem 30% fölé a ventiket, a Giga meg 40% - ig is engedi már 60 környékén.

[ Szerkesztve ]

(#177) hapakj


hapakj
tag

"Mivel mostanság (június-augusztus) a videókártya piac eléggé fel van dúlva a bányászat miatt, ezért júniusban eladtam az 1060-asomat, s helyette kellett egy pótkártya az ínséges időkre."

Ezt nem értem. Miért adtad el az értelmes kártyádat, ha fel van dúlva a piac?

(#178) Balion válasza <Lacy85> (#171) üzenetére


Balion
senior tag

A durva az, hogy a 1030-am passzív hűtéses, és kombustorral nem sikerült 50 fok fölé vinnem úgy, hogy van egy kis OC is :D Egyelőre büszke vagyok rá, PVZ GW2 FHD stabil 60 megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#179) #81556480


#81556480
törölt tag

A gta v-nek 660 az ajánlott gépigénye, persze ez nem jelent semmit, viszont nem tudom melyik verziót próbáltad de 2 patchel ezelőtt sokkal jobban teljesített a játék alatt a 660. Ez csak egy észrevétel mert 1 eve 660-al tolom a gta-t.

(#180) távcsőves válasza Balion (#178) üzenetére


távcsőves
senior tag

Mi az a PVZ GW2?

(#181) kolopele válasza távcsőves (#180) üzenetére


kolopele
nagyúr

[link]
:)
A gyerekeim újabban ezt meg a Minecraft - ot nyomják, mintha más már nem is létezne.

[ Szerkesztve ]

(#182) Angelotti


Angelotti
tag

A cikk elolvasása + némi kutakodás után vettem is gyorsan egy Asus GTX 660 DirectCU2-őt :DDD

(*)(*)

(#183) Hannibhál válasza hapakj (#177) üzenetére


Hannibhál
őstag

úgy volt feldúlva a piac, hogy az 1060ast vettem postával együtt 71k-ért novemberbe,, júniusba meg már eltudtam passzolni 78k-ért s kellett a pénz is:/
Amúgy mindenkinek köszönöm az észrevételeket majd megpróbálok egy rx460 vs 950/960 tesztet összehozni dx12vel, meg egy rx550 vs gt 1030at is majd valamikor :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#184) Dilikutya válasza AxBattler (#154) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megnyugtatlak, ha az RX550 ultra beállításokkal 30fps 1080p-ben a Battlefield 1-ben, akkor a 780Ti csak többet tudhat. Konkrétan háromszor annyit. De a 2560x1080-tól sem esik kétségbe.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#185) Anaren91 válasza menyus4661 (#49) üzenetére


Anaren91
senior tag

Azért ez nem egészen így van... Amikkel én játszok : overwatch, titanfall 2, doom, diablo 3 mind 60 fps..és van még jó pár ps4 én. De tény hogy sok 30 al megy de az stabil 30 és egyáltalán nem zavaró számomra Max ha előtte több órán át toltam a titanfallt akkor az első 5 percben... De hiába is koptatom a szám tudja minden konzolos hogy 140 fps alatt nincs értelme élni. Btw használtan már 200 euró alatt lehet venni ps4 et, prime days alatt 165 euró volt. Na most I5 2400 as fél konfigot (cpu lap memória) 200 euró alatt nem találtam és ebbe még se ház se kártya se semmi egyéb...

(#186) Balion válasza Anaren91 (#185) üzenetére


Balion
senior tag

Nemrég vettem HA-n:
i5-2500: 12000 (elég olcsó volt, és még alkudtam is :((( :((( :(((
Lap: 12000
táp 5000 (Corsair cx)
HDD: 2500 (320GB Samu 100/100-as)
Ház: Akármilyen 2-3 ezres megfelel, nekem konkrétan volt egy régi Logic alap ház megfelelt.
Hűtő: 5E (deepcool gammaxx)
VGA: 20E GT 1030 erre költöttem a legtöbbet, mert az ilyen szintű kártyák (750ti, r7 360) használtan is drágábbak...
Memória tetszés szerint, nekem 8K volt 8GB

Ez így 58 körül/alatt volt. Ha az ember nem őrül meg a kiegészítők terén sem, akkor azokra sem kell túl sokat költeni, jobb esetben van otthon egy bill meg egy egér.

[ Szerkesztve ]

(#187) Balion válasza Anaren91 (#185) üzenetére


Balion
senior tag

Abban viszont egyetértek, hogy a mostani használt konzolárakat nézve már nagyon nehéz olcsóbban kihozni egy azonosan erős gépet, annyira olcsó lett az xbox one, ps4. HA-n is lehet kapni 45-ért. Csak azért írtam a gép összeállítást, mert 200 EUR alatt kijött :)
Viszont nekem megérte a kis plusz, mivel gépem nem volt, és kellett volna amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#188) <Lacy85> válasza Balion (#186) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tehát akkor elmondhatjuk, hogy azonos árban össze tudsz rakni egy 1000 éves, garancia nélküli gépet, ami még gyengébb is, mint egy PS4.
Mert hogy a 1030 meg nem üti a szintjét, az tuti.
Egész jó vételnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#189) Balion válasza <Lacy85> (#188) üzenetére


Balion
senior tag

Lehet, hogy a PS4 szintjét nem üti meg, hanem kb az xbox one-ét, de annyira nem érdekel az a különbség. Lényeg, hogy skálázható, tweakelhető egy-egy játék, ha kicsit jobban szeretném, hogy fusson.
A legtöbb használt konzolnak, ami az általam írt áron fut sincs garija.
Figyelj, én nem bánom, hogy ősrégi, lényeg, hogy teljesít. A szabadság, amit a pc nyújt, kárpótol a minimális plusz árért, de még a garitlanságért is. :K

Az i5-2500K pl mai napig olyan proci, amit még nem nagyon kellett lecserélni, ma is veszik, mint a cukrot. Van, ami gari nélkül sem megy ki a divatból :)

Na meg igazából stratégiákat, régebbi pc-s játékokat is szeretnék / szeretek játszani.

[ Szerkesztve ]

(#190) <Lacy85> válasza Balion (#189) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Még a box-ét sem hozza.
Garis PS4-et meg bőven találni. Sőt, nemrég az emagnál volt akció. 65 volt újan.
Hiába marha jó a proci, ha az 1000 éves lap meg kihal alóla. Aztán max. vehetsz megint 1000 éves használtat.

(#191) AxBattler válasza Dilikutya (#184) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem engem kell megnyugtatnod, hanem a vészmadarakat. ;)

(#186) MöBalázs
Perfekt kis konfig, grats!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#192) Freiherr válasza Balion (#189) üzenetére


Freiherr
őstag

i5-2500 vagy i5-2500K?Nem mindegy.Amúgy meg tényleg harmtgyenge a VGA ehhez a procihoz.

XXX

(#193) Dilikutya válasza Balion (#186) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én soha többet nem tennék gépet valami olcsó kasztniba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#194) menyus4661 válasza Anaren91 (#185) üzenetére


menyus4661
tag

Hát nem tudom volt konzolom is nekem nem nyújtott eleget.Én is tapasztaltam játék válogatta éppen mennyin futott valóban sok játék megy azért 60 fps-el de az erősebb cimek biztosan nem mennek annyival inkább 30.
Aki nem játék és grafika mániás nyilván jobban megéri egy Ps4.
Én is át akartam pártolni a konzolokhoz de nem sikerült pár hónapig volt meg aztán el adtam nekem nem hozta amit vártam.Aki koca játékos és nem megszállot a gameknek annak tökéletesen megfelel.
Én egy szóval sem mondat hogy ne lehetne játszani vele sőt az emberek 90% szuperül megfelel csak az ilyen agybetegeknek mint én meg a maradék 10%-nak nem.
Hiába Pc-s maradok örök életembe.Nincs annál nagyobb öröm amikor fejleszted a PC-d ;] ;]
Egy új vga tesztelése ki próbálása felbecsülhetetlen.Holnap érkezik hozzám egy Rx 560 tesztelésre havertól alig várom ;] ;]
Nincs mit tenni valakinek ez az egyetlen hobbija :DDD :DDD

(#195) kolopele válasza menyus4661 (#194) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ahogy mondod. Én meg már alig várom az 1080 TI verő kártyát :D

(#196) menyus4661 válasza Dilikutya (#193) üzenetére


menyus4661
tag

Én soha nem foglalkozom a házzal " kasztnival" inkább költök igazi hardverre PL.. vga,poci,ssd,
Olyan ez a ház dolog mint a kocsiknál az optikai tuning 1.4-es opel astrán szárny van meg 17-es alufelni és kb 70 lóerős autó xd :DD
Az a lényeg ami bent van most is egy alap gépházat használok és nem is szándékozok házra több tízezret költeni inkább abból veszek egy ssd-t.
Soha nem a külső számít lásd opel astra.

[ Szerkesztve ]

(#197) Anaren91 válasza Balion (#186) üzenetére


Anaren91
senior tag

Azzal jól jártál akkor. Annyiért megérte, nálunk más a használt piac, régi platformot ritkán találni már (legalább is alap alaplapot, ha van az is drága. 2400 at találtam 35 euróért de lap hozzá alig van.

Menyus4661: nekem is pc volt a mindenem gyermekkorom óta, de mióta el kellett adnom külföldre költözés miatt nem vonz hogy osszerakjak egyet. Amennyi időm van játszani arra bőven elég a ps. Sose voltam fps huszár, ha egy játék jó úgyis játszok vele ha 30 fps el megy ha meg maga a játék sz. akkor futhat felőlem 140 el is úgyse veszem elő.

(#198) Dilikutya válasza menyus4661 (#196) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem az RGB LED-re és az UFO külsőre gondolok. Ami szempont lehet még: kellő mennyiségű hely, kábelmenedzsment, megfelelő hűtés, minél kevesebb zaj. Jelenleg 3 HDD, 1 SSD, 1 VGA és 1 ODD van a gépben, sehol sincs akadály a levegő útjában, amit a CPU hűtővel együtt 3 db 12 centis propeller kavar, szinte hangtalanul. Meg a VGA hűtője.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#199) 8th válasza menyus4661 (#196) üzenetére


8th
addikt

+1

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#200) Balion válasza Freiherr (#192) üzenetére


Balion
senior tag

A K-t csak példaként hoztam fel, mennyire nem lényeg, ha egy jól sikerült prociról, vagy bármi másról van szó. Annak ellenére milyen öreg a cucc, nagyon kelendő. Persze a procik kivételesen sokat élnek más alkatrészekkel összehasonlítva, bár nekem még egy hardverem sem halt meg soha öregségben.

Való igaz, hogy a 1030 kevés mellé, de egyelőre csak erre volt lehetőségem.
Akinek van +10K-ja, értelmesebb kártyát is vehet használtan, és egyből szárnyalni fog egy hasonló konfig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.