Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) zippofcy


zippofcy
senior tag

2 milliós telóban TFT? 15 ezret se ér. Drága sz@r ostoba sznoboknak.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#252) kariad válasza zippofcy (#251) üzenetére


kariad
senior tag

Nem érted ezt! Itt a név kerül 2 millióba a többi része az anyagköltség, munkadíj :K

(#253) MCGaiwer válasza pufferzóna (#246) üzenetére


MCGaiwer
addikt

régi mondás: akkor leszel igazán gazdag, ha akkor is pénzt keresel amikor alszol...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#254) elfelejtette válasza kariad (#252) üzenetére


elfelejtette
veterán

Attól még lehetne benne normális kijelző. Lehet hogy státusszimbólum, de azért az embereknek általában elvárásaik is vannak, főleg ha ennyi pénzt adnak ki egy olyan eszközért, ami csak a felhasznált anyagokban prémium, a funkcióiban nem. A 100 millás Bentley-be sem raknak gagyi alkatrészeket...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#255) Иван válasza MCGaiwer (#253) üzenetére


Иван
őstag

Nekem a kedvencem Pierpont Morgan mondása volt ilyen szempontból:
"Ha meg kell kérdezned az árát, már nem engedheted meg magadnak igazán."

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#256) moleculez válasza pufferzóna (#246) üzenetére


moleculez
veterán

Egyebkent itt minden a qwerty-s azt el lehet adni, igen kifelejtettem a BB-t, telleg rengeteg van, aztan asha-t futtatjak, de nagyon.
(teljesen off: kb 6 forintnak megfelelo itt igy perc, az sms kulfoldre 36ft-nyi egypt.font)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#257) Иван válasza moleculez (#256) üzenetére


Иван
őstag

BB kedvenc, gondolkodom egyen erősen :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#258) zippofcy válasza moleculez (#256) üzenetére


zippofcy
senior tag

A percdíjak megmutatják milyen szegények az arabok, mi meg milyen gazdagok vagyunk ;]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#259) Prof01 válasza elfelejtette (#254) üzenetére


Prof01
veterán

Teljesen egyetértek! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#260) MCGaiwer válasza elfelejtette (#254) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mondhatnánk, hogy csak feleslegesen fogyasztaná az akut...
házi telefonokon se nagyon van HD érintő panel, mert csak telefonál vele az ember, arra meg a sima is jó hogy kiírja a számokat. ha a mobilt úgy használják, mint ahogy a neve is mutatja azaz egy mobil telefon, akkor nincs szükség ezekre az új szarságokra. persze ha már az egész irodád akarod a zsebedben hordani, akkor más a dolog, de aki ilyet vesz az nem maga intézi a papírmunkák meg egyéb szir-szar melókat, hanem a személyzet...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#261) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ha annyi pénzem volna biztosan vennék egyet..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#262) Neurotoxin válasza Misua (#15) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nekem is remegnének. Főleg mikor hátizsákban vinném a villamoson a szerkesztőségbe. :Y
"2,3 milliós vételárával" pl a Keletiben senkinek se tűnne fel, hogy éppen mit tartok a kezemben. Mindig csak lesek, ennyi pénzért már tuti gépkocsit lehet venni.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#263) Kasya válasza kenwood (#231) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom, tehat megoldhato. Ezt el is fogadnam, egy also alatti kategorias telefontol :D Tehat marad a BT fules, de meg mindig erdekelne a minosegi atvitele es hogy a processzor mennyire birja ezt.
A minoseggel pedig en is valahol ott vagyok, ahol te. A luxust lehet erttekelni es mindenki megtalalhatja benne az idealjat. Azonban, igen....vannak hianyossagai, ami mellett ez az ar, tenyleg sok.

(#264) stawros


stawros
tag

Nem semmi telefon, nem semmi árral.Bár a tudásához képest sztem drága.Nyílván vannak a külsejének előnyei amikből összeállították, de ha az ember nem tudná miből állt össze ez a mobil valóban azt hihetnénk hogy átlagos mobillal rohangál valaki az utcán.A külleme tetszetős de ennyi.

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#265) haypro


haypro
senior tag

Ma rendeltem 8db-ot a cégemnek. Annyi lenne a kérdésem hogy erre lehet valahogy GPS-t rakni?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#266) Rusi válasza haypro (#265) üzenetére


Rusi
senior tag

Benne van a GPS, illetve a Nokia saját navigációja, neked csak a térképet és a hangot kell letöltened és működik. Mondjuk az más kérdés, hogy mennyire hasznos 2 hüvelykes kijelzőn navigálni...

Mobilaréna (2010-2017)

(#267) Rusi válasza joelke HU (#233) üzenetére


Rusi
senior tag

Úgy hívják, hogy iMovie, legalábbis én ezt használom. Nem kell hozzá más, csak egy Mac gép, és már használhatod is.

Mobilaréna (2010-2017)

(#268) kariad válasza haypro (#265) üzenetére


kariad
senior tag

Van munkafelvétel nálatok? :D

(#269) MCGaiwer válasza kariad (#268) üzenetére


MCGaiwer
addikt

persze, minden reggel. este meg leadják.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#270) moleculez válasza zippofcy (#258) üzenetére


moleculez
veterán

egyaltalan nem szegenyek az arabok, foleg nem egyiptom. Egyszeruen annyian vannak, hogy alacsonyabb arressel is nyeresegesek, foleg mivel olcso, tobbet is hasznaljak. Itt gyakorlatilag folyamatosan telefonalnak az emberek. A masik, hogy 400-4000 forintig, eleg valtozatosan lehet toltogetni. Es ez mindenfele kedvezmeny nelkul, pedig van egy csomo..

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#271) Иван válasza moleculez (#270) üzenetére


Иван
őstag

Jó tudni, hogy hozzánk képest már az arabok is gazdagok :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#272) kariad válasza MCGaiwer (#269) üzenetére


kariad
senior tag

Akkor az nem céges mobil

(#273) TazLeacher válasza kariad (#272) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Van nálatok munkafelvétel?

Persze, minden reggel, este meg leadják.

Érted? Nem a mobilt, hanem a munkát... :DDD

(#274) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

csilli-villi tokban látni a 3ft-os kínai asszeszoárokat, azért elég röhejes. :P fura, h ezekre nincs válasza a luxusiparnak. :P

cantante di sampietrini

(#275) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

"A magam részéről egy modell kivételével soha az életben nem vennék luxusmobilt" - aura? :DDD

cantante di sampietrini

(#276) keopsz válasza Swindx (#143) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

hozzátenném, h volt az aurának 5500 eurós változata is, meg 3800 eurós is, és ezeknek már egyike sem félmillió, forintban.. ;)

..és maga a hardver meg volt annyira egyéni, h bele lehetett szeretni, egy luxus terméknél alapvető szükséglet, h keltse fel az irracionális birtoklási vágyat, akár csak azzal, h mint tárgy maga gyönyörű. egy aura ráadásul óra helyett is megteszi, ugyan nem hordod a karodon, de egy-egy drágább db kapcsán amúgy is veszélyes móka, ha túlságosan szem előtt van. ezekben az esetekben praktikus mindent egy bentleybe csomagolni, úgy fel sem tűnik. :DDD

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#277) kariad válasza TazLeacher (#273) üzenetére


kariad
senior tag

Hát bevallom akkor nem estet le! :B

[ Szerkesztve ]

(#278) Rusi válasza keopsz (#275) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen, jól tippeltél, a Motorola Aura (alapváltozatról van szó) az egyetlen luxusmobil, amire tényleg azt mondom, hogy nem csak minőségi (bár ehhez a Vertuhoz képest "gagyi" anyagból van), hanem egyedi, különleges és SZÉP! Nem csak a kör kijelző miatt, hanem az egész megjelenése, a nyitómechanika megoldása (ugyebár elég ritka a kifordítható mobil), a forma, az egész úgy sugározza a luxust és drágaságot, hogy közben nem egy giccses paródia az egész. Persze a megjelenésekori kb. 350 ezer forint akkor se volt kevés pénz érte, de ez a felár, ezért a készülékért "megérte". Egyébként ami még nagyon tetszett, bár talán luxustelefonnak nevezni túlzás, az a Nokia 8600 Luna.

Mobilaréna (2010-2017)

(#279) pufferzóna válasza MCGaiwer (#253) üzenetére


pufferzóna
tag

(#253) MCGaiwer: "régi mondás: akkor leszel igazán gazdag, ha akkor is pénzt keresel amikor alszol..."

Dolgozol, vagy dolgoztatsz. Gyakran mindkettő. :)

(#257) Иван: "BB kedvenc, gondolkodom egyen erősen"

Nekem is van az androidos mellett, imádom. Telefonként verhetetlen.

(#280) VIC20 válasza moleculez (#7) üzenetére


VIC20
őstag

"Ezek ekszerek , kiegeszitok amivel telefonalni lehet. Ha igy nezzuk maris tobb ertelme van mint az arany mandzsetta gombnak, nyaklancnak gyurunek stb...Ne ugy alljatok hozza hogy de s*ar ez a telefon... Ezeket egymassal lehet osszehasonlitani csak."

Az igazi ékszerek kicsit lassabban avulnak...
Majd az unoka jelentőségteljesen kiteszi egy tárgyaláson az asztalra, mondván, hogy ez még a nagyapám Vertuja volt, az ő idejében még működött is... Jelentőségteljes csönd, egy perc áhítat... Muhaha!

Neeem, ez a kérem itt a WHIZZO minőségi vegyesdesszert telefonra igazítva: [link]

(#281) csaabz válasza VIC20 (#280) üzenetére


csaabz
őstag

Monty Python rulez! :C

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#282) Иван válasza Rusi (#278) üzenetére


Иван
őstag

350 ezer egyáltalán nem tűnik nekem luxusnak, tekintve, hogy néhány kommersz mobil is megvan 150 grand.

Sőt, 350 ezer az, amire azt mondom, hogy nem is kell gazdagnak lenni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#283) Mr Cube


Mr Cube
tag

Én eddig ugyanazt hittem az ilyen telefonokról, mint itt kb mindenki, de tévedtem. Bár azt nem értem, hogy miért pont a legolcsóbb és leggagyibb modellt mutatjátok itt be, mert így nagyon félrevezető az egész. Tudom, persze, ehhez is nagyon nehéz hozzájutni, nem hogy a többihez, de mondjuk meg lehetne említeni, hogy a többi nem egy régi s40-es nokia drága külsővel. A többi tényleg luxus és nem csak pénzkidobás.

Az imént láttam a discovery-n egy kis bemutatót a vertu-ról és így már értem, hogy miért van értelme a létezésének és hogy nem szimplán gagyi, régi nokiákat alakítanak át csak azért, hogy milliókért eladhassák. Vannak okostelefonjaik, csak hát náluk is van egy termékpaletta a legolcsóbbtól a legdrágábbig, a legkevesebbet tudótól a legtöbbet tudóig. Ők konkrétan már nem csak egy telefont adnak, ez az egész egy luxus szolgáltatás. Sokkal több egy telefonnál és ezt meg is fizetik, akik megtehetik. Nincs ezzel semmi baj. Ahogy ők is mondják, autókból, cipőkből, házakból is vannak luxus kategóriások, telefonból nem volt soha, ők csináltak.

Érdemes megnézni a weboldalukat is: Vertu

Gondoltam leírom ezt a pár sort, mert én is azok közé tartoztam, akik végtelen hülyeségnek tartották ezt, mert egy régi s40-es nokiát ne akarjanak már milliókért árulni, de igazából nem is ez a telefon az, ami érdekes, a tesztben szereplő tényleg marhaság és a legalja az egész kínálatnak. A többi telefon viszont már nem csak a külseje miatt drága, hanem tényleg okostelefonok, nem értelmetlen magamutogatás az egész.

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#284) kenwood válasza Mr Cube (#283) üzenetére


kenwood
veterán

azt vagod,h irtal 20 sort konkretumok nelkul :
miben mas a tobbi vertu,miben jobbak,mik az emlitett plusz szolgaltatasok,mire alapozod a velemenyedet?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#285) benito86


benito86
csendes tag

Vajon az OVI store-t lehet hozzá használni, ha már milliós okostelefon??? :Y

(#286) Mr Cube válasza kenwood (#284) üzenetére


Mr Cube
tag

Egyrészt, ott a weboldal, másrészt pedig utána olvastam, amit itt sztem senki nem tett meg. A cikkben sincs említve, illetve úgy leírva, ahogyan az valójában van, hogy az a szolgáltatás, az asszisztens, amit kap hozzá az amber, az nem egy technikai segítség. A telefonnal együtt rengeteg exkluzív belépőt kap az ember olyan helyekre, ahova nem juthatna be (nem minden gazdag juthat be bárhova). Folyamatosan követik a szokásait a használónak és aszerint alakítják az általa elérhető helyeket, eseményeket, stb. Státuszt vásárol az ember egy ilyen telefonnal, de hogy még konkrétabb legyek: Tessék, a Constellation, ez már okostelefon és itt sok minden le van írva a szolgáltatásról.

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#287) Agyzuzo válasza Mr Cube (#286) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Itt is csak marketing-szövegek vannak. Ezt egy milliárdos nem olvassa végig soha.
Van olyan oldal ahol KONKRÉTAN le van írva, mit nyújt pontosan egy Concierge? Mert ez a "mindent elintézünk" eléggé semmitmondó. Én is mindent el tudok intézni telefonon Concierge nélkül.

Az én meglátásom (és én is ezt tenném), ha a fosnám a pénzt akkor lenne egy személyi asszisztensem és 1-2 BlackBerry-m és az asszisztensem hívogatnám, nem egy arcnélküli valakit. Amúgy az üzleti szférára is inkább ez a jellemző. Ma igenis egy modern világban élünk, elmúltak már azok az idők, amikor egy valamirevaló vállalat tulajdonosának nincs szüksége okostelefonra. De van. És azok többnyire nem csinálnak belőle hiúsági kérdést, ilyen mértékű funkcióvesztéssel csak egy nagyon-nagyon szűk célközönsége lehet a Vertu-nak. Közgazdász vagyok ugyan, nem marketinges, de azért ez még számomra is nyilvánvaló. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#288) Mr Cube válasza Agyzuzo (#287) üzenetére


Mr Cube
tag

Ezek a telefonok nem a mindennapi üzletembereknek való. Tehát nem azoknak, akikkel mondjuk nap, mint nap találkozol, bármennyire gazdagok is. Van egy réteg, akik náluk még gazdagabbak és magasabb körökben is mozognak. Ezek a telefonok nekik készülnek. Amit linkeltem, az nem marketingszöveg, pontosan le van írva, hogy mit nyújtanak ezek a szolgáltatások, részletezni nem fogják példákkal, mert ha kell, akkor nem te vagy az, akinek készül. Nem tudsz semmit elintézni egy telefonnal, bármilyen asszisztensed is van, mert ő nem juttat be sehova, nem tud neked olyan dolgokat elintézni, amiket a Vertu, mert a Vertu-nak szerződése van minden ilyen céggel. Ezért tudsz te bejutni a világ legpuccosabb éttermébe, ahova foglalni soha nem tudnál, hogy aztán az akár külön, előre megrendelt ételt kapjad, amihez egy saját sommelier ajánl bort, és mindezt egyetlen gombnyomással elintézed.

A legjobban a Bugatti Veyron-hoz tudom hasonlítani. Hány embernek van összesen? 50-nek se a világon. Az autók között a legnagyobb luxussal rendelkezik mindent beleértve. Nem egy autót kapsz, hanem egy státuszt is.

Nem kell közgazdásznak se lenni ahhoz, hogy lásd, hogy van igény az ilyenre, mindig is lesz és a Vertu nem veszteséges. Ezek mellett pedig nem is rossz telefon a Constellation, főleg, hogy már azt hiszem pár éves.

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#289) persil válasza Mr Cube (#288) üzenetére


persil
nagyúr

"A legjobban a Bugatti Veyron-hoz tudom hasonlítani. Hány embernek van összesen? 50-nek se a világon."

Igen, csak épp az az autó nem egy átskinezett suzuki.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#290) fojuzer


fojuzer
aktív tag

nos igen közöltek filmet a készülék gyártásárol.Igaz darabonként állitják elö.mindet külön-külön szerelik,manuálisan.Az ÁRA?? USD is piszok drága! tele van ékszer részekkel,Se baj Magyari neked ezt nézni szabad,megvenni ezt milliárdosaink-mutyis politikus-újgazadagok tudják hazánkban!/Nat Geos Tv/ :R :C

föolvaso

(#291) Mr Cube válasza persil (#289) üzenetére


Mr Cube
tag

Ezek a telefonok pedig nem simán átskinezett nokiák. Attól, hogy symbian fut rajta, még nem nokia. Csak erre a régi kialakítású s40-esre mondtam, hogy értelmetlen, mert még telefonnak se túl jó. De a Vertu okostelefonjai nem csak nokiák. Azért hasonlítottam a Veyron-hoz, mert a Veyron nem csak egy autó. Négy kereke van, gurul, mint egy suzuki. De a leggyorsabb, legdrágább, legnagyobb luxust felvonultató autó. Ezek a telefonok pedig telefonok, mint a nokia, ugyanaz a rendszer, de többet tud, fényévekkel minőségibb és a legnagyobb luxust adó telefonok. Azt kell megérteni, hogy nekünk nem ugyanazok az igényeink, mint azoknak, akik ezeket majd megveszik. Van rá igény és van értelme is, mert nem csak szimplán k*rva drága a telefon. Az a mi szűklátókörűségünk, ha ezt nem értjük meg. Persze ahány ember, annyi vélemény, szóval nem kell egyetérteni, csak azért írtam, hogy többen megértsék, hogy ezek többet átskinezett nokiáknál, mert a tesztből csak ez jön le.

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#292) persil válasza Mr Cube (#291) üzenetére


persil
nagyúr

De.
A tesztben szerepelő telefon pont egy átskinezett nokia. Sőt, tovább megyek, mert a luxustelók 80%-a egy átskinezett nokia.
Többször is írták már itt mobilarénán is, hogy ez bizony nem más, mint egy nokia 6300.
Mielőtt félreértesz, nem mind csak a nagy részük.

"Azért hasonlítottam a Veyron-hoz, mert a Veyron nem csak egy autó. Négy kereke van, gurul, mint egy suzuki. De a leggyorsabb, legdrágább, legnagyobb luxust felvonultató autó."
Erről beszélek. Ez a telefon se nem a legtöbbet tudő, se nem a leggyorsabb etc, etc. Egyszerűen csak körbe van rakva minőségi anyagokkal, amitől az ára felkúszott annyira, amennyi.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#293) VIC20 válasza Mr Cube (#291) üzenetére


VIC20
őstag

"Azt kell megérteni, hogy nekünk nem ugyanazok az igényeink, mint azoknak, akik ezeket majd megveszik. Van rá igény és van értelme is, mert nem csak szimplán k*rva drága a telefon. Az a mi szűklátókörűségünk, ha ezt nem értjük meg."

Édes Istenem...! :O

(#294) Иван válasza Mr Cube (#288) üzenetére


Иван
őstag

Düplá

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#295) Иван válasza Mr Cube (#288) üzenetére


Иван
őstag

Azt se vennék. Ahogy mobilból BB-t, úgy autóból egy Jaguart, de még inkább egy Minit. Lehetőleg a Mr Bean féle régit. De az új is megteszi. Kitaláltátok, a teje aztán Union Flag lenne. (Példa egy, példa kettő.)

:DDD

SZERK
Tényleg bázzeg, nekem gyerekkoromba volt egy ilyen Jaguar világoskék autóm, ilyen méretarányos, ki lehetett nyitni mindenét, volt benne kis motor meg minden tiszta király volt. Hazaérek meg is keresem a padláson. Az színtiszta faszaság volt.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#296) Mr Cube válasza persil (#292) üzenetére


Mr Cube
tag

De most szándékosan figyelmen kívül hagysz mindent, amitől többek ezek a telefonok, mint egy nokia. A Constellation se egy nokia, a nokia rendszere fut rajta, ennyi. Pont attól nem egy nokia, hogy olyan anyagokból és olyan gondosan van összerakva, ahogy. Pont attól nem egy nokia, hogy olyan szolgáltatásokat nyújt, amiket akkor se kapsz, ha szimplán milliárdos vagy. Pont ettől nem egy nokia, hanem sokkal több. Te most egy szimpla telefonnal hasonlítod össze és még azt is mondod, hogy ugyanaz. Hát nagyon nem ugyanaz. Azt kéne észrevenni, hogy ezek nem csak telefonok. Mert ezért a pénzért nem csak a zafírt kapod, nem azt fizeted meg, hanem a szolgáltatásokat és a státuszt. Ha ezt nem érted meg, akkor nincs miről beszélnünk, mert akár nokia, akár nem, ezek nem csak telefonok.

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#297) Mr Cube válasza VIC20 (#293) üzenetére


Mr Cube
tag

Ezt a legegyszerűbb reagálni, fejtsd ki kérlek, mi szúrja a szemed. Milyen ostobaságot is írtam?

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#298) persil válasza Mr Cube (#296) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor máshogy fogalmazom meg, mert elbeszélünk egymás mellett.

Fogtak egy 6300-át, levették a burkolatot és nemesfémbe, meg ékkövekbe bújtatták. Ettől lett 2 millió.

Nem a constellation-ről szól a teszt, hanem az ascent x-ről, ergo nem érdekel a constellation...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#299) VIC20 válasza Mr Cube (#297) üzenetére


VIC20
őstag

Pár pénzeszsák nem tud már mivel fölvágni, hát csinálnak nekik luxustelefont (is). Mi lennénk "szűk látókörűek"?! Mit lehet ezen nem érteni? Fölösleges "speciális igényekről" hablatyolni. Nemcsak fölösleges, de téves is. Várlázítóan téves. Merthogy "speciális igényeink" (anyaghasználat, jó fogás, tartósság, stb. tekintetében) nekünk, földi halandóknak is lennének, ugye, csak...

Röviden: a pénzeszsákok esetében túlontúl hízelgő "speciális igényekről", velünk kapcsolatban pedig felháborító "szűklátókörűségről" beszélni. Pláne közvetlenül egymás mellett. Ez valahol a "Szűklátókörű parasztok, miért nem esznek kalácsot? Nincsenek (speciális) igényeik?" esete.

Ez a kontraszt alapozta meg rövid megnyilatkozásomat.

[ Szerkesztve ]

(#300) Agyzuzo válasza VIC20 (#299) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És milyen jogosan...

Meg most őszintén, mégis melyik rétegről beszélünk, akinek ennyire a lába előtt kell csúszni? Mert még Bill Gates sem Vertuval rohangál... Se Warren Buffet. Mert ennél több pénze max.az orosz oligarcháknak vagy drogkartellek vezetőinek van, de őket azért nem nevezném semelyik társadalom elitjének vagy krémjének. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.