Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Egyedül állok a bejárat előtt, sehol senki. Biztosan ma lesz a rendezvény?

Troll off. :) Mindjárt érkezem, kíváncsi leszek.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) atosan


atosan
addikt

Megint nem jutok el :W
Mindenkinek jó szórakozást!

Maine coon

(#3) pit stop


pit stop
addikt

Ruhatár van? :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4) -szp- válasza pit stop (#3) üzenetére


-szp-
aktív tag

Van, a bejárattal szemben.

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#5) atesz99


atesz99
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki összetudná foglalni, hogy milyen akciós vásárlások vannak kint, pl. az Eu Stocknál vagy egyéb helyen? Milyen nyeremény játékok vannak kint?

köszönöm

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

1 körül érkezünk, de sajna csak rövid időre :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) hszilard666


hszilard666
veterán

Egy órája jelen vagyok, de a moddingon és az extrém tuningon kívül számomra minden érdektelen.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#8) radi8tor válasza hszilard666 (#7) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is így szoktam ezzel lenni. Megint fent van az emeleten ez a részleg?

⭐ Stella

(#9) hszilard666 válasza radi8tor (#8) üzenetére


hszilard666
veterán

Igen. A gépwk nagyon csodásak, ha hazaértem kirakom ide a képeket.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Úgy volt meló után beugrom. Útba esett volna és nem lett volna későn sem. Hát a munka is rövidebbre sikerült a kelleténél és a vége a Szt. János lett... :o

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) BiP válasza atesz99 (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Az előbb kaptam eu stockos szórólapot,.
Ingyenes házhozszállítás, 50% ipaky kedvezmény, 10% SJcam, 6000ft lenivo zuk kedv. Xiaomi ingyen fólia+ipaky tok, doogee ingyen fólia +tok. (telefonvásárlás esetén persze)

(#12) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok! A htc vive-hoz kb mennyi időt kell sorba állni?

(#13) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Egy kicsit lehetett volna jobb a szervezes. Oke hogy van telekommunikacios szinpad de azert kicsit jobban is lehetett volna jelezni merre van. Meg a samsung eloadas miert a huawei csarnokban van? Ez eleg butasag volt. Le is kestunk az eloadasrol na mindegy.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#14) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm a lehetőséget.
Sajnos egészségügyi okból nem tudok kimenni. :O

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15) qbeer666 válasza kocsisdavid5 (#12) üzenetére


qbeer666
tag

Legalább fél óra, de inkább 1.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#16) sutszi


sutszi
veterán

A Sony nyereményjateka biztos lesz a nap végén? A standon azt mondják április 18....

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#17) kocsisdavid5 válasza qbeer666 (#15) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Köszi!

(#18) Bocha válasza iNfAntRy (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kb. 30 televízión van kint a térkép most is, minden csarnok bejáratánál ott van óriásiban kinyomtatva, fel van töltve Facebookra, ott van a www.veletech.hu, ha ezek után nem találsz meg egy méretes színpadot a kemény kettő darab csarnokban, akkor nem biztos, hogy a "szervezést" kell hibáztatnod.

A Samsung vs. Huawei téma elsőre valóban furcsa, mint láthatod, három névadó szponzor is van (Samsung csarnok, Huawei csarnok, ASUS színpad), ez a rendezvényszervezés sajátja, mármint az, hogy a cégek szeretik az efféle szponzorációs lehetőségeket. A Samsung előadás azért volt egyébként a Huawei Csarnokban, mert ott van a telekommunikációs színpad, én speciel logikusnak gondolom, hogy tematika, nem pedig névtámogatás alapján osztottam el az előadásokat. Akit a telekommunikáció érdekel, a Huawei csarnokban megtalálja, akit a VR és az egyéb dolgok, az ASUS színpadra mehet a Samsung csarnokban. Ez így leírva tényleg idétlen, de végiggondolva azért logikus, nem?

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Az LG G5 milyen élőben?

(#20) koxx válasza Remekelek28 (#19) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Biztos én vagyok a béna, de én mindkét csarnokban kb 3x körbejártam és nem találtam LG standot :U Elvileg a huawei csarnokban a sony és a színpad között kellett volna lennie.
A huawei p9 viszont nagyon rendben van.

(#21) hszilard666


hszilard666
veterán

Képeim a modding vetélkedőről:
[link]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#22) atesz99 válasza BiP (#11) üzenetére


atesz99
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm

(#23) BiP válasza Bocha (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Töredelmesen bevallom, a térképet én csak kifelé jövet vettem észre, pedig szem előtt volt a Samsung csarnok belépőkapuja után. De annyira alacsonyra volt téve, hogy nem tűnt fel befelé menet.
Máshűl nem láttam. Igaz, a látnivalóval voltam elfoglalva, nem keresgettem, iniább felfedeztem.
Utólag legalább konstatáltam, hogy semmi nem maradt ki :)

[ Szerkesztve ]

(#24) qbeer666 válasza Remekelek28 (#19) üzenetére


qbeer666
tag

Az LG végül nem tudott ott lenni. Ez is nagy csalódás volt.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#25) Zsolto


Zsolto
őstag

Nekem tetszett, szellős, bensőséges és érdekes rendezvény volt. Gratulálok a szervezőknek, kellemes két órát szereztetek nekem! :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#26) #02683648


#02683648
törölt tag

A moddingverseny és az extrém tuningosok külön tetszettek (újszülöttnek minden vicc új...) ezen kívül a mobilmementóknál és a 2 in 1 cuccokat felvonultató standokon (asus meg asszem volt külön ms) töltöttem el több időt.
Ja meg a galérián a retró játékkonzolok, commodore és hasonló vasaknál...
500 Ft-ot simán megért, ezúton is köszönöm a szervezőknek h volt prémium kedvezmény

(#27) salala válasza hszilard666 (#21) üzenetére


salala
tag

Köszönöm a képeket.
Minden le volt szervezve a a mai napra,hogy elmenjünk,gyerekekre is meg lett volna a felvigyázó,de tegnap este vittük az egyiket a Madarász utcába,így ez lett a mai program.
De így legalább némi ízelítőt láttam.

A gép építés alatt...

(#28) g3d válasza Bocha (#18) üzenetére


g3d
tag

Srácok, köszi a szervezést. Szerintem profi volt. Megfelelő elegyben volt jelen a két csarnokban a mobil, vr, pc-laptop, konzolok kikapcsolódásnak. Kellemes délelőttöt töltöttünk el nálatok. Remélem jövőre újra lesz önálló Veletech :)

(#29) darvinya


darvinya
titán

Kár hogy nincs nyáron is ilyen esemény.
Akár HMWC is lehetne belőle.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#30) iNfAntRy válasza Bocha (#18) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nem feltétlen a szervezést akartam fikázni, mert minden más nagyon rendben volt mint mindig, de nekem nem volt teljesen egyértelmű. Pl a csarnokok bejáratánál nem láttam kiirva hogy milyen szinpad van ott (ha mégis igy volt, akkor sorry vak vagyok). De a panasz inkább arra irányult, hogy volt egy Samsung csarnok , meghirdetve egy Samsung prezentáció. A Samsung csarnokban a szinpadon nem az volt a téma, de aki nem jártas arra az rohadtul nem a Huawei csarnokban fogja keresnia a Samu előadást. Ezért kellett volna kiirni úgy hogy Huawei csarnok, zárójelben Telekommunikációs szinpad.
De majd legközelebb jobban figyelünk. amúgy jó volt.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#31) gergejly


gergejly
aktív tag

Bárcsak ott lehettem volna.....

(#32) Fejvadi válasza hszilard666 (#21) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi a képeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.