Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) atee


atee
őstag

Kicsit vissza fejtettem, hogy milyen lapjaim is voltak az évek alatt.
Az első saját PC-m "csak" 98 ban lett megvéve. Hitelre vettem 167 ezer Ft volt :)
Ez a csodás Epox alaplap és mellé egy akkor debütáló Celeron 266 ami szerintem az intel egyik legszarabb procija volt :) 4 megás S3 virge VGA, CD olvasó, flopy és egy 2.1 GB Seagate hdd :)
Szép összeg volt ez akkoriban, de ha bele gondolok még ma sincs ennyi havi fizetésem tisztán.

Epox EP-68LXR (azt se tudtam mit veszek csak kellett már gép) :)
Abit BH6 (Tualatinig mindent vitt Slot1 fcpga álatakítóval)
Abit ST6 (Tualatin szerintem egy nagyon jól sikerült vonal volt Simán kibekkeltem vele 478 ig.
Abit ST6e (csaka a szín miatt cserléltem nem kelett ráfizetni a legszebb lap volt akkoriban :)
Abit BH7 P4 478 procik alatt jól szolgált, de semi extra.
Gigabyte P35 DS4 C2D majs C2Q prociknak volt jó alapja. (integrált lan és hang elszállt)
Gigabyte P67a UD3-B3 Core i3 1155 csak azért léptem, hogy haladjak a proci fejlődéssel. (Lan itt is elszállt)
MSi Z77A-G43 Gaming Core i5 3570 Most... szerintem még jó darabig ez lesz. Még kivárok mit hoz majd ki az Intel.
1150 vagy esetleg más vonalon.

Ha jobban belegondolok akkor akkor 16 év alatt ez 8 lap. Amiből az egyik csak a kinézet miatt lett cserélve.
Szóval 7 ez egyáltalán nem sok. Főleg ha azt nézem, hogy....
Proci nagyjából 18 fordult meg nálam. VGA is kb. 15 ha a voodoo 1-2 is annak számít.
Ház az meg csak 4 volt ennyi idő alatt... abból is elég egyszer jót venni :)

De qrva öreg vagyok már :Y

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.