Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janihunk


janihunk
senior tag

Nekem 6850 el vígan megy 40 fps el az "őrült" beállításon is 4x msaa val. 1280x720 ba Full HD-t már élsimi nélkül kell tolni.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#2) GhostRider23


GhostRider23
tag

Nekem 290X-el simán megy, de a grafika minden szempontból elég ocsmán, olyan call of duty-s, a rosszabbik fajtából :S A mozgások is nagyon hasonlítanak nemcsoda hogy a Respawn játéka, egy jövőbeli ugrálós call of duty ha lehet így fogalmazni :) A játékba egyébként könnyen bele lehet tanulni, tiszta codos mozgás az egész, és a fegyverek olyan pontosak mintha tollal rajzolnád a golyót az emberre :S De egyébként annyira nem rossz játék, de én biztos nem fizetnék érte !

[ Szerkesztve ]

(#3) satz18


satz18
őstag

Tehát emiatt a játék miatt fossák magukból a gyártók a 4GB DDR3-al szerelet VGA-kat. ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Nice job! Gratulálok a fejlesztőknek! :R :W

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Igaz mozgásba még nem láttam személyesen, de ha ez igaz akkor nagyon gyatra munkát végeztek.
VEgyük példának a HL2 és kiegészítőihez készült CM-modot (legfrisebb változatát) ott is extrém felbontású texturák vannak megszokottnál jóval több objektummal és világítással mint az alapban mégis szépen fut FHD-ba 2xMSAA-val egy ma elsó középkategóriásnak mondható VGA-n ( 7770 1GB).

Szóval ez nem mentség mert a CM mod még régebbi motort is használ mint a mostaniak és úgy hozza a látványt. (ezér is jó lenne látni egy frissített változatot belőle ami már a legfrisebb Source motorral épül)

(#6) GhostRider23 válasza satz18 (#3) üzenetére


GhostRider23
tag

4GB GDDR5 hogy pontosak legyünk :D

(#7) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nesze nektek új generációs konzol játékokat akartatok pc-re, hát megkaptátok, vehetitek az izomvga-kat. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) bitblueduck válasza bteebi (#4) üzenetére


bitblueduck
senior tag

mondjuk érteni kell miről szól a dolog. witcher2-ben is ubersamplingot valószínűleg nem kapcsolod be SLI/CF nélkül, de a lehetőség ott van. kicsit szebb lesz extrém rendszereken.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#9) GhostRider23 válasza Sub-ZeRo (#7) üzenetére


GhostRider23
tag

Nem kell hozzá kemény vga. Tiszta Call of Duty modern warfare 3 grafikája van az egésznek, mint írták gyengébb gépeken is elmegy szinte maximális beállításokon, én teszteltem a játékot, eléggé le van maradva grafikailag, érthetetlen számomra minek kéne neki 3 gigás kártya :S

(#10) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Itt valami lassítót szedettek a 280x-el. :B

(#11) Rebourne


Rebourne
aktív tag

2 GB-os GTX 670 @1200MHz kártyán nem tapasztaltam lassulást insane textúrákkal.

(#12) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

marketing bullshit :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) Andrejka


Andrejka
csendes tag

Akkor most dobhatom ki a vadi új MSI GTX770 Lightingomat! :D
Vagy inkább a Titanfall-t ne vegyem meg? :)

(#15) xtremez


xtremez
aktív tag

Beta-ban kisebb textúrák vannak ugye ? Mintha ezt mondták volna.

Abu tudsz valamit mondani, hogy miért választhatták a source-ot ? Frostbite is megy 60 fps-el új generáción ráadásul az ea oda is tudta volna adni nekik. Ott van a cryengine na meg az ue3... :F

(#16) WongFeiHong válasza xtremez (#15) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Azért választották ezt az engine-t, mert ez még x360-on is megy valahogy.

Amúgy néha keményen beszaggat a játék, de szerintem nem az Insane textura miatt, hanem a szerverek laggosak dúrván. Persze béta, az is benne van a pakliban. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) janihunk válasza xtremez (#15) üzenetére


janihunk
senior tag

Nem, Ezek a pályák már készen vannak. Sok változtatás nem lesz már rajtuk.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#18) Abu85 válasza Sondi1986 (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez csak a multis szórás. +/-10-15% mindig benne van a multiban mért tesztekben.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#19) Villeneuve


Villeneuve
csendes tag

Ez érdekes mert nekem 1280x1024-be 4xMSAA-val mozog 45-50 fps-el maximum grafikai részletesség mellett 6870-el.

(#20) xtremez válasza WongFeiHong (#16) üzenetére


xtremez
aktív tag

Gondoltam erre, de akkor hogy lehet ezt nagy one húzócímnek adni mikor visszafogják a régi generációval a fejlődést. Ha annyira fontos a 360 akkor meg miért külsős csapat készíti ? :Y

(#21) Kasya


Kasya
nagyúr

Legalabb kihasznalja a lehetosegeket, ha mar adottak. Nincs itt semmi problema, csak egy valaszthato opcio :)

(#22) WongFeiHong válasza xtremez (#20) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

A one-al kapcsolatban nekem sok minden furcsa, nem csak a Titanfall. :)

(#23) xtremez válasza WongFeiHong (#22) üzenetére


xtremez
aktív tag

Továbbra is ps4-et vennék elsőnek. Alapból pc fétis van/volt, de 1 éve már, hogy van ps3. Amennyire nehezen indult el mégis szerintem jobban megérte mint a 360-at. One-nál pedig biznytalan vagok, hogy fog teljesíteni a közlejövőben. Off vége :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#24) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Itt elég érdekes teszteket mutogatnak, nem semmi hogy eszi vramot az Insane. :N

(#25) Dany007 válasza janihunk (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, hát ki a fene játszik még ilyen kis felbontásban ma már. :D
Meg nem csoda, hiszen az 1280x720 pixel kevesebb, mint a fele(!) a 1080p-s fullHD-nak...
Kb 2003 vagy 2004 környékén játszottam utoljára 1280x1024-ben bár a 720p-nél még az is nagyobb volt. De 2007 óta már csakis 1080p. Szóval na, csak arra akartam célozni, hogy ne olyan felbontásokkal példálozzunk ami a játékosok nagyrészénél már rég kifutóban van.

(#26) xtremez


xtremez
aktív tag

A kérdésem még mindig ugyanaz. X360 miatt használnak source-ot ? Ez elég tré főleg, hogy nem is natív 1080p-ben fut a játék XONE-on. 792pben se stabil 60 fps. Há' hogy van ez ?!

[ Szerkesztve ]

(#27) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Még mindig azt mondom, hogy ami kijön az xbox 360-ra az nem next-gen és nem is szabad úgy kezelni.

(#28) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Tudtam, hogy lesz ezzel a játékkal is lesz valami indokolatlan extrém magas gépigény. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#29) xtremez válasza TaS1kaaa (#27) üzenetére


xtremez
aktív tag

Ott a pont!!!

(#30) huszar90


huszar90
aktív tag

A bétás videókat megnézve, ez egy hihetetlenül ocsmány játék, és a játék menet is egy tragédia... eddig se értettem miért várják ennyire, de most már végképp nem :U

(#31) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Na azért van különbség High és Insane között, most megnéztem. Titan fegyója és belseje pl piszok ótvarúl néz ki high textura mellett. Viszont vicc ez a vasigény ilyen grafika mellett.

(#32) xtremez válasza huszar90 (#30) üzenetére


xtremez
aktív tag

Kipróbálás után már egész jól meggyőzött, de azt nem tudom van e benne annyi tartalom, hogy sokáig játszam

(#33) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Majd ide is jön a memória patch mint a Cod-hoz..semmi pánik:D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#34) Jack@l válasza huszar90 (#30) üzenetére


Jack@l
veterán

A source motor már vagy 10 éves, hl2-ben használták(ha jól tudom). A fejlesztők ocsón meg akarták úszni, és nem is küszködtek nagyon a továbbfejlesztésével...
Ugyanez van a Cod-nál meg Mohaa-nál, az alatt meg egy tuningolt quake3 motor dübörög, évenként beleraknak kis minmális plusszt és kidobnak vele 1-2 játékot.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#35) joshua7


joshua7
veterán

az új jövevény helyenként még a Call of Duty: Ghosts című játék általánosan szegényesnek mondható grafikai színvonalát sem hozza, az etalonnak számító Battlefield 4-től pedig nagyon le van maradva.

Hmm. Nekem tetszett a Ghosts grafikája, közvetlenül utána vittem végig a BF4 single-t is, számomra semmivel nem nézett ki jobban.

Semper Fi

(#36) R3laX válasza joshua7 (#35) üzenetére


R3laX
addikt

Pedig sokkal jobban néz ki a BF. Az a helikopteres rész nagyon ratyi volt a Ghosts-ban, meg egy jó pár rész. De sztem nagyon pofás ez a Titanfall, bőven jó a grafi ehhez a pörgős játékmenethez/stílushoz. Nem mindenki csinálhat csúcsgrafot.

Szerk.: Nekem /pill most teljes mértékben pótólja a Q3 hiányomat, hiányzott már a pörgés BF4 mellé.

[ Szerkesztve ]

(#37) Dany007 válasza joshua7 (#35) üzenetére


Dany007
veterán

Ezt nagyon nem értem. :D Én még egyikkel se játszottam... tervezem, csak majd később...
Viszont mindenhol kétféle véleményt olvasok. Az egyik akik szerint a Ghost nagyon frankó grafikára és a BF4 nem annyira, a másik meg az ellenkezője aki szerint a Ghost szar és a BF4 a csúcs. :D
Úgyhogy most nem tudom eldönteni.

Most toltam végig a BlackOps2-t és a BF3-at is. Nem mondanám egyikre - másikra hogy szebb, inkább azt, hogy más. BF3-ból nekem nagyon hiányzik a HDR, pedig minden maxra toltam. De ahogy látom ez manapság már nem divat.

(#38) R3laX válasza Dany007 (#37) üzenetére


R3laX
addikt

Nézd meg >>>ezt<<<, ilyet nem látsz a BF4-ben ;).

[ Szerkesztve ]

(#39) WongFeiHong válasza Jack@l (#34) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Meg az is lényeges, hogy butitva a Titanfall kisebb gépeken is aránylag jól játszható hála a source-nak. Ez azért sokakat ösztönöz vásárlásra.

Az meg hogy a BF4 a szebb, vagy a Ghosts baromság. Mindkét játékban vannak hűűha részek, meg vannak gyengébb pillanatok. Ghosts grafját nagyon leteszik, pedig azért a dzsungeles meg a havas részek igen pofásak. A Titanfall grafja már más tészta. :D

[ Szerkesztve ]

(#40) Rebourne válasza xtremez (#26) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nem az X360 miatt használnak Source-t, azt a portot különben is külső stúdió készíti.

Source-t elsősorban azért használnak, mert abban volt a legtöbb funkció implementálva, ami kellett nekik. Abban tudták leggyorsabban megvalósítani az elképzelt játékmechanikát, a rengeteg multi játékmód (L4D, CS, TF2) mind készen rendelkezésre állt nekik. Tehát nem a grafikai funkciók miatt választották a Source-t elsősorban, és nem is next-genre indult a játék fejlesztése.

Azt mindenképpen hozzá kell tenni, hogy miután megvolt a protípus, és elindult a végleges gyártás, rengeteg saját rutint, átdolgozást tett bele Titanfallba a Respawn, tehát tényleg egy optimalizált termék a végeredmény. Ez a Source már nem az, amit a Valve használ.

(#41) R3laX válasza R3laX (#38) üzenetére


R3laX
addikt

Amúgy sztem jobban néz ki a Titanfall, mint a Ghost... most így megint megnézve ezt a videót(ki is pörgettem egyébként), hát uszony :).

(#42) xtremez válasza Rebourne (#40) üzenetére


xtremez
aktív tag

Azt tudom, hogy modifikálta rendesen a respawn. Az jó lenne ha 1080p-t tudnának hozni új generáción vele. :U

(#43) Dany007 válasza R3laX (#41) üzenetére


Dany007
veterán

De mondjuk az gagyi Xboxos videó volt. Nem lehet, hogy a PC-s szebb azért ennél? Bár sajnos cégnél vagyok így 1080p-ben nem tudtam megnézi csak 360-ban így nem tudok véleményt alkotni. :D

(#44) solaris17


solaris17
aktív tag

Hát igen, azért néha megeröltethetnék magukat a modellezők, pár éles textúrával, amit hiába renderel le a vga-m 16X anistropy-val ha alapból egy hányadék.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#45) R3laX válasza Dany007 (#43) üzenetére


R3laX
addikt

Igaz, tényleg Xbox-os, hát PC ugyanilyen... :).

szerk.: Ez a rész nagyon elvette a kedvemet a játéktól.

[ Szerkesztve ]

(#46) Versus


Versus
senior tag

"az etalonnak számító Battlefield 4-től pedig nagyon le van maradva"
Hát hogy a Bugfield 4 miben etalon ? Konkrétan a CF konfigot lehet vele kukázni.

Premium Vintage

(#47) bitblueduck válasza Versus (#46) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Hát hogy a Bugfield 4 miben etalon ?
Mantle* ;] :DDD

*fyi: csak trollkodok

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#48) joshua7 válasza Dany007 (#37) üzenetére


joshua7
veterán

Neked kell kipróbálni, ennyi. :)
Szerintem teljesen szubjektív egyébként, és nálam ezt azt jelenti, hogy nem az etalon (etalon, lol) a BF4.
A Ghosts víz alatti része nagyon tetszett például. A helikopteres rész nekem sem jött be, de attól még, hogy az gagyi..
WongFeiHong véleményét osztom.

Semper Fi

(#49) Jack@l válasza WongFeiHong (#39) üzenetére


Jack@l
veterán

Bf4 egyértelműen szebb, ghostba kimaxolták a textúrákat és annyi, de ettől függetlenül teljesen jól néz ki. Játékélmény nekem jóval jobban tetszett mint a BF4 single playere. (de azért nem ártana már azt a cod motort kukába dobni és a sokmillás bevételből liszenszelni egy jobbat...)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#50) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Tegnap óta kaptam béta hozzáférést. Cikket elolvastam és láttam a képet. Ebben a játékban kinek van ideje nézelődni, de úgy őszintén?

Akik ide kommentelnek, fele se próbálta ki a játékot és egy kép alapján megy szarozás. Szánalmas.. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.