Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Raysen623 válasza daveoff (#45) üzenetére


Raysen623
addikt

Köztünk szólva Gameday iroda is 980-asokkal dolgozik, de nem azért mert annyira imádják, hanem mert NV költ erre a marketingre. AMD-nél ezt még nem tanulták meg, vagy elfelejtették. Márpedig az ilyen nüansznyi dolgokon sok múlik ha piaci részesedésről van szó.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#102) Zeratul válasza Raysen623 (#101) üzenetére


Zeratul
addikt

AMD Evolved logo szerinted miért szokott a játékok elején virítani?

(#103) Raysen623 válasza Zeratul (#102) üzenetére


Raysen623
addikt

Ugyanazért, amiért a "Meant to be played" tőmondat. De itt nem erről beszélek, hanem arról hogy konkrétan megdobták őket egy VGA-val a felsőházból...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#104) antikomcsi válasza Zeratul (#98) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Van néhány játék, amiben már most vissza kell vegyem a texturákat, és még csak nem is 4K-ról van szó, hogy ne menjen 4 giga fölé a vram használat.

Ha ez a helyzet a jövőben javul akkor jó, ha nem, akkor pedig ott vagyunk ahol a part szakad.

(#105) daveoff válasza seniman (#99) üzenetére


daveoff
veterán

Na ne mond már, hogy nő az a réteg, aki 1500$-ért vesz VGA-t a minITX gépébe. Még a Nanot sem veszik meg 150K-ért, mert az is drága egy miniITX konfigba, nemhogy ezt...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#106) Malibutomi válasza Scholes9 (#93) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Gondolom nem sok, mivel kb 20W-al fogyaszt tobbet mint egy Fury X aminek kb nulla a hangja.

(#107) seniman válasza daveoff (#105) üzenetére


seniman
addikt

Az a réteg nő,aki a gép méretét csökkenti ;) Ha esetleg félreérthető voltam :U

Amúgy két Fury X helyett azért lehet jó opció,mert két kompakt radiátort kevés házban lehet elhelyezni.Főleg,ha a harmadik a procit hűti. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#108) daveoff válasza seniman (#107) üzenetére


daveoff
veterán

Nem voltál félreérthető, csak a két dolognak köze nincs egymáshoz. Ha már a Neo-ról van szó, akkor azt vizsgáljuk, hogy annak mekkora a piaca, ne azt, hogy mennyire nő a miniITX réteg...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#109) kikikirly


kikikirly
senior tag

Szerintem itt nem az a kérdés hogy a FuryX,Dareon Pro Duo vagy a 980Ti/SLI a jobb VR-ra,hanem a középkategóriában 960-380/X 390/X-970,980 ki kínál jobb kártyát.

Nekem is az jött le hogy a Pro Duo elsősorban VR fejlesztőknek van.Aki VR-ozni akar vesz olcsóbbért két FURY X-et és erősebb VGA-t kap ,Pro Duoba valszeg csak 2 Nano van.

(#110) seniman válasza daveoff (#108) üzenetére


seniman
addikt

Pedig az az egyik fő piac :K Sokan képesek izomkockát építeni,ez a vga jó párosa lenne az Asrock itx X99-es lapjának.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#111) mildwood


mildwood
tag

1 év múlva jön a Pro Duo 2 azt ezt el is felejtik...annyira unom hogy lassan évente fognak új generációt kiadni hogy költs mint a szemét...jaaaa most jöjjenek a kommentek hogy "de nem muszály fejlesztened" aztán 2 év múlva vakarod a fejed, hogy hol az fpsed az új játékokban az új driverekkel. Ha ennyiért veszem akkor tartson ki legalább 5 évig, de ez úgyis csak álom...

P

(#112) velizare válasza mildwood (#111) üzenetére


velizare
nagyúr

az nvidia termékéletciklusa 2 éves, az amdé 3. 5 évbe, mindkettőből legalább 2 ciklus lesz. nvidiánál rossz esetben 3. ha 5 évre akarsz hardvert, vegyél konzolt. bár most ott is borul a dominó.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#113) gbors


gbors
nagyúr

Mindig meglep, milyen érzelmi vihart bír kiváltani egy drága hardver megjelenése :)
Szegény AMD gaming fronton nagyon szar helyzetben van ezzel a kártyával, mert már hónapokkal ezelőtt ki tudták volna adni, de amíg VR-játékok érdemileg nincsenek, addig pont a legfontosabb value proposition bukik. További 6 hónap múlva meg már veszett fejsze nyele az új generációk miatt.
Szerintem ennél nehéz lett volna többet kihozni ebből a szituációból - ha valakinek szimpatikus a CF-in-one, annak jó lehet, ha valaki hisz a VR mielőbbi eljövetelében, annak is, és aki olcsóbban akar "fapadosan" FirePro-t, annak is. Ennyi a célközönség.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#114) Zeratul válasza mildwood (#111) üzenetére


Zeratul
addikt

5 évig a vas nem él újabban. Kerek 4 év elteltével döglött meg a VGA-m feltételezhetően BGA forrasz szakadással (tervezett életciklus rulez... :( ). Azoknak akiknek ez VGA szól kb. fél -egy év a termékciklus.

(#115) daveoff válasza seniman (#110) üzenetére


daveoff
veterán

Sokan? Talán 0.1% épít ilyen PC-t, de lehet sokat mondtam....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#116) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Amúgy tetszik, hogy a Crysis-huszárok mit hőbörögnek egy videókártyán, ami nem nekik készült, miközben jelenleg talán a legjobb VR megoldás jelenleg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117) Dilikutya válasza kikikirly (#109) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy jön ide a középkategória? A Radeon Pro Duo-ról van szó. Ez két Fury X, megtoldva a FirePro szoftveres támogatásával, egy nyákon. Attól drágább a FirePro is, nem attól, ami a nyákon van, de ugyanígy van ez a Quadro-nál is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118) Tanisz válasza Dilikutya (#116) üzenetére


Tanisz
senior tag

Áhhhh...hagyd felesleges :)

Ha NV logó lenne rajta, akkor istencsászár termék lenne :D

Erről jut eszembe, IG2 játékban volt ez a szöveg : "Istencsászár vezesd szolgád" :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#119) CsonkaImo válasza daveoff (#115) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ne a hazai viszonyokból indulj ki, itthon tényleg belerakják a 750Ti-t és az i3-at egy ATX házba. Sokan keresnek pici, de erős gépet, főleg az előre összeszerelt konfigurációkat, és a moddereket is eléggé foglalkoztatja a téma az utóbbi időben. Jó, persze ezekbe az ITX-es konfigokba nem Pro Duo fog kerülni.

(#120) seniman válasza daveoff (#115) üzenetére


seniman
addikt

Itthon lehet........De nem is kis országunk a fő felvevőpiac.

De sok kommentet elnézve,csak azért veszett fejsze nyele ez a kártya,mert AMD.Sok nVidia fan venne jegyet az AMD temetésére,csak nem elfelejtendő,hogy ha a cég leteszi végleg a lantot,akkor az imádott kártyájuk árcédulájára is ugrik a szorzó.Pont mint a prociknál,s2011-nek nincs konkurenciája,vastagon is fog a ceruza.Az 1500 dolláros megjelenési ár egy dolog,megy ez majd lejjebb is.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#121) daveoff válasza CsonkaImo (#119) üzenetére


daveoff
veterán

Igen, ezzel tisztában vagyok, de ez kb annyi felhasználó, mint amennyit leírtam az imént. Szerintem erre a kártyára nem kell ráhúzni ezt a minITX baromságot, nem az a célközönség...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#122) CsonkaImo válasza daveoff (#121) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A Pro Duo valóban nem ITX-es kártya, legalábbis szerintem. Az ITX-es konfigoknak viszont jóval nagyobb a közössége mint amit te írtál.

(#123) daveoff válasza seniman (#120) üzenetére


daveoff
veterán

Nincs különösebb baj ezzel a kártyával, csak kicsit drága. 7990 még 1000$-on nyitott, azt mondom az korrekt cucc volt annyiért, 2 teljes értékű 7970 volt rajta, volt is olyanom. De a CF támogatása borzalom, ez a nagyobb baj szerintem...

VR-ra lehet jó cucc, de nem lesz hosszú eletű az biztos, nyakunkon az új gen.

CsonkaImo: Az izom!! ITX gépek piaca szerintem nem nagyobb, mint amit ítam...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#124) seniman válasza daveoff (#123) üzenetére


seniman
addikt

Lesz majd ez is annyi :K Gondolom inkább erődemonstrációnak szánták,nem a tömeges rendelést várják :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#125) Puma K válasza Zeratul (#114) üzenetére


Puma K
veterán

Milyen gyartotol milyen csippel szerelt VGA volt?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#126) MiklosSaS válasza daveoff (#123) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, de azóta más a "divat". Akkoriban a flagshipek 550$ körül nyitottak most meg surolják a 700-at.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#127) Dilikutya válasza daveoff (#123) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor még egyszer:
- HBM memória
- DX12/Vulkan alatt nincs CF, SLI, máshogy működik
- professzionális FirePro szoftveres támogatás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128) lezso6 válasza Dilikutya (#127) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

HBM: Az első gen kevés, csak 4 GB / GPU, az NV is egyből a másodikat használja, ide is ez kéne.

DX12 / Vulkan: Alig használja valaki, s ott se ér semmit; valahol még lassabb is. Egy kamu az egész.

FirePro: Kit érdekel? Az AMD meg amúgy is bugos szemét szoftereket ír, így ez sem lehet jobb.

[/TROLL]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#129) b.


b.
félisten

Nv fan létemre azt mondom jó kártya, csak a 4 Gb ram nagyon kevés. Egy ilyen áru dupla GPU kariba simán elmenne a 8 GB
( ezeknél a HBM memóriáknál amúgy nem úgy volt, hogy lehet 6 GB HBM ram is?vagy ez még HBM 1? A 2 GPU-t egy ramszekció szolgálja ki, vagy az is osztott?)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#130) daveoff válasza b. (#129) üzenetére


daveoff
veterán

HBM 1, 4 giganál nem fér több egy gpu-ra...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#131) aram01


aram01
nagyúr

Valaki elmagyázná nekem (de komolyan) mi értelme van ennek a kártyának?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#132) Bici válasza aram01 (#131) üzenetére


Bici
félisten

1.) brutál gyors
2.) VR-re is jobb, mint bármely más kárya
3.) Lehet vele 3D tervező progikat is futtatni (azokat is, amik nem mennek jól játékos driverrel).

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#133) b. válasza aram01 (#131) üzenetére


b.
félisten

Szerintem ez ilyen státusszimbólum szerű. Jó kártya, csak dolgozni kevés( max dolgozgatni jó) játszani meg a ram kevés és eléggé drága. 1000 Dodóért megérné már talán, bár akkor is inkább 2 Fury, játszani. vagy amazonon van 8 Gb Firepro 1000 $ körül + játszani egy fury :) ( nana inkább egy 980 TI :DDD )

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#134) aram01


aram01
nagyúr

Értem, akkor nem kezdek el rá gyűjteni :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#135) Dilikutya válasza b. (#129) üzenetére


Dilikutya
félisten

4 Gb RAM / GPU. 8-at használ a kártya összesen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#136) Ijk


Ijk
nagyúr

Játékra nem szabad ezt a kártyát megvenni. 1080-ra, 1440-re elég a 970, r390, fury, Ti. 4k a problémás, amihez az r390 memóriája elég, számítási kapacitása kevés. Ennek meg a számítási kapacitása már jó lenne, de a vram kevés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#137) Dilikutya válasza lezso6 (#128) üzenetére


Dilikutya
félisten

Életemben szar AMD szoftvert nem láttam még. Az XP megjelenésekor voltak utoljára gondjaik szerintem a driverekkel, akkoriban rémlik, hogy nem ment nekik simán az új rendszerrel az együttműködés. Volt is később kártyám ebből az időből, akkorra kiforrta már magát az XP-s driver is, nekem már nem volt vele problémám. TNT Vanta volt ezidáig az utolsó nVidia hardverem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#138) Dilikutya válasza Ijk (#136) üzenetére


Dilikutya
félisten

8 Gb nem elég 4K-ra? De nem is elsősorban játékosoknak készült, a hasonló árú FirePro kártyákon sincs több. Elsősorban VR fejlesztőknek ajánlják.

Senki se tud túllátni a játék témán, úgy látom.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#139) #85552128 válasza Dilikutya (#138) üzenetére


#85552128
törölt tag

Hány játékban viselkedik 8 GB-osként ?

Szerk.: egy olyan hszre reagáltál úgy, hogy "8 Gb nem elég 4K-ra?" ami játékokra írta. :U Hogy kinek ajánlják az már meg volt magyarázva, meg az is, hogy Radeon vonalon jelent meg ami az AMD gamer/asztali vonala...

(#140) Abu85
nagyon jól tudom mikor viselkedhet 8 GB-osként (vagy valami ilyesmi...) arra lettem volna kíváncsi hány ilyen program/játék van ami tényleg így is használja és nem 2x4 GB-osként. Mert a jelenlegi DX12-es játékokban - abban a néhányban - is csak 1-nél (AOTS) vették a fáradtságot a multi-gpu módra, de ott meg nem feltétlenül szükséges a 4+ GB VRAM. Szóval mire tényleg lesz ennek normális támogatása addigra már lehet a következő Duo is kinn lesz...

[ Szerkesztve ]

(#140) Abu85 válasza #85552128 (#139) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A működés módjától függ. 4+4 GB-osként viselkedik minden DX9/10/11/OGLakárhányas multi GPU-s játékban. 8 GB-osként viselkedik minden DX12/Vulkan/Mantle, illetve az összes VR-t használó multi GPU-s játékban. Röviden így lehet ezt jellemezni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#141) mildwood válasza Dilikutya (#137) üzenetére


mildwood
tag

Szerintem menj el a 380/380x topikba. Lehet kapsz némi infót driver téren mi a helyzet. Beletartozok én is, alig győztem megszabadulni a sapphire 380x-től. Lehet a GCN 1.2 baja, de akkor nagy gáz lesz a következő generációval, ha több kártya is 1.2-es lesz...

P

(#142) TTomax válasza Abu85 (#140) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem igaz!DX12/Vulkan/Mantleban sem 8GBosként fog majd egyszer talán viselkedni,valahol 4 és 8GB között a helyes, amit írsz félrevezetés.Ez a kártya soha semmilyen API alatt nem lesz 8GBos ,mert a két gpunak nem közös a memóriaelérése.

(#143) Abu85

Igen,de ettől függetlenül maradnak olyan dolgok amik mindkét gpu memóriában meg kell hogy legyenek.Barokkos túlzás 8GBnak mondani ebben az esetben!

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#143) Abu85 válasza TTomax (#142) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Multiadapter módban a fejlesztő menedzseli a memóriát. Ez úgy néz ki, hogy a WDDM 2.0-ban vagy WSI-hez hasonló modellben lesz egy virtuális címtér, amiből mindig betölti a használt címtartományt. A kártyán, illetve a konfiguráción belül logikailag annyi GB-nak veszi a program a VRAM méretét, amennyi van összesen, függetlenül a lapkák számától. Ilyen formában minden multiadaptert támogató játékban összeadódik a VRAM mérete.

A memóriaelérés programozásfüggő. A legacy API-ban azért nem volt összeadható, mert úgy volt leprogramozva a multi GPU, hogy erre nem adott lehetőséget. Egyébként le lehetett volna másképp is programozni, csak túl sok pénzt raktak a cégek a hackelt AFR-be.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#144) #85552128 válasza Abu85 (#143) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mi van akkor ha GPU1 olyan tartalomhoz akar nyúlni ami a GPU2 memóriájában van ? Nincs közvetlen kapcsolata magához a memóriához, már nem olyan sebességgel éri el mint a saját 4 gigáját.
Úgy 8 gigás ez mint a GTX 970 4 GB-os - ott is rajta van a kártyán, de csak bizonyos korlátok között használható 4 GB-osként - nyilván itt nem annyira nagyok ezek a korlátok és nem is okoznak lassulást mint ott (meg nem is tervezési hiányosság miatt ilyen...), de jelen vannak és már nem olyan mintha "sima" 8 GB-os lenne...

[ Szerkesztve ]

(#145) TTomax válasza Abu85 (#143) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem,nem lehetett volna leprogramozni,az SFRre gondolsz,de ott is volt olyan információ egy adott képkockáról amit mindkét gpuhoz tartozó VRAMban tárolni kellett.8GBos ez a kártya csak akkor lehetne,ha a 8GB-ot mindkét gpu elérné,be lenne drótozva (és még akkor is képtelenség lenne,a cimzésproblémák miatt)minden egyéb más esetben csak kevesebb.Jelenleg AFR-el 4GB,az általad említett helyeken 4és 8GB között valahol.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#146) Abu85 válasza #85552128 (#144) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez a lehetőség nincs definiálva az új API-kban. Ez azért ékelődött be a köztudatba, mert régen a rendszer működési modellje szegmentált fizikai címzésre épült. Tehát direkten címezte a rendszer a fizikai memóriát, illetve a többletterhelés miatt még törölni sem lehetett. Az új API-k által használt felületeken, legyen az WSI réteg, vagy direkt WDDM 2.0 csak egy nagy virtuális memória van.
A közérthetőség kedvéért legyen ez 16 GB, és mondjuk azt, hogy tele van. Ilyenkor a címzés úgy történik, hogy a motor a preload algoritmus alapján jelzi, hogy egy címtérre szüksége lesz a következő frame-ek során, és azt betölti egy olyan adat helyére, amelyet már nem használ. Ez működik több GPU-ra is.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#147) Abu85 válasza TTomax (#145) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az SFR és a működési mód lényegtelen. Itt a címzési modell a fontos, ami meghatározza, hogy miképp tudod kezelni a több memóriaterületet. Nyilván a gyártók dönthettek volna úgy régebben (~DX11 éra bevezetésénél), hogy építenek az akkori driver modellek fölé egy alternatív címzési módot lehetővé tevő réteget, csak nem tették meg, mert egyrészt bonyolult volt, másrészt nem volt kritikus probléma a memória mérete. Ha megtették volna, akkor ma CF és SLI mellett is össze lehetne adni a VRAM-ot. Ma már mindegy, mert itt a WSI réteg és a WDDM 2.0, ami program oldalról teszi lehetővé a jobb címzési módot.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#148) TTomax válasza Abu85 (#147) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mindegy hogy mi a method,amig ugyanazt az adatot el kell tárolni mindkét gpuhoz tartozó VRAMban addig nem mondható el,hogy a két terület összeadható teljes értékű,szoftver oldalon lehet rajta szépíteni ennyi...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#149) Abu85 válasza TTomax (#148) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az adatok tárolása ennél bonyolultabb kérdés. Még egy adapteren belül is többször van eltárolva ugyanaz az adat, függően attól, hogy milyen a belső buszrendszere a GPU-nak. Ha ilyen formában hasonlítjuk össze a memóriákat, akkor vezérlőnként kell különvenni a memória méretét.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#150) lezso6 válasza TTomax (#148) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ennyi erővel a PH! szerverben sincs 64 GB RAM, csak 16 GB, hisz 4 CPU van. Ne AFR-ben vagy hasonló gányolt megoldásban gondolkodj.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.