Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) stutga válasza füles_ (#7) üzenetére


stutga
tag

De jó, eddig csak felidegesített ha beszaggatott, most már be is fogok hányi...

Rosszabul fogunk élni 5 év múlva, mint 4 éve...

(#52) gbors válasza Cifu (#27) üzenetére


gbors
nagyúr

Az a gond, hogy a Maxwell (és a korábbi nVidia GPU-k) nem rendelkeznek kvázi-realtime feladatok ütemezéséhez szükséges képességekkel, ezért sokkal nehezebben kontrollálható a VR-hez szükséges fix FPS. Csak példaként és konyhanyelven mondom a következőt, ne a konkrét számokat nézd:
- x játék AMD GPU-n átlag 110 FPS, minimum 60
- x játék nVidia GPU-n átlag 120 FPS, minimum 70

Eszerint az nVidia jobb. Viszont ha a target FPS 90, akkor valahogy ki kell szűrni a lassabbakat - erre van az ATW. Az AMD-n annyit csinál a fejlesztő, hogy a az ATW igényének megfelelő idővel a képfrissítési pont előtt lerúgja a frameszámítást a GPU-ról, és csinálja az ATW-t. Az nVidia ezt nem teheti meg, mert nem alkalmas rá az implementáció, meg kell várni az aktuális wavefront (wavefront?) lefutását. Ebből következően:
- Vagy sokkal korábbra kell időzíteni a timewarp elkezdését
- Vagy annyira fel kell tolni az FPS-t, hogy a minimum is 90 felett legyen

Az első megoldásban sokkal több lesz a TW, és gyanítom, hogy az is émelygéshez vezet. A másodiknál kategóriát kell ugrani teljesítményben vagy rontani kell a képminőségen. Szóval megy nV-n is VR, csak éppen vagy róka lesz, vagy overkill kell teljesítményben.

A több GPU-s dologról nem tudok nyilatkozni, annak elvi síkon nem szabadna nagyon komplikáltnak lenni (ie. 1 GPU / szem), de nem tudom, a szoftver milyen limitációkat jelent.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#53) Locutus


Locutus
veterán

Ezt a sok szép AMD féle elméletet tesztelte amúgy már valaki rajtuk kívül is?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54) apatyas válasza sayinpety (#46) üzenetére


apatyas
Korrektor

Hány ember az annyi, csak úgy kíváncsiságképpen?

#53 Locutus: Sayinpety egy játékfejlesztő cégnél dolgozik, érdemes a hozzászólásait olvasgatnod. Ahogy látom, eléggé élvonalban lehetnek. Nekünk legalábbis, aranybánya értékű információforrás.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#55) MiklosSaS válasza daveoff (#45) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem 980-al volt DK2-tol....max fel orat birtam hanyinger nelkul...de azt is nehezen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#56) Malibutomi válasza daveoff (#45) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Steve Wozniak meg eloben az NV bemutaton mondta 5 perc utan hogy dizzy es leesik a szekrol.
Az emlitett YT csatornarol inkabb nem mondok velemenyt, mert nem illik ide. Ketto percnel tobbet nem tudtam meg elviselni beloluk.

(#57) sagit válasza Malibutomi (#56) üzenetére


sagit
addikt

Nélküled is meglesznek a szerény 300k+ feliratkozójukkal plusz a havi 8,8 milliós nézettségükkel

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#58) #20655360 válasza jacint78 (#50) üzenetére


#20655360
törölt tag

Gyorsan kell lépni vr témában. Lehet 3 év múlva már emlékezni se fogunk rá. :)

(#59) Abu85 válasza gbors (#52) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Warp, de amúgy jó a wavefront is. Viszont GeForce-on a gond nem ezzel van, mert warpok között sem lehet váltani. Konkrétan meg kell várni, amíg a befutott rajzolási parancshoz kapcsolódó teljes feladat lefut, és utána lehet váltani.

Elvi síkon a VR multi GPU tényleg nagyon egyszerű, de a gyakorlatban ott van az a probléma, hogy az aktuális szabvány API-k nem tudják megállapítani, hogy a jobb és bal szemnek szánt képhez a rajzolások egy része ugyanaz. Ergo a processzor többletterhelése megduplázódik, mert minden rajzolást kétszer kell kiadni a sztereó 3D miatt. A LiquidVR ott segít, hogy nem a szabvány API van célozva, hanem a Mantle-t, ami kezeli a mögötte lévő API-kat úgy, hogy ugyanazokkal a rajzolásokkal a processzort csak egyszer terheli, de azt kétszer küldi be a szabvány API-kba.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#60) daveoff válasza Malibutomi (#56) üzenetére


daveoff
veterán

Pedig jók nagyon...szerintem...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#61) Malibutomi válasza daveoff (#60) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem tudok technikailag hozzaszolni annyit nem neztem belole. A stilust nem birom elviselni...ami videojukba beleneztem az mind a kocsmaban haveroknak anekdotazunk hanghordozasban ment, nekem taszito borzasztoan.

Plusz total Nvidia elfogultak, de ez mar csak lowercaseben jegyzem meg.

[ Szerkesztve ]

(#62) sagit válasza Malibutomi (#61) üzenetére


sagit
addikt

Thevrtech csatornajuk? Az való neked, a másik pont olyan amilyennek leirtad de nem is baj Ki akar unalmasan, fapofaval játszó valakit nézni? Függetlenül a stílustól prok a srácok.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#63) daveoff válasza Malibutomi (#61) üzenetére


daveoff
veterán

Pont ilyen véleménnyel voltam róluk én is. Tedd félre az előítéleteid, és nézz végig pár videót, szerintem magyar viszonylatban nagyon komoly minőséget képviselnek, a szóhasználat meg olyan, amilyenek ők, ez van... :)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#64) Dilikutya válasza Duree (#37) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem is az átlagfelhasználóknak gyártják az ilyen kártyákat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65) Dilikutya válasza keIdor (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

A játékok futásának kb. nem sok köze van ehhez. Az Nv logós játékok néha még Nvidia kártyával sem jók, nem tesz jót a gyártói szponzorálás a játékok minőségének.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#66) westlake


westlake
félisten

Nincs a kártyának szakmai topikja? Hol fogják így a tulajdonosok megosztani a tapasztalataikat? :U ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#67) Cifu válasza sayinpety (#35) üzenetére


Cifu
nagyúr

Rendben, értem, akkor az nV kártyától rókázni fog a felhasználók egy jó része, tehát az összes Oculus és Vive tulaj átvált AMD-re, ha jót akar magának. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#68) #85552128 válasza westlake (#66) üzenetére


#85552128
törölt tag

Befogadjuk őket a Fury topicba, <10 tulaj mellett nem haragszunk meg ha néha 1-2 Duo tulaj is odatéved. ;]

(#67) Cifu AMD-n sem garantált, hogy nem fognak rókázni, valaki hajlamosabb rá valakinek meg mindegy... A 3D is az ilyen "mellékhatások" miatt bukott meg többek között.

[ Szerkesztve ]

(#69) kikikirly válasza daveoff (#63) üzenetére


kikikirly
senior tag

Régen utáltam őket mint a szart,tényleg olyanok voltak mint a kocsma töltelékek(kb 3 évvel ezelőtti videókban,állandóan káromkodtak és kiabáltak, természetellenesen sokat,).De azóta mintha benőtt volna a fejük lágya most a kedvenc videósaim közt szerepelnek.:)
Elmúlt 2 évben végzett munkájuk első osztályú,legutóbb a Town Of Light-ot néztem végig náluk,Pisti kommentárja nagyon sokat hozzáadott a végigjátszáshoz.
Tech csatorna:Az átlag ember nyelvezetén mutatják be a dolgokat,ezt nagyon szeretem. Am tényleg Nvidia fanok,náluk AMD-ről még nem hallottam dicsérő szavakat.Náluk a Mantle Api fél évvel ezelőtt megszűnt létezni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70) CsonkaImo válasza daveoff (#63) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én is szoktam nézni őket, nincs velük gond. Írni kellene nekik, hogy teszteljék le. Biztos tudnának egy Fury-t szerezni kölcsönbe, 980Ti meg van. Engem érdekelne a teszt, mert a VR is bejön, akár építenék is rá gépet.

Szerk.: Egyébként szoktak szédülni, meg volt is róla szó, hogy az elején kicsit megviselte őket is, de elméletileg megszokható.

[ Szerkesztve ]

(#71) b. válasza kikikirly (#69) üzenetére


b.
félisten

Ez az Én csatornám ;]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72) zetor2000 válasza Dilikutya (#65) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hol van már az a pár indie fejlesztő, mint akik a terep.exe-t fejlesztették, meg az a néhány orosz csodagyerek, akik 4K introba 2 vírust is beleírtak... :-)

Komolyan, ezek olyan elvetemült dolgok... 32 giga bazzeg a mozis gépemben lévő SSD, azt ezen a kártyán ennyi a memória :)
2 komplett windows telepítés, mindenféle programokkal elfér ennyi memóriában. A világ felhasználóinak 0.00001%án kívül használja ezt egyáltalán valaki?

Amúgy a 2 kártya vs 1 kártya kérdésben ott van még az, hogy a táp se mindegy, mennyit akarsz belőle kinyerni. Gyanítom, ez a szegény emberek fire pro ja csak nem eszik annyit, mint 2 másik.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#73) sagit válasza kikikirly (#69) üzenetére


sagit
addikt

Ő egy igazi V(é)R István. :DDD

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#74) füles_


füles_
őstag

Ha már a TheVR: Paródia
Én meghaltam rajta :DD

[ Szerkesztve ]

(#75) Dilikutya válasza zetor2000 (#72) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezen a szinten a táp, mint költségvetési tényező, aligha játszik. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76) távcsőves válasza füles_ (#74) üzenetére


távcsőves
senior tag

Áh, tényleg jó. :D 0,58-1,12-ig.. Sírtam a nevetéstől.. :R

(#77) R9DEON válasza zetor2000 (#72) üzenetére


R9DEON
senior tag

Úgy tudom alig fogyaszt többet mint 1 Fury X de ugye aki 1500$ VGA-t vesz annak úgyis mindegy.

(#78) westlake válasza R9DEON (#77) üzenetére


westlake
félisten

Egyáltalán nem foglalkoztam AMD kártyákkal, így elképzelhető, hogy nem látom a teljses képet. Átnézve néhány tesztet, arra jutottam, hogy a Fury X körülbelül 15%-kal gyorsabb a Nano-nál, ennek ellenére 57%-kal(!) magasabb a TDP-je.
A 27%-kal magasabb fogyasztás (Pro Duo vs. Fury X) nálam nem "alig" kateória. A specigikációból egyértelműen kiderül, hogy a Pro Duo valójában két darab Nano CF-be kötve. A TDP-je pontosan a kétszerese egy Nano-nak. A kártya semmi különlegességet, újdonságot nem tartalmaz. Nincs benne semmi extra. Betehetsz egy Pro Duo-t a gépedbe 1500$-ért, vagy betehetsz a gépedbe két darab Nano-t 1300$-ért.
Persze, megértem én a "kötelező" huhogást, hiszen két GPU van egy kártyán! Amazing!

Más:
Senkinek sem kellenne ~61%-os többletről beszélnie a Fury X-szel szemben, mert abban az átlagban benne van a Heven, és a 3DMark is. Ha azokat kivesszük, akkor máris csak ~53%-ról van szó (az öt darab játék átlaga). Ugye jól gondolom, hogy senki nem szokott a Heven-nel, meg a 3DMark-kal hosszú-hosszú órákat multizni? :U
Egyébként nem kicsit gáz, hogy a két teszt átlaga meg ~78%. Semmi közük a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#79) Puma K válasza apatyas (#54) üzenetére


Puma K
veterán

Honnan vagy miből lehet tudni, hogy fejlesztőcégnél dolgozik?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#80) westlake válasza westlake (#78) üzenetére


westlake
félisten

Nem vagyok egyáltalán naprakész...

Bocsánat, Nano már beszerezhető 490$-ért is.
Szóval lehet venni Pro Duo-t 1500$-ért, vagy két darab Nano-t 980$-ért. Vagy három darab 980 Ti-t 1440$-ért. Nyilván a Pro Duo-t választanám. :U
Aki megveszi, az meg is érdemli!

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#81) joysefke válasza westlake (#80) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Most az AMD van előrébb a kinek nagyobb a farka versenyben, így most a grafikonok tetején az AMD kártyája fog szerepelni. Könnyen lehet, hogy vannak userek, akik úgy választanak maguknak kártyát, hogy megnézik melyik gyártónak a terméke éppen a leggyorsabb, azt elkönyvelik a nyerő csapatnak, és ennek megfelelően vesznek maguknak a 20-30E forintos szegmensből valamit.

Például itt van ez a jó kis RadeOn kártya, biztos jó vétel, mert egyrészt OC modell, másrészt a 20E forintos árát már 2,5 éve mindenféle árcsökkenés nélkül tartja...

Az első és egyetlen értékelője is méltatja:

Hello
csendes erős megbízható így tudnám jellemezni
GTA V, fallout 4 zökkenőmentesen fut vele aki nem akar nagy drága kártyát annak nyugodt szívvel ajánlom meg fogja állni a helyét ez is
És kiemelem hogy 90% hajtva is csendes .

J.

[ Szerkesztve ]

(#82) - = Zk = - válasza westlake (#80) üzenetére


- = Zk = -
félisten

NYILVÁN! :C :DDD

én egy második 980-at veszek majd nyár végén, ha minden jól megy... kicsit megpergetem a 4690K-át hozzá :C :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#83) MiklosSaS válasza westlake (#80) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondjuk anno a Titan Z sem az olcso kategoriat kepviselte...pedig ma mar lehet hogy egy szenne ganyolt 980Ti is rendesen odaver neki...

Ha jol emlekszem az a szar 3000 dolcsi korul volt. Szerintem az 1500 dollar korrekt az elso nap. Majd lassan befigyel majd 1000 ala is, csak ki kell varni...ugy volt a 295X2-vel es a 7990-el...a maguk koraban azok voltak a legerosebb kartyak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84) westlake válasza MiklosSaS (#83) üzenetére


westlake
félisten

Most nehogy már az NVIDIA magasabb kezdő ára legyen érv. :U
Mégis milyen érvet tudnál felhozni a Pro Duo mellett a két darab Nano-val szemben? Azt, hogy a Pro Duo egy kártya, nem pedig kettő? Vagy azt, hogy...? Igazábó nem jut eszembe semmi más. Neked? ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#85) lezso6 válasza Puma K (#79) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#86) MiklosSaS válasza westlake (#84) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ervek:

1. elfer a kartya egy mITX hazban is, a ket Nano nem.
2. elfer a kartya egy mATX hazban is ha kozben mondjuk van meg egy mereg draga hangkartyad, de te nem szeretnel lemondani a mATX formatumrol kulonbozo okok miatt. A ket Nano nem fer el..
3. otthol maszekolsz kicsit, CAD-CAM stb tervezo szoftvereken. De nincs eleg penzed munka allomast epiteni/vasarolni es ezert befogod azt a gepet amin jatszol, netezel, filmezel is. Na oda jol jon a professzionalis szoftver tamogatas...ami a Nano-hoz nem jar.
4. ha rendesen megcibalod, van ra esely hogy csondbe marad a kartya. Szerintem ket Nano CF-ben hangos is lehet...

De leirom meg egyszer, realisan kell kezelni a dolgot. Amikor az FX-5950 megjelent azert is elkertek 800 dollart OEM-kent, most meg a retail verziot utanad dobjak 180-ert. Ez csak a kezdo ar, lesz ez majd a fele is...idovel.

Hogy a zoldekre vissza terjek, anno mit lehetet felhozni a Titan Z es ket darab 780Ti-vel szembern? (2999 dollar VS 2x 650 dollar)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#87) westlake válasza MiklosSaS (#86) üzenetére


westlake
félisten

Mutatnál nekem képeket gyári vízhűtéses Fury X-ről mini-ITX házban? Már vagy 10 perce keresek ilyet, de nem találok. Valamit rosszul csinálok.
Professzionális szoftver támogatás? Ezt hol írták? Ez nem FirePro...

Az NVIDIA hasonló baromsága megoldása még mindig nem érdekel. Még mindig nem releváns. Még mindig nem érv az AMD terméke mellett.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#88) MiklosSaS válasza westlake (#87) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Minek? Nem a Nano-rol volt szo? Nalam volt olyan mITX haz ahova be lehetett volna nyomoritani a Fury-nak a huteset.

Lehet neked nem erv, de az is lehet hogy sokan orulni fognak a kartyanak. Nekem aztan mind1 hogy teged nem erdekel vagy dragalod a Pro Duo-t....

Itt a cikkbol egy reszlet ahol olvashatsz a professzionalis oldalarol:

" Egy dolog azonban máig, azaz a megjelenésig titok volt, és ennek hiányában nem lehetett megérteni a kártya 1500 dolláros árát, hiszen kevesebbért lehet vásárolni két AMD Radeon R9 Fury X-et, ami lényegében ugyanezt a teljesítményszintet kínálja, igaz az több helyet foglal. Az AMD azonban a Radeon Pro Duo nevű VGA-t egy más termékkategóriába sorolja, aminek hála kétféle meghajtót választhatnak hozzá a vásárlók. Egyrészt ott lesz a hivatalos Radeon Software, amely elsődlegesen a játékosoknak szól, illetve a kártyához telepíthető még a hivatalos FirePro eszközillesztő is, amely különböző hitelesítéseket tartalmaz a célpiac által igényelt professzionális alkalmazásokhoz (Autodesk, Maya és Blackmagic Davinci Resolve), illetve optimalizálásokat kínál a FireRender technológiához."

forras

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89) TTomax


TTomax
nagyúr

A kártya ami játékra már nem jó,munkához meg még nem jó.... viszont be lehet nyomorítani a kenyérpirítóba is,hiszen tökmindegy hol vinnyog az a szerencsétlen egy szem 120as venti,Cserébe majd az userek izzadhatnak hozzá cf profilt,mert az nem igazán az amd erőssége mostanában.A 4GB VRAM pedig garantálja,hogy már jövőre nem lesz elég FHDra,de legalább jó drága... még...mire lesz valakinek kap majd egy kövért EOL-t,mert a Vega röhögve maga mögé fogja utasítani,sőt már az is lehet hogy a Pascal...egy gpuval meg fele fogyasztással... nem kicsit késett el ez a kártya.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#90) schwartz válasza Puma K (#79) üzenetére


schwartz
addikt

Valahogy szoba kerult. A mostani munkahelyet nem arulta el de elotte Naughty Dog-os volt. (allitasa szerint)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#91) Zeratul válasza TTomax (#89) üzenetére


Zeratul
addikt

PHnagyúr létedre úgy néz ki bekapcsolva maradt a Writte Only funkció ha AMDről van szó. Mintha a cikk is arról szólna hogy elsősorban a fejlesztőknek szánták.

4GB VRAM pedig garantálja,hogy már jövőre nem lesz elég FHDra,

Visszaolvasod néha hogy mekkora baromságokat írsz le?

(#92) TTomax válasza Zeratul (#91) üzenetére


TTomax
nagyúr

Akkor már játszani nem is lehet rajta igaz?Fejleszteni,se kell a minnél több VRAM igaz?Akkor miért is került a FireProra 32GB? [link] a write only nem nálam van bekapcsolva,csak lehet nem kajálom a marketinget,mert te ugye gondolod hogy VRre nem lesz jobb megoldás 6 hónapon belül,meg úgy általában bármire amire ezt szánják.Az ára a felére fog esni,még a vegat se kell megvárni hozzá...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#93) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Mi brutál hangja lehet ennek.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#94) Hobbbyt válasza TTomax (#92) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Én mégis örülnék egy ilyen kártyának..
Néha jó lenne ha itthon nem kéne 12 órát várnom egy normálisan renderelt AutoCAD-es képre. Erős az i7 4790, de nem erre találták ki.
Amúgy se szokás az 1500 dolláros munkakártyákat a 5000 dolláros munkakártyákhoz hasonlítani.. Vagy téged cseppet sem zavar, hogy ebben az ársávban az összes FirePro 2-4 Gb VRamot tartalmaz, ráadásul azok még csak GDDR5-ösök ez pedig HBM?
Hát végül is a szemellenző mindenkinek jár..

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#95) Tanisz


Tanisz
senior tag

Hmmm, jó ötlet, el tudnám képzelnibmagamnak :) Kár hogy nem lehet kipróbálasra kölcsönkérni :D

Szerintem hagyjátok a fenébe az érvelést, tények közlését. Felesleges :)

[TROLL ON]
Az AMD/Radeon sz@r, akkor is sz@r, ha a tesztekben jó. Akkor a szoftvere sz@r, ha az sem, akkor a koncepció, ha az sem akkor csak azért mert AMD.
Ez így van rendjén :D
Az NVIDIA a király és kész, akkor is ha sz@r, mert az azért jó, mert csak. Semmi mást nem szabad venni, csak NVIDIAt, meg kellene már érteni :D

[TROLL OFF]

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#96) Locutus válasza Tanisz (#95) üzenetére


Locutus
veterán

Mármint, az AMD féle tesztekben. Amit ráadásul senki se erősített meg még.
Olyan mint a Battlefield. Évről évre egy csomóan elhiszik a hangzatos bejelentéseket, meg ígéreteket, aztán mikor megjelenik, akkor a felét tudja, azt is nyögvenyelősen. Aztán majd jó 1 meg 2 év múlva már kivasalják a problémáit, csak addigra már a kutyát se érdekli.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#97) velizare válasza westlake (#87) üzenetére


velizare
nagyúr

még a fury xnél hosszabb nyákú 295x2 is elfér egy ncase m1ben.

@TTomax: ez ilyen köztes megoldás. van a furyx2ből firepro is, 2x4 GB rammal, de az 6000 USD listaáron, de a 32GBs gddr5ös hawaii gpura épülő verzió is 5000. ezekhez persze van rendes business támogatás is, a pro duora meg csak felmegy a driver. olyan területre jó, ahol nagyon olcsó a hozzáértő képzett munkaerő, és nem feltétlenül szerverekbe szánják. pl. egyetemek, szakkolik.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#98) Zeratul válasza TTomax (#92) üzenetére


Zeratul
addikt

Le lett írva hogy a jelenleg kapható VGA-k kevesek fejlesztésre, az hogy fél év múlva mi lesz az fejlesztőket nem igazán érdekli mert nekik most kell dolgozni nem fél év múlva. Tudom hogy fáj hogy nem gyíkfórsztí-t választották fejlesztő eszköznek, de talán az nVnél kellene panaszkodni hogy miért olyan gyökér kártyát csináltak ami alkalmatlan a VR célokra. Az occulus rift felbontása kijelzőnként FHD tehát bőven elég neki a 4GB ram, nincs szükség 32-re.

(#99) seniman válasza westlake (#84) üzenetére


seniman
addikt

Például,az itx lapos,mini házas célközönséget.Mert ez a tábor napról napra nő :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#100) Tanisz válasza Locutus (#96) üzenetére


Tanisz
senior tag

Ugyan már, mindegy, nem kell a rizsa :)

A lényeg, hogy sz@r, mint ahogy írod is, ócska, mondjon le, azt kész, szűnjön meg, aztán végre eljön a kánaán :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.