Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudymester


rudymester
senior tag

Már a per bejelentésénél sem értettem az egészet. Lehet nekem nem jó a képzelőerőm, de nem tűnik annyira hasonlónak a két logo(típia), hogy ezért pereljek. Felesleges idő és pénzpazarlás.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#3) ClioRS válasza rudymester (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Mindkettőben van zöld, kör alakú, és valami hullámszerű cucc is van a közepén. :DDD

(#4) janes74


janes74
senior tag

Lassan talán beindul azSE szekere és nem lesz szüksége kamu perekre a figyelem felkeltése érdekében.

(#5) Morden24 válasza ClioRS (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Lásd még:

Félhetnek a nyalókagyártók, ők következnek!!!444négynégy :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amíg nem volt a Sony Ericsson peres eljárása fel sem tűnt a logóban helyet kapó s és e betűk elhelyezése, a másik logó meg közel sem hasonlít hozzá, szóval koholt vádak alapján ítélkeztek volna :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Hobbbyt válasza Graphics (#6) üzenetére


Hobbbyt
őstag

...én még most se látom :))[
Mondjuk szerintem az SE-nek kivételesen szép logója van.. /OFF]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#8) daninet válasza Hobbbyt (#7) üzenetére


daninet
veterán


talán így de az E betűben én sem vagyok biztos :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9) Karma válasza daninet (#8) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem az e betű szára a másik oldalon van, és úgy kijön.

“All nothings are not equal.”

(#10) Morden24 válasza daninet (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

E is ott van, pont fordítva, mint ahogy felrajzoltad a kék vonalakat :)

Sectumsempra - For Enemies

(#11) rep3at


rep3at
őstag

A két logó szerintem nem igazán hasonlít, ez csak vihar a biliben.

Forward thinking. كرر

(#12) JR.CSé válasza rep3at (#11) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Így van.Én arról sem tudtam h ilyen per zajlik.Ekkora figyelmet kapott....

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#13) korogyi válasza Morden24 (#10) üzenetére


korogyi
csendes tag

Több mint 5 évig volt SE-m, de ez nem esett le :D

(#14) Jadro válasza korogyi (#13) üzenetére


Jadro
veterán

Nem SE-tt le. :DDD

Már az elején is viccesnek tartottam ezt a pert, be is bizonyosodott hogy az volt. Reklámnak talán jobban sikerült.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) Armagedown


Armagedown
őstag

A Bittorent logojára is hasonlít egy kicsikét :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#16) Morden24 válasza Armagedown (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezért a logóért a PH! is perelhetne...

Sectumsempra - For Enemies

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

szerintem ezt az SE sem gondolta komolyan:) De legalább jól bereklámozták a másik céget a saját pénzükön. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) Graphics válasza Armagedown (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez sima sablon logo :D
Lehet egy csomó ilyet letölteni
Viva PhotoShop

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Végre egy per aminek tudjuk a végeredményét. Várható volt hogy elbukják.

Jut eszembe. Ez a +1 baromság nagyon elterjedt itt a fórumon (mi lesz a következő az elsőzés?), de nem igazán értem a lényegét. Ezt akkor sütik el az emberek amikor nincs saját véleményük, vagy amikor hozzászólást gyűjtenek :F

(#20) 8zabi


8zabi
őstag

nevetséges, hogy egyesek ilyen dolgokból akarnak meggazdagodni...

(#21) daninet válasza Morden24 (#10) üzenetére


daninet
veterán

jaigen.. vak voltam :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22) joey04 válasza Ricardo (#19) üzenetére


joey04
titán

vagy amikor van véleménye, de kb szóról szóra leírták, és nem akarja copyzni az egészet, és így fejezi ki, hogy neki is ez a véleménye. bár te már egy kis angol miatt is kibuktál. :DD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) ClioRS válasza Morden24 (#5) üzenetére


ClioRS
őstag

Én perelnék :DDD

(#24) Ricardo válasza joey04 (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Valahogy éreztem hogy te fogsz rá reagálni :D

"vagy amikor van véleménye, de kb szóról szóra leírták,és nem akarja copyzni"
"bár te már egy kis angol miatt is kibuktál"
Látom az angollal kapcsolatos kritikámat nem sikerült megértened. :U
Ez a két véglet. Az egyik amikor komplett angol cikket Copyz be valaki linkelés helyett, a másik amikor még copyzni is lusta.

Kinek a pap kinek a papné. Nekem ez a +1 ugyanaz a kategória mint az elsőzés, vagy amikor nem hajlandó valaki leírni a vagyok szót mert a vok egyszerűbb, vagy említhetném az "ien"-t is mert az ly is egy komplikált betű.
Mindegy maradjunk annyiban hogy én vagyok a hülye mert szeretem ha be vannak tartva a szabályok (pl a fórum nyelve magyar), és nem szeretem ha a színvonal lesüllyed a +1, és "az elsőzés"szintjére.

szerk. Itt be is fejeztem. Jöhet az utolsó szó (mert az fontos hogy a tied legyen)

[ Szerkesztve ]

(#25) Male válasza Ricardo (#24) üzenetére


Male
nagyúr

Ez a +1 engem is zavarni szokott. Egyrészt legyen már saját véleménye, önálló gondolatai.... még ha nagyon hasonló is ahhoz, amit már valaki leírt, legalább tegyen hozzá valamit, ha már hozzászól. (Talán ezt a +1-ezést tudja kiváltani a tetszik-nem tetszik pontozás a hozzászólásoknál, ahol van erre lehetőség.)

(#26) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Nem szokásom de ezért az se. térdeljen le és szeressen. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#27) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Én nem értek egyet. Amerikában kicsit másak a viszonyok. Ha valaki nekiáll telefont gyártani egy kicsi zöld körrel az elején (merthogy egy telefonnál egy kicsit is gyengébben látó számára már nem lesz egyértelmű az eltérés), az nem feltétlenül jó egy régebbi gyártónak.
Kiadnak egy rossz szériát, és elterjed az idősebbek között, hogy a telefont a kis zöld körrel nem szabad venni.
Ennyi.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#28) Solten


Solten
addikt

Hu mekkora Happy End lett a vege... :U :D

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#29) NoMagix


NoMagix
addikt

Ha már per, akkor a Vodafone szólhatott volna be, szerintem inkább arra hasonlít...

(#30) Findzs


Findzs
addikt

a sony ericsson -nak van a legjobb logoja szerintem :K

évtizedekig volt ericcson később sony ericsson telefonom de most sajnos elcsábított egy olcsó kínai :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#31) joey04 válasza Ricardo (#24) üzenetére


joey04
titán

Jöhet az utolsó szó (mert az fontos hogy a tied legyen)
ám legyen. nem akarok csalódást okozni neked.

nem sikerült megértened.
de, nagyon is. nálad vannak gondok. :D

Nekem ez a +1 ugyanaz a kategória mint...
nagyon nem egy kategória. főleg nem az az elsőzéssel.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.