Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Várok

Hozzászólások

(#1) darkarthur


darkarthur
senior tag

:U Csak titkon reméltem, hogy van más irodalmat szerető, és művelő emberke is van itt rajtam kívül. :)) Nagyon tetszett ez a mű! Ez a téma, vagy érzés engem is nagyon sokszor ihletett már meg. Érdekes, hogy milyen ereje van, csak úgy teremnek tőle a sorok.

Remek, tényleg! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 5G

(#2) szablya


szablya
tag

Ilyen egy depis verset! :O :O
Gratulálok, sokkal jobb, mint az előző :C És nagyon jó a szerkezeti felépítése is. Köszönöm szépen! :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Nekem már az előző is tetszett, de ennek van még egy jobb lüktetése is. :C
Úgy tűnik egy költőt köszönthetünk a Logout köreiben. :)

sweetlou6.wordpress.com

(#4) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nagyon szép vers, nagyon jó ritmussal. Én is írok verseket, poet.hu-ra. Te is feltehetnéd oda, sok embernek elnyerné a tetszését. Sok sikert a további verseidhez! :K

(#5) ijjájom válasza darkarthur (#1) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi! Igen, szerintem is sokat számít, hogy mi van az ember fejében, lelkében, hogy írni tudjon. Amikor sok a gond és probléma, amikor kilátástalan a helyzet, akkor születhetnek ilyen versikék. Örülök, hogy tetszett, hát próbálkozom! Szeretném a Te verseid is látni! Esetleg küldhetnél priviben, ha nem akarod kitenni. Üdv. Ijjájom

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#6) ijjájom válasza szablya (#2) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi Neked is, próbálkozom. Igen, kicsit depis, de sajnos vannak az embernek időszakai, amik ilyenre sikerednek. Különben vidám, sőt túl vidám természet vagyok, habár a versem most nem ezt tükrözi.
Nem tudom tudok-e elég depis lenni ahhoz, hogy kiváló költő legyek??? :N :N

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#7) ijjájom válasza Sweet Lou 6 (#3) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Nagyon biztatóak a Te soraid is. Köszönöm szépen! Megpróbálok sokáig "depis" hangulatban maradni.:D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#8) ijjájom válasza szombatitomi (#4) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi, lehet, hogy megpróbálom ott is, de mindenképpen meglátogatom azt az oldalt is. Milyen néven találom meg a verseidet ott? Szeretném elolvasni. Üdv. Ijjájom

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#9) szombatitomi válasza ijjájom (#8) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Szombati Tamás néven, verseim itt érhetőek el, időrendi sorrendben lentről felfelé. Köszönöm hogy érdeklődsz irántuk. Üdv, Szombatitomi.

[ Szerkesztve ]

(#10) darkarthur válasza ijjájom (#5) üzenetére


darkarthur
senior tag

Rendben, majd választok párat! :R

Samsung S23 Ultra 5G

(#11) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Királyság lett! :R Fura, én mindig vidámabb leszek az ilyen versektől... köszi!

(#12) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Reg olvastam ilyen szep es kerek verset, gratula.

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A rímek többségét sokkal jobban kellett volna megválasztani, túl sok a ragrím.

(#14) ijjájom válasza Crystalheart (#13) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Neves nagy költőink is használnak, illetve használtak rag-rímeket! Bocs, de csak ennyire futotta tőlem. Nem költő vagyok /csak szeretnék az lenni!/. :R
Ja és kettő sorban áll már, csak még kettővel címlapon vagyok, és így is megdorgált a moderátor, hogy figyeljek jobban.
Nem tudom mi a szabály, hogy címlapon csak egy lehet egy embernek?! Gugának 4 írása van fenn.Mondjuk szívesen olvasom az írásait:D

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#15) FPéter válasza ijjájom (#14) üzenetére


FPéter
aktív tag

Egyszerre egy írásod lehet a címlapon. Gugának sem volt több, soha.

(#16) ijjájom válasza FPéter (#15) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát érdekes, ha felmegyek az élet címlapra, gugának fent van a Nem őriztünk együtt libát... Ilyen a jó feleség.... Ilyen a jó férj és azt hiszem mégegy a II. kör, vagy mi. Na mindegy, csak azért lepődtem meg, hogy véletlenül kettő kerül fel az enyémből, rám szólnak, aztán látom gugának négy is fenn van.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#17) Crystalheart válasza ijjájom (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem is azt írtam, hogy ragrím van, hanem hogy túl sok a ragrím, szinte csak az.

Nézd, kritikát és észrevételt a vélhetőleg 16+ korú embernek már úgy írok, hogy nem vagyok tekintettel a korára és írástechnikai felkészültségére - legföljebb az értékelés végén. :) Máskülönben nem tudja, miben kell még fejlődnie.

Amúgy én sem vagyok költő, még egy verset sem írtam soha.

(#18) Crystalheart válasza ijjájom (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem az élet címlap számít, hanem a főcímlap. És hogy asszem vagy 5 nap is legyen köztük.

(#19) FPéter válasza ijjájom (#16) üzenetére


FPéter
aktív tag

Címlapból csak egy van, a logout.hu főcímlapja. Neked most egy írásod van címlapon.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Várok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.