Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) p76 válasza turikoczka (#14) üzenetére


p76
senior tag

Van olyan tv adás ahol 1080p-ben adják a műsort? :F
Diginél csak 1080i van.
Tök jó amikor megindul a kamera és a deinterlaced miatt úgy elmosódik a kép hogy visszasírom a CRT tévét.
De ilyen effektet már láttam az Aréna moziban is. Ott hogy lehet? :F

(#152) Márton válasza p76 (#151) üzenetére


Márton
nagyúr

motion blur, shutter speed

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#153) Noukoum válasza turikoczka (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Ismerős mikor új tv-t vett, az volt a legfontosabb hogy 4k. Aztán mikor megnéztük hogy mekkora különbség aközt és a full hd között nem láttuk értelmes távolságban a különbséget. Azóta 1080p-t használ rajta max. (Kb 2,5m távolság, és film volt nem tv adás)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#154) PuMbA válasza p76 (#151) üzenetére


PuMbA
titán

Nem a deinterlaced miatt mosódik :) Ha LCD TV-d van, akkor például az LCD panel elmosódása miatt. A régi CRT-k nem mosódnak, hiszen azok nem adnak folyamatosan képet, mint egy LCD.

[ Szerkesztve ]

(#155) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Suzuki kulcs jár mellé vagy eltévesztettem a házszámot? :)

(#156) #72042496 válasza MeszesKPT (#155) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem házszámot, hanem az évet. :)
Ehhez csak soundbar vót, de már az sincs

[ Szerkesztve ]

(#157) Piftuka válasza #54625216 (#133) üzenetére


Piftuka
veterán

"Márpedig minél nagyobb a fizikai méret, az optimális nézési távolság annak arányában nő."

Viszont adott méretben a kisebb felbontású megjelenítő ellenében egy nagyobb felbontású kijelző kisebb pixel mérete lehetővé teszi azt is, hogy az utóbbit az előbbi "optimális" nézési távolságánál közelebbről nézve is (a látószög növekedése ellenére) elégedett leszel a látvánnyal. Avagy nagyobb határok között biztosítja számodra azt a képminőséget, amelyet még jónak ítélsz meg.

Ez a határ viszont mindenkinek más, és más. Az emberi szem és agy annyira komplex, egyben különböző mindnyájunk esetében, hogy a fentiek esetében pusztán matematikai és logikai alapon nem lehet megközelíteni ezt a témát.

Nagyon szubjektív dolgokról van szó, amit bárki a tévéjével a saját szűkebb családi és baráti körében is könnyen le tud tesztelni.

Egyébként ebben a cikkben a szerző remekül foglalta össze a lényeget. (Meglehetős részletességgel.)

Ami pedig a tartalmat illeti... "csak" a Streaming tartalomnál jellemző az általad említett erős tömörítés. UHD BD filmek esetében azért ez a problémakör nem jellemző.

Persze az is igaz, hogy a 8K felbontás egyelőre csak előbbi formában érhető el. Ám azt is fontos megjegyezni, hogy a 6K és 8K kamera az "átlag" vásárló számára is elérhető közelségbe került.

Tehát van lehetőség tömörítetlen extra nagy felbontású felvételek készítésére. És ott bizony reális igény a felhasználó részéről, hogy ezeket egy a natív felbontást támogató kijelzőn nézhesse vissza.

"Aquila non captat muscas."

(#158) B.i.L válasza -Skylake- (#147) üzenetére


B.i.L
senior tag

Elfogadtam,csak nehéz megértenem...

Horgászni mentem...B.i.L

(#159) B.i.L válasza slezsi (#149) üzenetére


B.i.L
senior tag

Tapasztalat,neharagudj,ez tény,tudom mindenkinek más a tapasztalata.4 darab A4-es oldalt írtam az Lg Mo.-nak,hogy képes vagyok az innovatív termék megvásárlására is,csak nem évente!
Azt javasolták,hogy vegyek meg mindent,ami nekem kell...
A reflexszerű megoldáshoz kellett volna a support,de sajnos elavult,nem támogatott,és van újjabb...igazuk is van.
Mindaddíg,amíg a gyártó adja az innovációt,te a pénzt.Ez rendjén lehetne,de untam,hogy rámerőszakolják a terméket,ami nekem nem elégíti ki a technikai igényeimet.LM620-as van 42” - [2012 talán] vettemvalamit,a srác,aki odajött, azt mondta,hogy : ú de szép képe van...jó,hogy a külön kapható kamerát nem vettem meg a Skyphoz,de vettem Wifi sticket,amit kb.: semmire se tudok használni...ez jelenti a támogatást,akkor nem kérek belőle.Az szép,hogy nagy 8K,csak demo,vagy drága( nekem biztos),amúgy szeretem a minőséget,meg legfőképpen a támogatást.
Ha megtalálom,belinkelem - privben a levelet...

Horgászni mentem...B.i.L

(#160) #27070592


#27070592
törölt tag

Ahogy a cikk is említi, ezt a "státuszszimbólum" szerepet betöltötte már néhány dolog a történelem során, nem jelent újdonságot. Használati értéke jelenleg minimális, az értékvesztése viszont néhány év alatt kolosszális lesz, épp úgy mint a húsz éve egy panellakás áráért vásárolt sd felbontású plazmatévék értékvesztése volt. Csak a tempó lesz egy kicsit gyorsabb.

(#161) troviko


troviko
senior tag

200 ezerért akkor is megvenném, ha nem lenne értelme, többet akkor se adnék érte, ha van...

https://www.oldtech.hu/

(#162) #72042496


#72042496
törölt tag

Az nVidia bemutatóján ilyen tévén nyomták az RTX 3090-nel 8K-ban a játékot. :)
[link]

(#163) Kiskutya válasza #72042496 (#162) üzenetére


Kiskutya
veterán

Mondjuk azért nem lehet szar így játszani! :)

hmm...

(#164) fanti


fanti
addikt

Újgazdagéknak teljesen jó!

Fingjuk sincsen semmiféle tech. paraméterről, de megveszik a nappaliba mert státusszimbólumnak tuti! A pénz meg úgysem számít.
Esti híradót nézni rajta HD-ban jó nekik.

Olyan ez kb. mint ha vennék szövegszerkesztésre és netezésre egy AMD EPYC 7742 procit és egy penge lapot alá, 256GB RAM-ot hozzá, meg egy 2080Ti-t.

Ennyi.

Nincs tartalom hozzá, a meglévőekhez meg overkill....és qrva dága.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#165) koko52 válasza fanti (#164) üzenetére


koko52
veterán

Az ájfon 11-el is sokan csak telefonálnak meg fészbúkoznak, ezt egy 20k-s telefon is tudja. De akkor is kell és kész...

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#166) wolfman


wolfman
veterán

Van értelme egy 88 hüvelykes 8K OLED tévének?

A cég bevételeit illetően igen. Ők mindenképp jól járnak ha megveszed.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#167) slezsi


slezsi
csendes tag

Egyébként aki még mindig nem tudta elengedni, hogy "nyócká" az csak simán mutasson mégegy ekkora oledet BÁRMILYEN felbontással :) Mert ugye azért is meg lehet venni, ha nem 8K-t akarsz nézni, egyszerűen csak oledet szeretnél és kevés a 77" :)

(#168) BiP válasza fanti (#164) üzenetére


BiP
nagyúr

Ne égesd magad 2080Ti-jal, ehhez már 3090 kell (mint a videóban), most már az a trendi.

(#169) #54625216 válasza Piftuka (#157) üzenetére


#54625216
törölt tag

" az előbbi "optimális" nézési távolságánál közelebbről nézve is (a látószög növekedése ellenére) elégedett leszel a látvánnyal"

Ezért emeltem ki direkt aláhúzva, hogy film és tv műsorok nézéséről beszélek. Persze ülhetsz közelebb is a TV-hez, de az kb. olyan lesz, mint amikor a moziban csak az első sorba kapsz helyet.

Számítógép monitorok esetén persze van értelme a 60ppd feletti felbontásnak, illetve a 8K-nak, mint felvételi formátumnak is lehet létjogosultsága. Ami viszont nettó hülyeség, az a fullHD feletti TV felbontás és a 4K és 8K műsorszolgáltatás, miközben nem hogy a TV adásokat és a streameket, de még a nagy filmes produkciók igen jelentős részét is 2K-ban masterelik és onnan húzzák fel 4K-ra. (Olyan agyrémekről nem is beszélve, hogy megvetetik a néppel a 8K TV-t, majd AI chippel próbálják valahogy felscalezni az SD tartalmat hozzá.)

#144 Tigerclaw:

VR esetében a 60ppd amolyan távoli, elérendő cél, hogy onnantól nem kell majd számolni a screendoor-al. Jelenleg az egyetlen VR HMD a piacon, ami - a gyártó állítása szerint - képes 60ppd-re az a Varjo VR-2 Pro, az ára $5995. (Beszédes, hogy a 60ppd-t "human-eye resolution-nak" hívják.)

(#170) daneel_hu válasza fanti (#164) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Újgazdagéknak teljesen jó!
Fingjuk sincsen semmiféle tech. paraméterről, de megveszik a nappaliba mert státusszimbólumnak tuti! A pénz meg úgysem számít.
Esti híradót nézni rajta HD-ban jó nekik.
Olyan ez kb. mint ha vennék szövegszerkesztésre és netezésre egy AMD EPYC 7742 procit és egy penge lapot alá, 256GB RAM-ot hozzá, meg egy 2080Ti-t."

IGEN (R)
Valószínűleg egy 80+ m2-es nappaliba majd fröccsöntött műanyagból készült tv-t vesz valaki, 42 colos méretben. :)

(#171) benedekco


benedekco
addikt

"Senki sem mondja, hogy felesleges 100-200 millió forintba kerülő Ferrarit vagy Lambót gyártani. Hogy nincs értelme százezreket, milliókat kérni egy zakóért, vagy hogy nincs jogosultsága a hatalmas briliánsokkal ékesített gyűrűknek, vagy prémium kategóriás, kézzel készített óráknak." Én vagyok valaki, még ha senkit sem érdekel, de legközelebb ilyet ne tessen leírni mert itt vagyok.

re: (#128) atike
Full HD-nál nem volt ilyen, ott a 16:9 volt a probléma, hogy elveszett egy csomó hely mert előtte 16:10 volt az arány.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#172) wolfman válasza #72042496 (#162) üzenetére


wolfman
veterán

Mondjuk ez eléggé túlmakertinggelt cucc. Persze, hogy ezen kifejezések hagyják el a szájukat, hisz pénzt kapnak érte, hogy ömlengjenek. :)

No mondjuk biztos szép amit láttak, de pl a 'icc szó rielisztik' kifejezés biztos nem a 8k miatt volt és nem is a Ray Tracing miatt. Ha egy játék szép, az FullHD-ban is szép. A 8K-tól azt várom, hogy nem kell mellé élelmosást bekapcsolni, hanem alapból minden recementes. A 3090 meg megint csak nem a szép grafért felelős, hanem hogy 8K-ban RT-el 60FPS-el viszi a játékokat és a nyers erejéért kaphat pacsit.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#173) stickermajom válasza -Skylake- (#147) üzenetére


stickermajom
addikt

+1

Nyilván nem minimálbéres pénztárcához van igazítva az ilyen termékek ára, de ez nem tudom miért fáj egyeseknek minden tech cikk alatt.

(#174) BiP válasza wolfman (#172) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem játszottak vele 1-1 órát, és abból vágták ki ezeket a so realistic, oh my god mondatokat.
Szerintem ezek a streamerek alapból ömlengenek, azért kapják a pénzt, hogy folyamatosan pofázzanak, és amikor nincs mi értelmeset mondani, jön az ömlengés. Nehéz órákon át folyamatosan értelmes tartalmat nyomni.
Meg azért szerintem egy ilyen 8K + 3090 kombó eredménye nyomán szerintem mi is az állunkat keresnénk, és a mi szánkból sem jönne sokkal értelmesebb mondanivaló.

Hogy mitől szép, sarkosan fogalmazol, maradjunk annyiban, hogy a több tényező _EGYÜTT_ kell. És valószínűleg volt is együttműködés a cégek között.
Kell az nvidia, hogy lerakott egy brutálerős kártyát, ill. olyan hardvert, amire lehet programozni, és támogassa a fejlesztőket, hogy használják ezeket a technológiákat. (szóval nem pusztán a nyers erőt tolta oda az NV)
Kell a játék, hogy valóban szép legyen. Egy rajzos fortnite-tal (vagy ezer másik most divatos rajzos izével) sose fogod azt mondani, hogy realistic. Nem is dolga.
Kell, hogy a fejlesztők valóban támogassák ezeket a technológiákat.
Kell az LG, hogy megcsinálja a tévét, és ehhez kell az NV-vel az együttműködés, hogy ezek működjenek, kihasználja a HDMI 2.1 előnyeit. stb.

Sokan mondogatták korábban, hogy az a jó a 4K-ban, hogy nem kell élmosás. Megsúgom, kell. A natív rendernek van olyan hátránya, hogy bizonyos helyzetekben recés marad, bármit csinálsz. Úgyhogy egy alap élmosás (akár csak 2x) sokat tud segíteni, bármilyen nagy a felbontás.
Amúgy meg hiába 8K, ha 88"-on van, akkor a dpi-je nem jobb, mint egy 42" UHD kijelzőnek, vagy pl. egy 27-32" 4K monitornak. bytheway.

[ Szerkesztve ]

(#175) #72042496 válasza wolfman (#172) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az én szájízemnek is szirupos volt, de érdekességként megosztottam. :)

Ez amúgy DLSS 2.0-val ment és SDR-ben 4:2:0 subsampling mellett, mert nem támogat DSC-t a tévé. Mi durva lett volna 4K HDR-ben 120 Hz-en, csak úgy nem tudják a DLSS 8K-t promózni.

Szerintem a DLSS, DSC és hasonló "kerülőutak" nyernek majd egyébként teret, különben a világ teljesítménye és sávszélessége sem lenne elég - tippre a 4320p@120-as tévék sincsenek messze.

[ Szerkesztve ]

(#176) pintermiki


pintermiki
csendes tag

Most röhögni fogtok, de erre még egy VHS-t sem tudok rákötni? Csak valami őrült átalakítóval? Mert ezen se Scart-ot, se AV-t, se S-VHS csatlakozót nem látok. Vagy van rajta?

(#177) atike válasza pintermiki (#176) üzenetére


atike
nagyúr

Nem épp tipikus felhasználás a VHS egy 8K OLED tévénél ha jól sejtem.... :DDD Eléggé egyedi igény.

(#178) Ribi válasza pintermiki (#176) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ahogy 4k monitorokra sem raknak semmi analóg bemenetet, videókarikra se analóg kimenetet, mert nincs rá igény. Akinek kell, az vegyen "őrült átalakítót".

[ Szerkesztve ]

(#179) DEJVID válasza pintermiki (#176) üzenetére


DEJVID
őstag

Sőt az 5tűs DIN csatlakozású fejhallgatómat se tudom beledugni :((

Ezt a kérdést csak viccnek szántad, ugye?

(#180) dabadab válasza DEJVID (#179) üzenetére


dabadab
titán

Azt egyébként különösebb gond nélkül rá lehet dugni, mert van analóg füleskimenete, viszont analóg videóbemenete egyáltalán nincs (ha eltekintünk az RF tunertől).

Egyébként én sem értem, hogy miért nem fér el rajtuk egy SCART csatlakozó (nem csak ezen a konkrét modellen, hanem úgy általában), az RF tuner miatt a képfeldolgozó elektronika úgyis ott van.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#181) DEJVID válasza dabadab (#180) üzenetére


DEJVID
őstag

20+ éves eszközöknek van analóg képkimenete. Egy mostani high-end tv-nek komolyan tudni kéne fogadni?

(#182) proci985 válasza dabadab (#180) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

felesleges, vallalhatatlan lenne a kepminoseg

ha nagyon kell akkor az erosito ugyis tudja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#183) tabela


tabela
tag

Ez nyilván egy megvásárolható techdemo, egy erődemonstráció.
Az autóknál is csinálnak a tuningolt erőgépeket (BMW M, Mercedes AMG), amiből csak keveset adnak el, de lehet írni róluk a szakfolyóiratban. Aztán ez adja el a fapados modelleket is. Aki pedig mégis a fenevadat veszi, az nem az ár/teljesítmény alapján fog mellette dönteni.
Tehát van értelme egy ilyen TV-nek, mert meg lehetett róla írni ezt a cikket. :D

(#184) pintermiki válasza DEJVID (#179) üzenetére


pintermiki
csendes tag

Miért szántam volna viccnek? Lényegében rá sem tudom dugni a videókamerát (csak átalakítóval), hogy nagy képernyőn nézzük meg a családi videókat. Ez azért valahol vicc! Ennyiért az összes csatlakozónak rajta kellene lennie, kb 3-4 dollár lehet a költsége egy scartnak meg egy AV-nak. Egy SNES, vagy SEGA sem megy rá, csak átalakítóval? Ennyiért?

(#185) #54625216 válasza pintermiki (#184) üzenetére


#54625216
törölt tag

Aki 8 millióért vesz TV-t, annak már futja egy profi scalerre is, amit direkt az alacsony felbontású tartalom minőségi felnagyítására optimalizáltak, ha már mindenáron VHS-t akar nézni rajta.

(#186) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Ha ettől lejjebb megy a !K TV-k ára, akkor számomra van.

(#187) -Skylake- válasza pintermiki (#176) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mi az a VHS?
.
.
"rá sem tudom dugni a videókamerát"

Dehogynem, HDMI van rajta.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#188) Márton válasza -Skylake- (#187) üzenetére


Márton
nagyúr

heh, nekem meg az a bajom, hogy egyik kamerámon csak usb meg hdmi van, de analóg kimenet kéne :DD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#189) Hieronymus válasza pintermiki (#184) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Digizd be azokat a felvételeket, mielőtt végleg elvesznek.
2016-ban állították le végleg a VHS eszközök gyártását. A szalagok sem fognak kitartani örökké.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#190) Padree válasza Hieronymus (#189) üzenetére


Padree
senior tag

Lehet, hogy a homemade 8mm gyilokporesz videóit szeretné nézni rajta?! Azokat én sem szívesen tartanám bedigizve valami ingyenes felhőtárhelyen...
De ha a fenti filmből indulunk ki - vagy nem is feltételezünk erkölcstelenséget, akár jogos is lehet az igény az analóg bemenetre ebben a kategóriában. Ki tudja milyen unikumok vannak magángyűjteményekben, amikkel a tehetős tulaj szívesen nosztalgiázna vagy eldicsekedne egy-egy szűkebb körű társaságban?! Valószínűleg én sem a sufniban eldugott fröccsöntött 42colos förmedvényemen mutogatnám...

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#191) #72042496 válasza Padree (#190) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem akarok ünneprontó lenni, de nem hiszem el, hogy ez bárkinél vásárlást kizáró ok lenne. Elektronikában a világon semmi különlegeset nem ad ez a tévé, hiába kerül ennyibe. Rosszindulatú leszek, de szerintem még a CX-GX bugjai is éppúgy megvannak benne. :)

[ Szerkesztve ]

(#192) WildSeven


WildSeven
tag

Short answer: :N

EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

(#193) -Skylake- válasza Padree (#190) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Azokat én sem szívesen tartanám bedigizve valami ingyenes felhőtárhelyen..."

Ez mégis hogy jön ide ?? :U

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#194) Márton válasza -Skylake- (#193) üzenetére


Márton
nagyúr

2020 ide vagy oda, de ezt én sem vágom, miért kéne ide felhő :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#195) chris-v


chris-v
senior tag

Ha véletlen bejönne a lottó 5-ös, akkor sem vennék ilyen tv-t. Pedig tutira olyan látvány lenne a luxus nappaliban, hogy csak na, de azon kívül semmi értelme.

De azért játszunk el a gondolattal, megveszem, beteszem a nappaliba. Aztán hogyan tovább? Mit nézek 8K-ba, főleg miről? Valamelyik stream? Blueray? Vagy PC-ről? Vagy nézek youtube videókat?
Szóval kb semmi 8K tartalom, így értelme sincs, mert hiába költenék el egy valag pénzt, 4K lenne a plafon amit tudnék nézni. Akkor meg inkább vehetek 4K tv-t is jobb áron.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#196) dabadab válasza chris-v (#195) üzenetére


dabadab
titán

Akkor meg inkább vehetek 4K tv-t is jobb áron.

Ebben a kategóriában nincs 4K.

DRM is theft

(#197) chris-v válasza dabadab (#196) üzenetére


chris-v
senior tag

Akkor egy 4k kivetítő vászonnal és csinálok egy mozi szobát. Nem lenne sokkal több árban és akkor van méret is a tartalomhoz. nem csak 88" :)

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#198) #72042496 válasza chris-v (#195) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 77ZX kapcsán még megérteném amit írsz, de ez a tévé a legnagyobb OLED, emellé egy dizájndarab is, most függetlenül attól, hogy éppen tetszik-e vagy nem.

PC-ről lehet 4320p@60-ban meghajtani 8 biten, 4:2:0 chroma subsampling mellett. Illetve most még nem, először majd a HDMI 2.1-es Ampere kártyákkal.

(#199) dabadab válasza chris-v (#197) üzenetére


dabadab
titán

A projektoroknak röhejesen rossz képük van ehhez képest.
Ha spórolni akarsz, akkor veszel egy tök kommersz 65"-ös OLED-et, de ez a TV nem a spórolásról szól.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#200) lmno válasza chris-v (#197) üzenetére


lmno
őstag

Melyik projektor ad ilyen minőségű képet, mint ez az OLED tv?
Azonkívül meg ez a tv felskáláz gondolom 8k-ra. A technológia mindig előbb jön, mint a tartalom hozzá, fordítva nem sok értelme lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.