Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) CimbiX válasza Sir Riccio (#3) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Bocsi, de inkabb megis ide irom, hogy nyilvanvaloak legyenek az indokaim masok elött is:

Szia!

Latod epp ez a gond szerintem a Logouttal mostanaba, hogy egyre többen ereznek kesztetest arra, hogy a gondjukat-bajukat megosszak masokkal. Ez önmagaban nem gond- amig valoban közerdekü/közerthetö a dolog. Nemreg olvastam, hogy 200000 felhasznaloval rendelkezik a Logout- szoval itt mar regen nem egy kicsi, zart közössegröl van szo.

Ami engem szemely szerint aggaszt es zavar az az, hogy nem tudom elöre megkülönböztetni, hogy most egy irodalmi jellegü iras fogad-e majd, ha rakattintok, vagy valami "Mentsük meg a beka segget a puszitol" otvarsag, amiböl annyival bombaznak mindenfelöl nap mint nap, hogy mar hidegen hagy. Par napja tettem egy fogadalmat, aminek pont te lettel sajnos az elsö aldozata: ezentul MINDIG kinyitom a szam es elmondom, hogy ha ugy gondolom, hogy egy-egy iras nem a cimlapra valo. Neked duplan volt ezzel peched, mert mig midenfele alakok irasait nem olvasom, a te avatarodra azert ra-raklikkelek :)

A legjobbakat,

Cimbi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.