Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Felolvasod kérlek?

(#2) Vakegérke válasza Picike8 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elvenném a megfejtés örömét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) csƵ


csƵ
őstag

A "Gy", "Ty", "Sz" és az összes többi dupla betűre is van külön karakter, valamiért nem használtad.

[ Szerkesztve ]

(#4) Picike8 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Picike8
aktív tag

Akkor PÜ-ben? ;)

[ Szerkesztve ]

(#5) Иван


Иван
őstag

[link]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) Vakegérke válasza csƵ (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól emlékszem, ezt az oldalt használtam a fordításra. Már látom, hogy van dupla betű, de én csak gépeltem elvakultan. :B

Picike8: Ha priviben megírnám a mesét, már nem lenne poén. Ha érdekel a tartalma, rákeresel a rovás ABC-re, és egy kis meló árán olvashatod. Ha megizzaszt a feladat, nem baj, úgyis ki kell gyógyulnod pillanatnyi nyavalyádból. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Vakegérke válasza Иван (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már zene, (mert miért ne,) akkor tessék. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Иван válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Иван
őstag

Tartom, emelem

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Vakegérke válasza Иван (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már népi, és táncos, akkor kontrázom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kedves fórumtársaim, miért tagadnám, egy picinykét csalódott vagyok. Azt hittem, hogy több bennetek a játékos kedv, azt hittem, hogy veszitek a fáradságot, és lefordítjátok magyarról magyarra soraimat.
Nem nyert, sajnálom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Иван válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Иван
őstag

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) czundermák válasza Vakegérke (#10) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Mindössze két percet emésztett fel, elárulni nem szabad ezért szám csendben. :K

Elég kellemes időtöltés, főleg mikor a magyar a magyart figyeli milyen ákombákommal írogat. Japánnal párhuzamosan fogyasztottuk és fogyasztjuk szép sorjában az írásjeleket kedves ismerősömmel.
Megvan az Egri csillagok és a Hét meg hét magyar népmese rováskiadása, Rumi Tamás alapismeretekről szóló könyve. A gyakorlás java része azzal telik, hogy a Czuczor magyar értelmező szótár szavait és amazok megfelelő értelmezését írjuk.

Benne kéne szerepelni a magyar órák anyagában már az általános iskola 1. osztályától kezdve.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#13) Neil Watts válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Neil Watts
veterán

Próbálkozom, rakosgtom, de egy cseppet hosszú a szöveg. No meg a hiraganak, katakanak illetve kandzsik közt is több a logika, már elnézést. Nehezen fogadja be ezt az agyam. :)
Soraimat nem flamenek szántam, távol álljon tőlem. Azért nem adom fel ;)

@22:05: Megvan, de nem adom tovább! :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#14) Raucher válasza Neil Watts (#13) üzenetére


Raucher
tag

Van egy egyszerűbb módja is az üzenet visszafejtésének.
A látványnak forrása is van, amire hivatkozni kell a bejegyzésben.
Persze az is egy rejtvény, csak sokkal egyszerűbb megfejteni.

Vakegérke:
..azt hittem, hogy veszitek a fáradságot..
Te sem vetted a fáradtságot, hogy megtanulj írni rovásosan, akkor mi miért tanuljuk meg olvasni?

Ez itten a nagy kérdés, kérem tisztelettel.

[ Szerkesztve ]

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#16) Vakegérke válasza Raucher (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megmondod, hogy miként tudok írást róni, akkor megteszem. Ha van ilyen betűkészlet, akkor sincs semmi nehézség benne, hiszen a billentyűn hagyományos írásjelek vannak. Vagy arra gondoltál, hogy papírra, aztán lefényképezem?

No, szóval alamuszi provokációm bejött. ;)
Reagáltatok páran, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Иван


Иван
őstag

Amúgy gondoltatok már arra, hogy jobbról balra írni mennyire nem praktikus. Jobb kézzel ír ugye a többség, a tintát nyomban szét is húzhatja maga után. Arabok! Ez nektek is szólt :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18) Picike8 válasza Иван (#17) üzenetére


Picike8
aktív tag

Bibibiiii, én balkezes vagyok :P

(#19) Иван válasza Picike8 (#18) üzenetére


Иван
őstag

Én még az órámat is jobbkézen hordom :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) Raucher válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Raucher
tag

Kedves provokátorom.
A rovásírás truetype betűkészletét innen töltheted le. A többi már csak rajtad múlik.
Bár nem gondolnám, hogy megér energiát fektetni dologba. (Ezért még kapok a fejemre.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#21) Vakegérke válasza Raucher (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem hogy nem kapsz a fejedre, még meg is köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.