Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#338) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tartom amit korábban mondtam, pillanatnyilag Gergő az alfahím. Pozícióját senki nem vitatja, lásd ő osztotta ki a futás után az érmeket, ő akasztja ki a szimpátia táblákat.
Igen, valakinek muszáj vezetőnek lennie egy összezárt társaságban.

Mondjuk ez a tény kicsit elszomorítja Fecót, aki ugyan alfafarkasról beszélt, de elsírta magát a riportszobában. Belőle nem lesz alfafarkas, ezt meg kéne éreznie. Egy jópofa csapattag, nem több.

Péter számomra nem ismerős, hiszen nem láttam idáig. Amennyiben hallgathatok topictársaimra, (mert ugyan miért ne,) akkor a későbbiek folyamán kinőheti magát.

Kinga féltékeny. Melinda úgy ment be, hogy Attila skalpját begyűjti. Érthető az indulat.
Megjegyzem megítélésem szerint szép pár Kinga és Attila. Határozottan jó volt nézni őket, ahogy egymás mellett ültek, és a lány kissé bizonytalan arckifejezését kiegyensúlyozta a srác határozottsága.

Most biztos baromságot fogok mondani.
Gergő és Annamária nemhogy nem ellenségek, a későbbiekben szövetségesek lesznek. Még az sem kizárt, hogy érzelmi téren is egymásra találnak.
Gergő kajakra férfi, és bár Annamária megjátssza a dominát, igazából csak egy gyönge nő, aki álarc mögé bújt.
Ha összefognának, erősebbek lehetnének, mint az Éva-Alekosz páros.

Csak hangosan gondolkodtam...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.