Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Jamby18 válasza Vakegérke (#247) üzenetére


Jamby18
senior tag

Tyűűűűű most nem értelek, nem szídtam senkit mert nézi, mert ti is és én is nézem.
A hogyvolt csak leírja mi volt az össefoglalókba.
Nem nézzük, én legalábbis nem. Talán baj?
Hehe, akkor honnan tudjátok mi történik, mert képben vagytok.

Bocs, ne haragudj, de lehet tényleg én nem értek valamit.

(#252) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fapofa 52%. :)

Jamby18: Semmi baj, nem bántottál egy szóval sem. Azonban nincs szükségem mankóra.
"Hehe, akkor honnan tudjátok mi történik, mert képben vagytok."
Na, itt a poén. Majd mi kikristályosítjuk a véleményünket úgy, hogy nem vagyunk kíváncsiak a más által felvázolt képre.

Ha pedig ezzel a véleményemmel egyedül maradok, akkor legyen. Magamnak fogok beszélni, mesélni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#253) Jamby18 válasza Vakegérke (#252) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nem szeretnék veled össeveszni mert mikor beteg voltam te le legalább érdeklődtél, viszont nagyon érdekesen fogalmazol.

nem vagyunk kíváncsiak a más által felvázolt képre.
Nem vagy te ilyen mindig segítesz bárkinek, nem értelek most.

Inkább csak megmaradok olvasónak még mielőtt összeveszünk ;)

(#254) darál0w válasza Jamby18 (#253) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

írj ide ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#255) Vakegérke válasza Jamby18 (#253) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bírod a barátságomat, csak ez a topic egész más, mint amire reagálsz.
Ha képes vagy külső segítség nélkül véleményt alkotni, képes vagy saját véleményed leírni, itt a helyed. Arra viszont semmi szükség, hogy ránk tukmálj (ha a legjobb indulattal is) más fórumot, más(ok) véleményét.
Jól elvagyunk magunkban. Ha elolvastad a bevezető írást, és annak megfelelően kommunikálsz, örömmel látlak.
Ha nem, akkor fogadd meg darál0w tanácsát.

Türelmed, megértésed köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#256) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fapofa bejutott. Kell egy ilyen is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#257) darál0w válasza Vakegérke (#256) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem néztem a mai műsort, de bepotolom.

a minikisfilmek alapján engem ő fogott meg a nézésével...bitang :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#258) darál0w


darál0w
Jómunkásember

lassan végzek a mai résszel...már csak a beszavazo vége van hátra.

Veronika és Seherezizé nem lepett meg...nem valoak a villába.

Viszont Feco...Feco egy igazi idiota, de a jobbik fajtábol...lehet, hogy bírni fogom...a többiekről egyelőre még nem nyilatkozom :D

...és egy furcsaság...Lilu szvsz a balhéra reagálva megvédte Veronikát, igaz kicsit burkolva utalt rá...de nekem lejött...tud rendes is lenni ez a Lilu, hacsak mást nem adnak neki utasítába.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#259) vikvuk válasza darál0w (#258) üzenetére


vikvuk
aktív tag

mi volt a balhé?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#260) koshmar


koshmar
őstag

Fecó máris a kedvencem lett. Olyan megnyilvánulásai vannak... :D
Attila és Kinga már megtalálta a közös hangot.
Veronika újra és újra alulmúlja önmagát.

Seherezádé mondta: "Kb. 10 éves szinten lehet"
Én meg gondoltam magamban, van az hét is...

Kinga sokkal értelmesebb, mint hittem,

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#261) Vakegérke válasza vikvuk (#259) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez, ha minden igaz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#262) vikvuk válasza Vakegérke (#261) üzenetére


vikvuk
aktív tag

ez "semmi"

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#263) Vakegérke válasza vikvuk (#262) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rögtön az első napon? Lesz még balhé dögivel. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#264) koshmar válasza Vakegérke (#263) üzenetére


koshmar
őstag

Főként Veronika részéről.

Már tegnap veszekedett Seherezádéval.
Az ok: Annyira hülye, hogy még egy viccet is képtelen értelmezni.
S. megkérte, hogy mondja el nekik is. De neeem, aszongya', az csak rá tartozik...
Mi? Egy vicc?

De az a nyávogás, amit ilyenkor leművel...szerencse, hogy csak a távirányító volt a kezemben...így csak azt b**tam a falhoz.

Az irónia szót szerintem még életében nem hallotta.
Ha azt mondanák neki, hogy ez lengyelül a közösülni, röhögne egyet, és elhinné...

Lenyugodtam. :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#265) Vakegérke válasza koshmar (#264) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már most mérgelődsz? Lesz rá alkalmad bőven. :)

Veronika adatlapja.
Szép. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) koshmar válasza Vakegérke (#265) üzenetére


koshmar
őstag

Te jó Ég, milyen feje van... Mint aki három napja nem aludt, és mellé még kegyetlenül be is van rúgva. :D
Egyből be is hívtam öcsémet: "Te gyere be gyorsan, nem mostanában látsz ilyet" :DDD

Amikor megláttam Sysyt, abban a másodpercben tudtam, hogy ő az, aki tavaly indult a Házaspárok kategóriában.
Lehet, nem jött össze neki Robertoval...

De szerintem ő a legjobb csaj a három közül. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#267) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig Gergő viszi a pálmát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#268) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gergő pillanatnyilag tényleg alfahím.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#269) darál0w válasza Vakegérke (#268) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ennyi?

na majd kiértékelem én őket...lassan elkezdem nézni :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#270) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Gergő és Kinga között oriási egyet nem értés van...kb mindenben...jo lesz ez...

Attila meg szerelmes Veronikába...ez nem vita tárgya. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#271) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ma épp ment a TV, mikor gyúrtam a kenyeret. Lecsót főztek. Kérdem én, hogy a fészkes fenében elég nekik egy akkora adag, ami egyedül nekem is kevés volna, tán fogyózik mindenki? :DDD

(#272) darál0w válasza darál0w (#270) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Annamária már magával a jelenlétével is a viták bölcsője...mit fog szegény kapni a későbbiekben....de nem sajnálom.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#273) Crystalheart válasza darál0w (#272) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Képesek azon vitázni, hogy nem tetszik egymás ábrázata. Hát komolyan, behalok, még csak a második nap volt. :D

(#274) koshmar válasza Vakegérke (#268) üzenetére


koshmar
őstag

Az lehet, de elég gyakran túlértékeli magát/a szerepét.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#275) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Este túl zizi voltam, hogy kiélhessem szószátyárságomat. Inkább emlékeztető szavakat írtam.

Nos, pillanatnyilag három erős karaktert vélek látni.

Gergő ösztönös, vagy a sitten szedte fel határozottságát. Meglehet, hogy túlértékeli magát, de egyáltalán nem tartom tolakodónak.
A főzőcskénél egy hangra ugrott, felvágta a hagymát. Másodszor is ugrott, hogy megmutassa, melyik edényben lenne célszerű megfőzni a lecsót. Sehere kikelt magából, holott amikor nem fogadta el a tanácsot, Gergő vállat vonva visszavonult, mondván jó, csináld abban. Végül (ha jól láttam) abban az edényben főztek, amit Gergő javasolt.
Tény, hogy keményen Banya torkának ugrott, de ugye a torzió retorziót szül. Azt hiszem, én keményebb lettem volna a helyében.

Sehere keménykedik, hol joggal, hol fölöslegesen. Amolyan "nekem ne kukorékolj" fajta. Gergőt nem kellett volna elhajtania a főzésnél, de Banyával szemben szerintem jogos volt a dolog.
Megjegyzem Veronikával szemben is neki adok igazat.

Banya jött, látott, és azonnal domina akart lenni. Magához rendelte egyesével vélt alattvalóit. Talán így akart tekintélyt szerezni?
Megjegyzem suttyóság volt részéről, hogy a távozóval közölte, kit küldjön következőként, de azt, hogy "légy szíves", nem hallottam.
Ha én ott vagyok, kezdem azon, hogy csak akkor megyek be hozzá, ha személyesen kéri. Nem füttyent, hanem szépen megkér.
Attila dumája hatalmas volt. Mivel belátott a szoknyája alá, a Banyának szánt (nem emlékszem hány) pontjait kettőre csökkentette, mert megdöbbentette a látvány.
Ismerve a női hiúságot, ezt Banya nem felejti el neki.
Nos, azonos a véleményem Gergőével. Banya szerepet játszik. De meddig? Most nyeregben érezheti magát, hiszen jönnek még jópáran utána. De mi lesz akkor, ha azok is elhajtják a faxba?

Fecó megérdemli, hogy gondolatban elnézést kérjek tőle. Jópofa srác, remélem, az is marad.

Veronika haja szerintem festett, megnyilvánulásai arra utalnak, hogy eredetileg szőke. Meglátásom szerint pillanatnyilag ő a leggyöngébb láncszem.

Kinga jelenleg se hús, se hal. Majd kiderül.

Attila a sötét ló. Nem tudni, mi lakozik benne, nem tudni, hogy mennyire erős. Az viszont elgondolkodtató, hogy nem vitt személyes tárgyat a villába. Vagy nem kötődik senkihez, vagy nem AKAR kötődni senkihez. Vagy hideg fejjel nyírja majd ki ellenfeleit?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#276) darál0w válasza Vakegérke (#275) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

A halál nem hallotta, hogy Attila miért pontozta annyira...sőt azt sem tudja, hogy mennyit adtak neki, szal' nincs mit elfelejtenie :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#277) Vakegérke válasza darál0w (#276) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stikában ment? Banya nem tud róla?
Ha így is van, tuti kiderül. Akkor pedig eljöve a női bosszú... :)

Szerk: Azt tudja, hogy 5 pontot ér. Gergő tudomására hozta, és kilógatta a táblát egy izére.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#278) koshmar


koshmar
őstag

Ha Sysy kerül be, akkor jól fogom érezni magam.

Ha más.. akkor is, mert ennyire azért nem érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#279) darál0w válasza Vakegérke (#277) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ő kint ült, ezek meg bent megvitatták.

az 5 pontot azt tudja.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#280) Vakegérke válasza koshmar (#278) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sysi férjezett. Talán ezért?

A plázapicsorgók szabad préda. Már a kategória is arra utal, hogy ész nuku.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#281) koshmar válasza Vakegérke (#280) üzenetére


koshmar
őstag

Nem. Egyszerűen szimpi.
Nagyon jól néz ki. És sokkal okosabbnak tűnik, mint a másik két csaj- na ők az igazi plázacicák!
Sysy azért jóval értelmesebb.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#282) Vakegérke válasza koshmar (#281) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ám legyen igazad, engem hidegen hagy a kategória. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#283) koshmar válasza Vakegérke (#282) üzenetére


koshmar
őstag

A plázacicák egyébként engem sem érdekelnek. (Persze megbámulja az ember őket, de ennyi).
Az rendben van, hogy"mutatósak", de a jó test-semmi ész kombó egyszerűen nálam nem jön be.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#284) Vakegérke válasza koshmar (#281) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem jött be a tipped. Tartod a nívót, még egyet sem találtunk el. ;)

Sysi eléggé szürke volt, és szerintem kár volt arra hivatkoznia, hogy egyszer már nem jutott be a férjével. Mint mondta, hiba volt párosban jelentkezni. Bizonyos értelemben megtagadta a férjét, nem túl szimpatikus húzás.

Niki túl harsány volt, nem vált előnyére.

Dya jutott be. Majd meglátjuk.

Egyik sem megélhetésért küzdő, napról napra élő melós csaj. Kéne már egy olyan sorozat, mondjuk a NyalóVilág 6, ahol a társadalom perifériájára sodródott ember nyerhetne új, értékes életet. Az lenne az igazi.

Ami a skalpvadászokat illeti, Szilit mondom, és ez számára nem jó ómen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#285) vikvuk válasza Vakegérke (#284) üzenetére


vikvuk
aktív tag

+1 a hülyére (silly)

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#286) koshmar válasza Vakegérke (#284) üzenetére


koshmar
őstag

Egyszer tán eltaláljuk valamelyiket. :D

Dyának pont annyi esze van, mint amennyit az első ránézésre gondolsz.

Nem tudom, melyik srác mondta, hogy benne nem lehet hibát találni...de pont ezzel a mondattal világított rá az első hibájára. Aki tökéletesnek hiszi magát, az nem az. :N

Idézném Sehit: E/1-ben mondta, hogy 'várnák'.
Rühellek minden helyesírási és nyelvtani hibát. Nem esett jól, na.
Pedig ő nagyon szimpi nekem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#287) Vakegérke válasza koshmar (#286) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha mindannyit eltaláltuk volna, hol maradna az izgalom? Akire tippelünk, az nem nyer, de van még két szereplő, így megmarad a játék egészséges izgalma.
Arról nem is beszélek, hogy mi itthonról lessük az eseményeket, nem kell a villában azon rágnunk a körmünket, hogy "csak őt ne", aztán puff, betolakszik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#288) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Banya már "tepsiseggű" is lett, Attiláról meg egyre inkább kiderül, hogy van benne szexuális perverzió.
Na, és ami nem mindegy, Fecó egyre szimpatikusabb számomra. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#289) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ezek mintha homokosok lennének...mind kinézetre, mind beszédre...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#290) Vakegérke válasza darál0w (#289) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy lököd, cimbora. Ráadásul a férfiasság ordibálásban nyilvánul meg náluk. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#291) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most se nyertünk.
Nem ig@z, Cristof@x jutott be.
Pont ez a műmájer gyík, ahogy Attila fogalmazott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#292) vikvuk válasza Vakegérke (#291) üzenetére


vikvuk
aktív tag

jó lesz ez :D

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#293) darál0w válasza Vakegérke (#291) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

alias Gombi

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#294) kenwood3 válasza Vakegérke (#291) üzenetére


kenwood3
őstag

Egyik se volt jobb a másiktól szerintem , bár az igaz, hogy ő volt a legrosszabb :U Mikor Gombi megjelent egyből az jutott eszembe, hogy lehet Cristofel is úgy jutott be mint anno Gombi a vv4-be :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#295) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem egy beképzelt, elkényeztetett gyerek. No most vagy képes férfi lenni, vagy sírva szalad haza sokszoros csalódás után.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#296) darál0w válasza Vakegérke (#295) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

18 évesen még nem lehet férfi...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#297) Vakegérke válasza darál0w (#296) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felfogás, viselkedés, gondolkodásmód kérdése.
Viszont ahogy az ágyékához kapkod, adódik a kérdés: anyukája nem fürdette meg? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#298) darál0w válasza Vakegérke (#297) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak tripper lehet az utolso együttlétből...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#299) vikvuk válasza vikvuk (#292) üzenetére


vikvuk
aktív tag

gyenge

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#300) vikvuk


vikvuk
aktív tag

300
fecó elsírta magát

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.