Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Lenry válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Lenry
félisten

hát nézd...
borzalmasan rossz tanár lennék, mert nem szeretek és nem is tudok elmagyarázni senkinek semmit. elmondom, aztán ha megérti, megérti, ha nem, akkor így járt.
ezen kívül nem szeretem, amikor kétségbe vonják a szakmai hozzáértésemet, és olyan mond nekem ellent, aki nyilvánvalóan kevésbé járatos az adott témában, mint én.
és én csak számítógépekről beszélek, hardverről meg szoftverről. adott esetben drága, de pótolható dolgokról.

te pedig most önkényesen megkérdőjelezed a nálad biztosan jártasabb orvos döntését, csak mert nem magyarázta el, hogy miért. lehet, hogy csak elővigyázatosságból küldött, mert látott valami gyanúsat, de nem akart rád ijeszteni. lehet, hogy nem is értetted volna, hogy mi a baj.
ennek örömére pedig felülbírálod egy szakértő kvázi utasítását, ami akár az egyetlen értékes és pótolhatatlan tulajdonodba, az életedbe is kerülhet.

az egészség nem játék, az orvos meg nem poénból csináltat az üres OEP kontójára vizsgálatokat, úgyhogy semmi nyafogás, a megadott időpontban irány a rendelő.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.