Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dany007 válasza Vakegérke (#50) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem hülyeséget csinálsz. Amit gyorsan abba kéne hagynod! Igen felkiáltójellel! :)
Amúgy mire szedsz gyógyszer? Magasvérnyomásra?

Vigyázz ezzel, mert ha huzamosabb ideig rendszeresen szedtél gyógyszert, akkor az nem fog egy nap alatt kiürülni a szervezetedből. Napok talán egy hét is kell hozzá. Na majd akkor jön elő igazából. De inkább ne jöjjön.

Nem tudom miért dacolsz ennyire az orvostudománnyal, az orvosokkal és gyógyszerekkel. Eddig is szedted. Nyilván rosszabbul nem voltál tőle. Fizetni tudtad. Akkor mire fel ez a dac?
Komolyan nem értem.

(#52) Vakegérke válasza Dany007 (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazad van, részemről dac az, amit csinálok. Megpróbálom leszoktatni magam a gyógyszerről. Teszem ezt kíméletesen, a tegnapi nap csak próba volt.
Panasz nuku, vérnyomásom rendben.

Az előírt mennyiség reggel egy 5mg-os, este egy 2,5mg-os tabletta.

Ma sem volt semmi probléma, de ezelőtt egy órával beszedtem a 2,5mg-ost.
Holnap is így lesz, meg azután is, aztán majd meglátjuk.

Hogy miért csinálom?
Nincs ellenvetésem az ellen, hogy továbbra is szedjem a vérnyomás csökkentőt, három havonta beszámolva a dokinak az állapotomról.
Azonban szilárd elhatározásom, hogy laborvizsgálatra nem megyek. Ha pedig ennek eredménye az lesz, hogy a doki megtagadja a további gyógyszerelést, akkor nem tudom, hogy mi lesz.

Kísérletezem, és kész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kösz, jól vagyok!

Mint már itt említettem, kézfejemen düllednek az erek, nem cseng a fülem, és érdekes módon van kedvem élni.
Méricskélek, hát persze. Ha csitu van, akár 130 alá is süllyed a vérnyomásom, ha viszont felb*sszák az agyamat, közel 160-at mérek.
Hol van ez ahhoz, amennyit fél éve mértem?

Ja, hogy a kimért gyógyszeradag harmadát szedem?
Igen. Próbának szántam, bevált.

Reggel egy 5mg-os, este egy 2,5mg-os izé bekap, folyadékkal lenyel, és de jó lesz nekem.
Igen, jó is volt, de miután csak este nyomok be 2,5mg-nyit, semmivel sem rosszabb.

Szerintem köztudott, hogy akit a gyógyszergyártók hatalmukba vontak, azt nem szándékoznak elengedni. Ők is meg akarnak élni, és ehhez szükségük van betegekre, vagy legalábbis hiszékeny emberekre, akik vakon bíznak a gyógyszerek hatásában.

Részemről kilépek a vajákosok mágikus köréből.
Nem vagyok hajlandó támogatni a gyógyszergyárakat, nem vagyok hajlandó támogatni a dokit, aki elküldött extra laborvizsgálatra.

Nem!

Semmi szükségem rá, hogy fölöslegesen szurkáljon egy nővérke, semmi szükségem rá, hogy a leletek alapján felbátorodva újabb gyógyszereket írjon fel a doki.

Kösz, jól vagyok!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) finest válasza Vakegérke (#53) üzenetére


finest
őstag

Néha nem is olyan rossz a vérvétel, engem például majdnem szexuális zaklatás ért a legutóbbi alkalommal, íme a történet:

Szóval elmentem vérvételre, egy kedves negyven-negyvenöt év körüli barna hajú, barna szemű laboros néni vette le. Beültetett a székbe, megtörölte fertőtlenítővel a kezem, külön örültem, h a saját ujjaira is fújt a sprayből, majd leült velem szemben. Nem ültem le különösebben kihívóan, kissé szétnyitottam a térdeimet, de nem udvariatlanul, viszont a következő pillanatban arra lettem figyelmes, h a laboros betette a térdeit a lábaim közé. Igazság szerint nem is annyira a térdemhez, mint inkább a belső combomhoz tette az ő térdeit. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam hirtelen, nem akartam még jobban szétnyitni a térdem, de kisvártatva lazítottam a lábaimon, h azért ne érjünk annyira össze. Nem hinném, h pont velem akart a hölgy kikezdeni, inkább annak tudom be, h a kórházban normális, ha az emberek megérintik egymást, nyilván igénylik is a betegek, nekem mindenesetre furcsa volt. Később visszagondolva, rendszerint úgy ültek le velem vérvételen korábban, h csak félig voltunk a laborossal szemben és nem egymás lábai közé dugtuk a lábunk, hanem csak egy térd nézett a másikkal szemben, mintha egy cikk-cakk olló fogait zárnánk össze, de csak lazán, és a lábak nem simultak egymáshoz. -Mondjuk az is eszembe jutott, h egy másik laboros pár éve a saját térdére tette a kezemet, miközben vért vett, azt is elég merésznek találtam, bár a kezem ökölben volt, így azért nem olyan ciki, mintha közben meg is simogattam volna, LOL.

Ez kb. egy éve volt, jókat röhögtünk az EÜ-dolgozós ismerőseimmel a vérvételen, egyesek már látták a Délmagyar nyitóoldalán a főcímet, h "Szexuálisan zaklatta a beteget a laboráns".

Ki tudja mit hagysz ki! Fütyülj a tűre! ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#55) Vakegérke válasza finest (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó kis történet. :K

Stimmel, fütyülök a tűre. Ő is fütyüljön rám, és akkor béke lesz köztünk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.