Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Vakegérke válasza andris1602 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen. Ebben az esetben az a "szépség", hogy nem is saját lakásról van szó, hanem bérlakásról. No most talán érthető, ha a tulaj, jelen esetben a Kőbányai Önkormányzat megelégeli, hogy bár felajánlott másik lakhatási lehetőséget, továbbra is a tulajdonában dagonyázik a család, holott akárhogy számolom, legalább két éve nem fizetnek fűtést, lakbért.

Én is kőbányai vagyok, Újhegyen is vannak jónéhányan, akik csesznek a halderottára, és nem fizetnek közös költséget, meg talán még mást se. Remélhetőleg ők is sorra kerülnek.
Kegyetlen vagyok? Meglehet. Azonban a lakótelepet fenn kell tartani, és az bizony pénzbe kerül. Bizonyára én is fizetem azok számláját, akik rajtam röhögnek.

Nos, egyáltalán nem hiszem, hogy egy ekkora család kénytelen beérni 200-220 ezer bevétellel. Talán ha a munkaképes családtagok elvállalnák akár a közmunkát is, amelyet a "rossz nyelvek" szerint nem hajlandóak, akkor rögtön más lenne a leányzó fekvése.
Már mindegy. A kilakoltatás megtörtént, és remélhetőleg olyan család költözik a lakásba, amellyel nem lesz hasonló gond.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.