Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andris1602


andris1602
aktív tag

Jogos a felháborodás. Valahogy Én sem tudom átérezni.. Mondjuk egészen érdekes lenne a helyzet, ha nekik tartozna bárki 2 millióval? Jaaaaaaaaa
Amúgy olvastam még tegnap a cikket, és amikor oda értem, hogy cserelakást is felajánlottak, meg adósságrendezést, meg haladékot.. Hát nem tudom. Én is voltam már elmaradva a számlámmal, igaz keveset fizetek, de ha nagyon kellett, még hó elején félretettem rá pénzt..

Csak halkan jegyzem meg, hogy a lakás árverezés az utolsó módja egy adósság behajtásának általában.. Csak ez a legdrasztikusabb.. És az emberek egy része sajnos azt hiszi, hogy ha nem vesz tudomást a problémáról, akkor az meg fog oldódni magától.. Dolgoztam nyáron gyakornokként egy irodában, ahol mesélte az ügyvéd, hogy bejött a faszi, hogy jövő héten árverezik a lakását, mit lehetne tenni.. :W És olyankor már semmit.. És teljesen össze volt törve, hogy ez milyen kegyetlen dolog, meg ellopják az otthonát.. De könyörgöm, a 20 felszólítás, haladék meg egyéb adósságrendezési lehetőség??? Arról nem is beszélve, ha nem jogos a követelés, ami miatt árvereznének, forduljon bírósághoz, bár a végrehajtásra nem mindig van halasztó hatálya, de a bíróság dönthet úgy is... Őszintén nem értem.. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.