Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) mephi666 válasza Egon (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb 1 évtizeden át utaztam tömegközlekedéssel faluból-városba, voltak szép esetek errefelé is... tudni kell, hogy reggeli órákban 4 busz is volt: 5:40 körül a munkásoknak, akik 7-re jártak és még a városban is el kellett jutniuk a melóhelyre (ez a busz általában 1/4-ig lehetett), majd 6:20 körül a következő busszal azok a fiatalok mentek, akiknek 7-7:15körül kezdődött az első órájuk (ez a busz majdnem tömve volt), 7:00kor jártam én (7:45kor kezdődött az első óra) és ezen a buszon általában maradt még pár ülőhely, néha több (amikor többen mentek a korábbi busszal), végül 8:00kor a következő járat szinte üres volt már... a legtöbb problémát az idősek gerjesztették, akiknek mindenáron azokkal a buszokkal kellett menniük, ami tömve volt fiatalokkal és ilyenkor kiélhették minden perverziójukat, ami a fiatalok szidásában merült ki (sopánkodtak is minden nap, hogy "jáááj, mit keres itt ez a rengeteg fiátál?") :U látni kellett azt a tolakodást, amit műveltek néha... pl tódulnak fel az emberek a buszra szép sorban, mire az öregasszony oldalról besettenkedik és balkézzel betolja a szatyrát a felszállni készülők elé, úgy hogy azok ne tudjanak felszállni, viszont ő sem fér be, csak miután kb 20 ember hátrébb lép és oldalról be tud csúszni a tömeg elé... volt pár díszpéldány is, akik látványosan keresték a konfliktust... pl tiédhez hasonló eset: osztálykirándulásra mentünk, volt nálam 2 batyu, amiből 1 mellettem a földön, 1 pedig az ülésen fért el, belül, ablak mellett... rengeteg hely volt a buszon, bárhol le tudott volna ülni, de neki véletlenül pont az a hely kellett volna... megállt mellettem és elfordulva elkezdett magában motyogni jól hallhatóan, hogy "milyen dolog ez, hogy nem lehet leülni, mert csomagokkal elfoglalják a helyeket? blabla" ...nem emlékszem már, hogy mit, de beszóltam neki, hogy rengeteg hely van a buszon, leülhet bárhova, ha pedig problémája van, akkor azt mondja a szemembe, ne magában motyogjon... volt is erre sértődés a részéről, de elvonult és letette magát...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.